Sháním finance

Najdeme s vámi cestu k těm správným startupovým penězům
Potřebujete peníze na rozjezd vlastního podnikání nebo projektu? Máte inovativní a škálovatelný produkt nebo službu s potenciálem uplatnění na mezinárodním trhu? Pomůžeme vám najít vhodný typ financování pro váš záměr.
Hledáte pro svou firmu investora?
Hledáte pro svou firmu investora?
My vás na setkání s ním připravíme. Máme vlastní investiční fond JIC Ventures a spolupracujeme s angel investory i investorskými skupinami.
Chcete získat grant?
Chcete získat grant?
Provedeme vás příležitostmi grantového financování a společně vybereme ten pravý pro váš záměr.

Příprava na investice a propojení s investory

Hledáte pro svou firmu investora, který s vámi bude sdílet radost z úspěchu a podpoří vás i ve složitých časech?

Příprava na investory

Nabízíme základní podporu při přípravě na komunikaci s investory. Dáme vám zpětnou vazbu na váš pitch deck, můžete si vyzkoušet prezentaci před investory nanečisto a poradíme vám, co vše čekat od investičního procesu.

Propojení s investory

Každoročně podporujeme formou konzultací desítky startupů a firem. Jsme v úzkém kontaktu s investory a pečlivě připravené klienty jsme schopni s nimi propojit. Zvýšíme tím šanci na získání důležitého kapitálu.

JIC Ventures

Protože své klienty dobře známe, víme, kdy se do nich vyplatí investovat. Právě proto jsme přišli s vlastním venture fondem JIC Ventures, kterým podporujeme rozvoj zajímavých firem, jako jsou třeba Wereldo, NenoVision, GINA software nebo Myco.

Grantové programy a soutěže

Máte inovativní a škálovatelný produkt či službu s potenciálem uplatnění na mezinárodním trhu, a to minimálně ve fázi konceptu? Najdeme vhodný grant pro váš záměr, provedeme vás celým procesem podání žádosti a podpoříme vás při přípravě kvalitního projektu. Poskytneme vám data o trhu a technologických trendech ve vaší oblasti a propojíme vás se zahraničními partnery.

 

Prototypuj a ověřuj

Až 800 tisíc korun na vývoj prototypu inovativního produktu či služby a jejich ověření s pilotními zákazníky.

ESA BIC

50 tisíc euro pro začínající firmy vyvíjející nové produkty či služby založené na kosmických technologiích s podporou Evropské kosmické agentury.

ESA Spectrum Sharing Makerspace

Podpora až 50 tisíc euro na realizaci některého z vypsaných projektů v oblasti spectrum sharing a spolupráce s Evropskou kosmickou agenturou. 

Evropská inovační rada (EIC)

Podpora inovací s potenciálem ovlivnit trh od raného výzkumu, přes ověření konceptu, až po dokončení vývoje a komercializaci. 

EIT Food

Objevte příležitosti pro podporu startupů nejen v oblasti agri-food.

EIC Accelerator

Až 2,5 milionu euro na dokončení vývoje a škálování průlomových inovací s potenciálem vytvořit nový nebo výrazně ovlivnit stávající trh.

Horizon Europe

Největší evropský program podporující výzkum a inovace s významným dopadem ve spolupráci s dalšími partnery ze zahraničí.

Kaskádové financování

Uživatelsky přívětivé financování ve výši do 100 tisíc euro poskytované přes projekty podpořené z programu Horizon Europe.

Eurostars

Až 12 milionů korun na vývoj inovativních produktů a služeb ve spolupráci s alespoň jedním zahraničním partnerem.

Technologická inkubace

Až 4,5 milionů korun pro startupy ne starší pěti let na nákup služeb pro vývoj a zavádění nových inovativních produktů a služeb na trh.

TAČR SIGMA Plug-in EIC

Až 780 tisíc korun na technickou a tržní validaci inovativních řešení ve stádiu prototypu a koučink od zahraničních expertů.

Up2Circ

Až 50 tisíc euro na podporu zavádění cirkulárních obchodních modelů, cirkulárního designu výrobků nebo cirkulárních procesů ve firmách.

Kreativní vouchery

Na podporu spolupráce firem a zkušených kreativců dává náš KUMST s podporou města Brna až 100 000 Kč. 

Soutěže pro studenty

Získejte finance na rozjezd svého podnikatelského nápadu a zpětnou vazbu od zkušených podnikatelů a konzultantů.


Zajímá vás více informací?

Jestli jste nenašli informace, které jste hledali, a rádi byste se zeptali na nějaké otázky, neváhejte se nám ozvat. Rádi vám odpovíme nebo poradíme.Vámi vyplněné osobní údaje použijeme k tomu, abychom vám mohli odpovědět na zprávu a dále s vámi komunikovat.