#scaleups-2 HERO_BG_YELLOW-svg

#scaleup

Máte malou nebo střední firmu s vlastním produktem a sídlem na jižní Moravě? Rozhodli jste se s ní dobýt zahraniční trhy? Dáme vám k ruce špičkového byznysového experta, se kterým tuhle výzvu zvládnete. Pomůžeme vám najít investora nebo grant, navrhneme vám board zkušených podnikatelů, propojíme vás na ty správné lidi z korporací i menších firem. A pozveme vás do startupové komunity JIC+. 

Pro koho tu jsme? 

  • Hledáme firmy z jižní Moravy s vlastním produktem.
  • Spolupracujeme s lidmi, co mají drive a touhu uspět na světových trzích.
  • Zajímají nás malé i střední firmy třeba z oblasti ICT, deep tech, high tech, biotech s vlastním produktem, ale i firmy ze světa kreativních průmyslů, herní studia, univerzitní spinoffy, prostě všechny, které mají inovace v DNA. 

Když se potřebujete poradit

Konzultujte s našimi experty

Máte našlápnutou firmu a stojíte před důležitým rozhodnutím? Doporučíme vám správného experta, který už podobné výzvě úspěšně čelil. Společně to zvládneme!
 
Kolik to stojí?
  • První konzultační aktivita: 600 Kč / hod​ (20 % z reálné ceny 3000 Kč, 80 % podpora v režimu de minimis)
  • Druhá a další konzultační aktivita: 1200 Kč / hod ​(40 % z reálné ceny 3000 Kč, 60 % podpora v režimu de minimis)

 

 

 

Postavte si Challenging nebo Advisory Board

Co takhle pravidelný a upřímný feedback? Sestavíme pro vás board ostřílených podnikatelů a lidí z branže, kteří vám bez okolků řeknou svůj názor.

Konzultační flashe

Nebuďte na to sami! Potřebujete rychlou konzultaci na konkrétní podnikatelské téma s někým, na jehož radu se můžete spolehnout? Domluvíme vám bleskovou konzultaci!

Vezměte si k ruce zkušeného parťáka

Scaleupy od nás mohou dostat k ruce seniorní konzultanty. Jsou to zkušení parťáci z byznysu – úspěšní podnikatelé a C-level profesionálové, se kterými se budete potkávat klidně i několikrát týdně.
 
Kolik to stojí?
  • Čerstvé scaleupy s prozatimním negativním hospodářským výsledkem: 600 Kč / hod​ (20 % z reálné ceny 3000 Kč, 80 % podpora v režimu de minimis)
  • Scalupy v zisku: 1200 Kč / hod ​(40 % z reálné ceny 3000 Kč, 60 % podpora v režimu de minimis)

Když sháníte finance

Najděte vhodného investora

Hledáte pro svou firmu investora, který s vámi bude sdílet radost z úspěchu a podpoří vás i ve složitých časech? Doporučíme vám ideální ten match a připravíme vás na investorský pitch!
 

Využijte správný grant

Grant může urychlit váš růst! My vám poradíme, který bude pro vaši situaci ten nejlepší. Provedeme vás i přípravou projektu, podáním žádosti a prozradíme pár osvědčených tipů.
 

Když potřebujete propojit

  • Navazujte partnerství s dalšími podnikateli, sdílejte zkušenosti a know-how nebo expandujte do zahraničí díky mezinárodní síti. Propojíme vás s dalšími startupy, investory nebo korporacemi.  
  • Dokážeme vás propojit na spolupracující korporace, investory, startupy, technologické partnery či mezinárodní organizace a obchodní partnery v zahraničí.
  • Budeme vás pravidelně informovat o chystaných networkingových příležitostech, meetupech či propojovacích mezinárodních akcích, při kterých se můžete čile propojovat.

Když hledáte prostory

Ideální zázemí pro všechny, kteří chtějí být blízko dalším startupistům a čerpat inspiraci na chodbách i v zasedačkách – přesně to najdete v našich. Ať už chcete vlastní kancelář nebo místo v coworku.
Juraj Šabatka - IDEA StatiCa
JIC vám pomůže s rozjezdem. Co je ale cennější a co přijde později, jsou odborné konzultace a poradenství. To znamená, že prověří váš byznys plán, go-to-market model, prověří development procesy a pomůže vám je vylepšit.
Juraj Šabatka
IDEA StatiCa

Komunita JIC+

350+ podnikatelů v JIC+

Komunita JIC+ je místo, kde můžete navazovat s ostatními členy businessová partnerství.
 

Propojujeme inovativní firmy

Podporujeme podnikatele, kteří hledají inovativní řešení. Pomáháme jim získat důležité kontakty a spolupracovat s firmami v regionu i zahraničí.
 

Sdílená radost je dvojnásobná radost

Všichni jsme součástí regionálního inovačního ekosystému #brnoregion. Společně jej můžeme rozvíjet a stát se tak dynamickým inovačním hubem evropského formátu.


 

Naše akce

Sdílené zkušeností

Víc hlav víc ví. Budujeme podnikatelskou komunitu a vytváříme bezpečný prostor, ve kterém se mohou podnikatelé pravidelně setkávat, podporovat se a sdílet své zkušenosti.

#podnikám

Když chcete jít v podnikání do hloubky, přijďte na některou z našich akcí #podnikám. S našimi experty a hosty můžete několikrát ročně poznat některé z vybraných podnikatelských témat do většího detailu. 

Velvet Innovation Meetups

Chcete vědět, co právě hýbe světem inovací nejen v #brnoregion? Hledáte zajímavé možnosti spolupráce? Tak právě to najdete na pravidelných meet upech lidí, co hýbou inovacemi na jižní Moravě.

120 vteřin

Čtyřikrát ročně připravujeme speed dating pro technologické firmy a výzkumné organizace, díky kterému vznikají nové spolupráce a projekty. Každá z firem má sto dvacet vteřin na to, aby sama sebe představila. 

Zajímají vás naše služby? Ozvěte se nám!

Pokud máte zájem o další informace, můžete nám zavolat, napsat e-mail nebo vyplnit formulář a my se vám ozveme.Vámi vyplněné osobní údaje použijeme k tomu, abychom vám mohli odpovědět na zprávu a dále s vámi komunikovat.