#champions HERO_BG_YELLOW-svg

#champions

Spolupracujeme s nejúspěšnějšími firmami v regionu! Podporujeme jejich rychlý růst, dáváme jim k flash konzultacím špičkové experty, vytváříme prostor pro sdílení zkušeností třeba z oblasti expanze a propojujeme je s dalšími talentovanými lidmi ze světa startupů.

Kdo jsou startupoví šampioni?  

  • Firmy se zkušeným vedením s obratem nad 150 mil. Kč nebo investicí nad 1 mil. dolarů 
  • Rychle rostoucí investované firmy 
  • Globálně úspěšné firmy, pro které je region domovem 

Když potřebujete poradit

Konzultační flashe s experty

Nebuďte na to sami! Potřebujete rychlou konzultaci na konkrétní podnikatelské téma s někým, na jehož radu se můžete spolehnout? Domluvíme vám bleskovou konzultaci!

Průvodcování (founders-to-founders)

Potřebujete seniorního parťáka, který vám bude předávat zkušenosti? Dáme vám k ruce seniorní konzultanty – úspěšné podnikatele a C-level profesionály. Budete se s nimi pravidelně potkávat a řešit podnikatelské výzvy. 

Sdílení zkušeností

Zejména pro foundery a CEOs vytváříme bezpečný prostor, kde si mohou vyměnit své zkušenosti – s investicemi, expanzí nebo třeba řízením lidí. Pravidelný formát sdílení zkušeností i komunitní Slack je pro ně zárukou, že získají cenné a upřímné informace. 

Postavte si Challenging nebo Advisory Board

Co takhle pravidelný a upřímný feedback od zkušených podnikatelů nebo třeba bankovních investor? Sestavíme pro vás board ostřílených lidí z branže, kteří vám bez okolků řeknou svůj názor. 

Když potřebujete propojit

Seznámíme vás s partnery u nás i v zahraničí, najdete s námi talenty do své firmy a můžeme vám otevřít dveře i do globálních korporací. A přes ověřený kontakt podpoříme vaši expanzi třeba do USA. 

Předejte své zkušenosti dál

Na jižní Moravě budujeme komunitu startupistů a inovátorů. Zakládáme si na vzájemné důvěře a bezpečném prostředí, ve kterém mezi sebou můžeme sdílet zkušenosti. A vy můžete být mezi nimi. 

Zajímají vás naše služby? Ozvěte se nám!

Pokud máte zájem o další informace, můžete nám zavolat, napsat e-mail nebo vyplnit formulář a my se vám ozveme.Vámi vyplněné osobní údaje použijeme k tomu, abychom vám mohli odpovědět na zprávu a dále s vámi komunikovat.