HP HERO_BG_YELLOW-svg

Když má podnikání  
měnit svět

Podporujeme podnikavé lidi s dobrými nápady. Od startupových začátků až na globální trh.

Naše mise

Tvoříme otevřený inovační ekosystém, který je domovem globálně úspěšných podnikatelů a inspiruje svět. To je naše vize, pro kterou v JICu žijeme a pracujeme.
  • Aby ti, kdo mají nápad, na své vizi založili podnikání.
  • Aby firmy mohly růst, navazovat partnerství a rozvíjet se.
  • Aby studenti dostali příležitost vyzkoušet si podnikání nanečisto.
  • Aby jižní Morava byla místem, kde je radost pracovat, podnikat a žít.

Pro koho tu jsme?

#student

Jsi student a máš v hlavě podnikatelský nápad? A k tomu drive a touhu uspět ve světě startupů? Objev s námi, co všechno podnikání obnáší. Rozjeď svůj vlastní startup. Můžeš se zapojit do soutěží, zúčastnit se vzdělávacích akcí a k ruce třeba dostaneš i vlastního mentora. U nás najdeš všechno, co na startu podnikavý student potřebuje.  

#startup

Startuješ? Máš inovativní podnikatelský záměr? Toužíš z něj udělat fungující firmu? Tak pro tebe tu máme JICácký akcelerátor JICbooster. Postavíš svoji firmu na pevné základy, můžeš si u nás pronajmout cowork a stát se součástí startupové komunity. Ať jsi duchem startupista, vědec nebo chceš jít vlastní cestou!

#scaleup

Roste vám startup pod rukama? Potřebujete mít rychlý růst pevně v rukách? Chcete vstoupit na zahraniční trhy jistou nohou? Dáme vám k ruce špičkového byznysového experta, pomůžeme najít investora nebo grant, nabídneme zkušené lidi do boardu a propojíme vás na korporace i další firmy. Jděte s námi ve stopách globálně úspěšných firem z regionu.

#champions

Spolupracujeme s nejúspěšnějšími firmami v regionu! Smartlook, VRgineers, IDEA StatiCa, Tatum a další – to jsou startupoví šampioni z #brnoregion, kteří stojí na prahu globálního úspěchu. Propojujeme je mezi sebou i na naše zahraniční kontakty, dáváme jim k ruce zkušené lidi a vytváříme prostor ke sdílení jejich zkušeností. 

Nevíte, která služba je pro vás ta pravá? Napište Jindrovi, společně to proberete

Kreativní vouchery

Skvělý produkt si zaslouží originální obal, špičkovou službu zase podpoří kvalitní web. Vy máte produkt nebo službu, kreativec dodá nápady. A právě na takovou spolupráci můžete získat až 100.000 Kč v programu Kreativní vouchery Brno. Až do konce listopadu se mohou hlásit kreativci, v lednu potom přijde čas registrace firem.

Magazín

Inspirativní příběhy, podnikatelské rady i trendy ze startupového světa nejen v #brnoregion. To všechno najdete v našem JICmagazínu.
Příběhy úspěšných startupů: GINA
Příběhy úspěšných startupů: GINA
24. 5. 2023
Zbyněk Poulíček společně s kolegy Borisem Procházkou a Petrou Černou dostal v roce 2010 nápad na turistický mapový software. Později se tým rozhodl, že svůj program upraví na asistenta pro záchranáře. Když v televizi uviděli následky rozsáhlého zemětřesení na Haiti, bylo definitivně rozhodnuto. Vznikne aplikace, která propojí záchranné složky...
Příběhy úspěšných firem
5 otázek a odpovědí k Advisory Board
5 otázek a odpovědí k Advisory Board
19. 5. 2023
Potřebujete pravidelnou zpětnou vazbu ke své práci v roli CEO? Chcete pravidelné rady a třeba i získávat nové kontakty? Pak je možná ideální čas vytvořit si Advisory Board. Díky ní se budete moci opřít o zkušenosti lidí, kteří už ve vaší situaci byli. Místo neustálé operativy se budete moci zastavit, podívat se na firmu zvenku, na její...
JICblog
6 důvodů, proč si pořídit advisory board
6 důvodů, proč si pořídit advisory board
4. 5. 2023
Jste CEO firmy? A navíc ještě i founder? Pak si možná říkáte, že sám/sama víte, co je pro váš byznys nejlepší. Přece nepotřebujete nikoho, aby se vám díval pod ruce. Natož aby vám dával rozumy! Jenomže feedback od zkušených lidí vám ve skutečnosti může přinést obrovskou hodnotu. Pojďme se podívat na 6 důvodů, proč si takový advisory board...
JICblog