JICfluencer Pepa: Na plný plyn

8. 4. 2021

Málokdo má v životě možnost přihlásit se do výběrového řízení na řidiče formule. A ještě nepravděpodobnější je, že se mu v něm podaří uspět. Pepa Jelínek to štěstí měl. Formule to byla sice jen studentská, ale to nic nemění na tom, že tým z VUT patří ke špičce minimálně na území starého kontinentu. Jak se vlastně stane, že se člověk ocitne v kokpitu formule třeba na proslulém Hockenheimringu? A je možné vytisknout si části formule na 3D tiskárně? O tom si s konstruktérem Pepou povídala Kristina Stejskalová přímo v naší digitální dílně FabLab

Objevte v sobě chuť podnikat

Kde jinde hledat budoucí lídry, podnikatele a inovátory než v řadách studentů – právě oni mají ty nejlepší předpoklady – vzdělání, zápal, motivaci i potřebnou dávku ideálů. Patříte mezi ně? Tak se mrkněte na to, jak vám můžeme pomoci na vaší cestě k úspěchu.

Co děláme pro studenty?


Nejnovější
JICfluencer

JICfluencer Marek: Do vesmíru

10. 6. 2021

K podnikání se dostali jako „slepé kura k zrnu“. Aspoň tak to říká jeden ze zakladatelů startupu Zaitra Marek Marušin. Teď je jejich mladá firma v inkubátoru Evropské kosmické agentury a podílí se na biologickém výzkumu ve vesmíru.

Nejnovější
JICblog

JICblog: Jak definovat cílovou skupinu a personu

29. 7. 2021

Začínáte podnikat? Pak byste měli vědět, jaký je rozdíl mezi cílovou skupinou a personou, jak si obě dvě správně nadefinovat a proč je to důležité nejen v momentě, kdy svůj nápad rozjíždíte. Proto pro vás Bára Peřková připravila několik tipů.

Nejčtenější

JICfluencer David: Chytrý pěstitel

6. 5. 2021

Na začátku byli dva kamarádi-vysokoškoláci, kteří v jedné z diskuzí narazili na téma využití chytrých technologií ve sklenících. A protože to byli studenti VUT, nebylo odtud tak daleko k tomu, aby společnými silami vyvinuli zbrusu nový produkt – chytrý skleník.

Zpět na JICfluencer