o-nas-klienti HERO_BG_YELLOW-svg

Naši klienti

Inspirativní lidé s touhou měnit svět – to jsou naši klienti. 

 
300
klientů za posledních 10 let
52
našich klientů, jejichž obrat překročil 50 milionů za poslední 3 roky
112
klientů v podnikatelské síti JIC+
4860
+
hodin, které s našimi klienty strávili experti

Co o nás říkají
klienti

Zbyněk Poulíček - CEO Gina software s.r.o.
JIC nám otevřel cestu k podnikání a podpořil prakticky ve všech aspektech od tvorby business plánu až po nastavení účetnictví. Pomohl nám tím vybudovat stabilní firmu, jejíž technologie zachraňují lidské životy u nás i v zahraničí.
Zbyněk Poulíček
CEO Gina software s.r.o.
Michal Hrabí - CEO Phonexia s.r.o.
V roce 2015 jsme se rozhodli vytvořit novou firemní identitu. Díky kvalitní networkingové síti JICu jsme navázali špičkovou spolupráci s expertem v oboru a společně vytvořili nadčasovou image firmy přetrvávající dodnes.
Michal Hrabí
CEO Phonexia s.r.o.
Petr Chaloupka - CEO GreyCortex, s.r.o.
JIC je synonymem pro ekosystém, podporu a sdílení zkušeností. Podnikání dokáže být někdy náročné a plné výzev, které nám JIC pomohl překonat. Zejména v počátcích nám dodal sebevědomí, pomohl posílit vůli a získat cenné zkušenosti.
Petr Chaloupka
CEO GreyCortex, s.r.o.
Luboš Strapina - CEO CDC Data
Když se na váš nápad nebo už fungující podnikání podívá někdo, kdo má zkušenosti, je to ideální příležitost najít slabá místa a posunout firmu dál. Je hloupý ten, kdo si myslí, že u něj není co zlepšovat.
Luboš Strapina
CEO CDC Data
Albert Uchytil - CEO Flowup
JIC nám dal úvodní impuls a oporu, bez které bychom měli výrazně těžší začátky. Je to komunita skvělých lidí a ten nejlepší odrazový můstek, jaký si začínající podnikatel může přát.
Albert Uchytil
CEO Flowup
Marek Polčák - CEO Vrgineers Partners, s.r.o.
Na podnikatelské cestě je potřeba mít se o koho opřít. Lidé z JICu nám pomáhají s mnoha drobnostmi, díky čemuž se můžeme plně zaměřit na náš business virtuální reality. Děkujeme.
Marek Polčák
CEO Vrgineers Partners, s.r.o.
Miroslav Mandel - VP Sales AtomTrace a.s.
Skvělý tým JICu nás podpořil při rozvoji firmy a pomohl nám najít příležitosti pro zapojení do evropských projektů. Díky tomu můžeme vyvíjet a vyrábět speciální laserové přístroje na on-line prvkovou analýzu materiálů. 
Miroslav Mandel
VP Sales AtomTrace a.s.
Lukáš Polách - CEO BUILDIRO TECH s.r.o.
JIC byl pro nás první zastávkou ihned po vzniku nápadu. Pomohl nám zorientovat se a udělat první kroky potřebné k vyplutí do světa byznysu. I po několika letech je stále naším partnerem na cestě při budování světového projektu.
Lukáš Polách
CEO BUILDIRO TECH s.r.o.
Igor Potúček - CEO CAMVISION s.r.o.
Lidé z JICu nám pomohli zorientovat se ve světě podnikání. Dokázali jsme díky tomu naplno využít potenciál našeho softwaru pro automatický záznam a analýzu sportovních zápasů a prosadit se na světovém trhu.
Igor Potúček
CEO CAMVISION s.r.o.
Petr Přidal - CEO Maptiler
Skvělý tým lidí z JICu nám v MapTiler.com pomohl v růstu naší firmy, nastavení interních procesů a perfektně nakopnul náš sales a marketing team s velkým důrazem na užitky zákazníka, o kterého jde v businessu především.
Petr Přidal
CEO Maptiler
Marek Šantavý - CEO Kentigen
Na cestě z domácí kanceláře, kde vznikala biomedicínská měřicí aplikace, až k testovacím strojům pro elektronické komponenty vozů světových automobilek – JIC a inspirativní setkání s úspěšnými podnikateli nasadily firmě ten správný směr.
Marek Šantavý
CEO Kentigen
Petr Passinger - CMO Sewio
Vážíme si podpory ze strany JICu, neboť i díky ní Sewio úspěšně působí ve více než 45 zemích po celém světe. Jsme rádi, že můžeme být aktivní součástí inovačního ekosystému JICu, který je domovem globálně úspěšných podnikatelů.
Petr Passinger
CMO Sewio
Václav Muchna - CEO Y-Soft
Začínali jsme jako studentský projekt v JICu, který nám poskytl cenné know-how pro rozjezd podnikání. Dnes sami podporujeme nadějné technologické projekty a investujeme do startupů. 
Václav Muchna
CEO Y-Soft
Oliver Dlouhý - CEO Kiwi
JIC je pro mě středobodem jihomoravské startupové komunity. Chcete-li rozjet podnikání, začněte na JICu.
Oliver Dlouhý
CEO Kiwi
Jiří Tobola - Flowmon Networks
JIC nás provázel a podporoval na cestě od akademického nápadu přes malý startupový tým v jedné kanceláři až po globální technologickou firmu se zákazníky v 45 zemích. Každému podnikateli doporučuji prozkoumat možnosti, které JIC nabízí.
Jiří Tobola
Flowmon Networks
Martin Březina - Ex-CEO UlovDomov
Na úspěšné podnikání neexistuje kuchařka. Lze však tomu jít naproti. Sdílení zkušeností, setkávání s inspirativními lidmi a zpětná vazba jsou kroky správným směrem. JIC mi přesně tohle přinesl a nesmazatelně se zapsal do mé podnikatelské cesty.
Martin Březina
Ex-CEO UlovDomov
Zuzana Hloušková - CEO Bamboolik s.r.o.
Studnice inspirace pro všechny podnikatele. Nedocenitelná pomoc zkušených expertů, rozšíření obzorů mimo oblast našeho podnikání. Propojení podnikatelů v regionu. Bez JICu by naše podnikatelská cesta byla rozhodně klikatější. Díky!
Zuzana Hloušková
CEO Bamboolik s.r.o.

Naše mise

Tvoříme otevřený inovační ekosystém, který je domovem globálně úspěšných podnikatelů a inspiruje svět. To je naše vize, pro kterou v JICu žijeme a pracujeme.
  • Aby ti, kdo mají nápad, na své vizi založili podnikání.
  • Aby firmy mohly růst, navazovat partnerství a rozvíjet se.
  • Aby studenti dostali příležitost vyzkoušet si podnikání nanečisto.
  • Aby jižní Morava byla místem, kde je radost pracovat, podnikat a žít.

Naši klienti

Jsme inovační agentura a poskytujeme služby vedoucí k podpoře podnikatelů a studentů s touhou podnikat.
LD seating s.r.o.
Načíst další