Potřebuji poradit

Konzultace na míru se zkušenými byznysmeny i špičkovými experty
Máte firmu a narazili jste na výzvu? Nebo jste na úplném začátku a nevíte, kde začít? Ať jste začínající podnikatel, nebo řešíte novou situaci v zavedené firmě, společně s námi najdete tu správnou cestu. 
Stojíte před výzvou?
Stojíte před výzvou?
Společně se špičkovými specialisty nebo zkušenými podnikateli to půjde lépe. My vám doporučíme ideálního konzultanta, který vás podpoří a provede. 
Máte podnikatelský nápad?
Máte podnikatelský nápad?
Poradíme vám se začátkem podnikání a pomůžeme se sháněním prostor i financí.

Jak to funguje?

Nejdřív ze všeho probereme vaši situaci. Společně pak najdeme ten správný způsob, jak si s ní poradit. Jsme tu pro vás a jdeme s vámi do neznáma.

Jak dotáhnout nápad a začít

Pořádáme akce, organizujeme soutěže, spolupracujeme s univerzitami. Vyberte si některou z našich aktivit, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikatelské schopnosti.

Marketing a obchod

Mám skvělý produkt a chci ho dostat k zákazníkům. Chci nakopnout obchod. Chci expandovat do zahraničí.

Rozvoj firmy

Chci najít společnou řeč s partnery ve firmě. Hledám optimální způsoby pro nábor talentů. Potřebuji zlepšit práci se zaměstnanci.

Finance

Potřebuji peníze na rozjezd. Sháním investici. Který grantový program je pro mě vhodný?

Digitalizace

Přemýšlíte o transformaci svého podnikání a využití výhod digitalizace. Pak právě pro Vás je tu pojekt EDIH-DIGIMAT.

Udržitelnost

Stojíte před výzvou v oblasti udržitelnosti nebo ESG? Ukážeme vám cestu. Ať už jste na začátku nebo hledáte nové směry ve své firmě. 

Poznejte naše experty

Naši experti vás budou provázet na cestě k úspěšnému podnikání. Jedná se o profesionály z praxe, majitele firem i úzce zaměřené specialisty. Pro každého vybereme experty přímo na míru.