finance-EITdigital HERO_BG_YELLOW-svg

EIT Digital

EIT Digital je největší inovační komunitou pro oblast digitálních technologií.
 
 
EIT Digital se zaměřuje na zavádění a škálování digitálních technologií pro průmyslové aplikace, chytrá města, správu a ochranu dat a infrastruktur, prevenci či detekci chorob a finanční sektor. V rámci svých aktivit se věnuje podpoře inovací, vzdělávání a podnikavosti. My jsme kontaktním místem pro zájemce z celé České republiky.

 
10 let existence, 600+ partnerských organizací
10 let existence, 600+ partnerských organizací
Tato iniciativa Evropské komise poskytuje jedno kontaktní místo, kam se lze obrátit s konkrétní záležitostí a využít široké škály snadno dostupných služeb
20 let, 1500+ podpořených firem
20 let, 1500+ podpořených firem
Stavíme na špičkových expertech a bohatých zkušenostech.
230 studentů
230 studentů
Absolvovalo univerzitní předměty za posledních X let

Programy EIT Digital

EIT Digital Accelerator

EIT Digital podporuje firmy s mezinárodními ambicemi při vstupu na zahraniční trhy a zajištění financí. Spolupracuje s více než 500 korporacemi, jako jsou například Airbus, Bosch, Atos, Thales, Siemens, Philips, SAP, Nokia, Ericsson a zprostředkovává investice v řádu od 2 do 25 milionů euro díky spojení s více než 300 investory.

EIT Digital Venture Program

Program je určen zejména pro začínající podnikatele s inovativním nápadem, Proof of Concept nebo prototypem, kteří využívají digitální technologie pro průmyslové aplikace, chytrá města, pro správu a ochranu dat a infrastruktur, pro prevenci či detekci chorob nebo pro finanční sektor.

Propojení s nejslibnějšími evropskými startupy

EIT Digital nabízí korporacím a investorům možnost propojení s firmami s validovaným řešením z jejich portfolia.

Pro koho je program určen?

Program je určen zejména pro začínající podnikatele s inovativním nápadem, Proof of Concept nebo prototypem, kteří využívají digitální technologie pro průmyslové aplikace, chytrá města, pro správu a ochranu dat a infrastruktur, pro prevenci či detekci chorob nebo pro finanční sektor.
finance 4

Jak vám pomůže JIC?

  • Zodpovíme nejasnosti či podrobné dotazy k programu, podmínkám přihlášení nebo účasti.
  • Poskytneme rychlou zpětnou vazbu na projekt nebo podněty, jak ho vylepšit a zvýšit tak šanci na přijetí.
  • Přijatým účastníkům poskytneme nebo zprostředkujeme podporu v průběhu celého programu.
finance 7

Ozvěte se nám!

Zaujal vás EIT Digital? Váháte, jestli je pro vás vhodný? Rádi vám poradíme!Odesláním formuláře berete na vědomí, že JIC, zájmové sdružení právnických osob jako správce zpracoval vaši emailovou adresu za účelem další komunikace týkající poskytování služeb. Další informace ke zpracování osobních údajů a o tom, jak tento souhlas odvolat, naleznete v záhlaví webu.