#startup HERO_BG_YELLOW-svg

#startup  

Máš inovativní nápad? Toužíš z něj udělat fungující firmu a uspět ve světě startupů? S JICem to můžeš zvládnout! U nás najdeš lidi se zkušenostmi z byznysu, kteří tě provedou začátky podnikání! 

Pro koho tu jsme? 

  • Pro startupisty, podnikavé vědce s nápadem na vlastní produkt nebo službu, studenty i absolventy 
  • Pro majitele firem, kteří potřebují pomoct na začátku své startupové cesty 
  • Pro lidi, kteří mají drive a nebojí se mířit vysoko 

Potkejme se

Úvodní půlhodinka jen pro tebe! Potkáme se, oťukneme se a zjistíme, jaký potenciál tvůj projekt má. Ty zjistíš, co všechno tě čeká a zda do toho sám chceš jít. A když si to všechno sedne, tak se domluvíme na spolupráci a třeba tě i pozveme na výběrový den JICboosteru.

JICbooster

Akcelerační program pro začínající startupisty 

Přijď představit svůj projekt

Možná to bude vůbec tvoje první startupová prezentace. Ukážeš svůj podnikatelský zápal a popovídáme si tom, s čím chceš dobýt startupový svět. Probereme spolu tvůj produkt od a do zet. Pokud tady uspěješ, tak se ti otevře brána do JICboosteru.

Vstup do JICboosteru

Čeká tě intenzivní program, ve kterém tě provedeme startupovými začátky. zapracujeme na tvých podnikatelských schopnostech. Postavíš produkt na nohy, založíš firmu, připravíš se na jednání s investory nebo na žádosti o grant.

1. fáze: Ověříme potenciál

První fáze akcelerátoru trvá dva až šest měsíců. Dostaneš k ruce jednoho průvodce, se kterým se budeš jednou za dva týdny potkávat. Pomůže ti vytvořit vizi, naformulovat value proposition, udělat průzkum trhu, vyladíte pitch deck a nastavíte plán na MVP (minimum viable product) i finální produkt.

2. fáze: Čas na byznys

Ve druhé fázi se zaměříme na byznysový rozjezd tvojí firmy. Může to trvat od pár měsíců do třeba i dvou let. V téhle chvíli už ladíme byznysmodel, hledáme cesty k financování – investicím nebo grantům, posilujeme tvoji roli leadra ve firmě, ladíme finanční a marketingový plán, vyjasňujeme duševní vlastnictví. 

JIC cowork

Staň se součástí startupové komunity začínajících podnikatelů. Jdi ve stopách dalších úspěšných startupů z #brnoregion. Buď jako Kiwi.com nebo Y Soft! Co tu najdeš? Inspirativní, stylové a špičkově vybavené prostory. Užiješ si pravidelné startupové akce a zamiluješ si bistro Kancl. Prostě tu budeš jako doma. Nastartuj svůj startup na JICu v coworku.

Naše akce

#startuji

Pravidelná akce na startupová témata hlavně pro začínající podnikatele, která rozšíří tvé obzory. Marketing, finance, management, prostě všechno, co potřebuješ k tomu, aby se z tebe mohl stát úspěšný startupista nebo startupistka.  

Velvet Innovation Meetups

Chceš vědět, co právě frčí ve světě inovací nejen v #brnoregion? Hledáš zajímavé možnosti spolupráce? Tak právě to najdeš na pravidelných meet upech lidí, co hýbou inovacemi na jižní Moravě.

Přihlášení k úvodní půlhodince 

Chceš vědět víc? 

Zajímá tě, co děláme? Potřebuješ probrat nápad na startup? Napiš nám! 
Veronika Štěpánková
Veronika Štěpánková
JICVámi vyplněné osobní údaje použijeme k tomu, abychom vám mohli odpovědět na zprávu a dále s vámi komunikovat.