240 000 $. Taková je minimální hodnota benefitů pro účastníky JIC STARCUBE 2015

25. 5. 2015

Tvrdá práce si zaslouží odměnu. A protože se startupy po 3 měsíce v programu JIC STARCUBE nezastaví ani na moment, ve spolupráci s našimi partnery jsme jim nachystali odpovídající “balíček” benefitů. 

Letos otevíráme 7. běh akcelerátoru JIC STARCUBE pro 10 technologických startupů z celého světa. Týmy čeká intenzivní 3měsíční program a také přístup k benefitům od našich partnerů. Letos jejich hodnota přesahuje 240 tisíc dolarů.

A to ještě nezapočítáváme více než 1 000 výhod v celkové hodnotě téměř 650 tisíc dolarů, které startupy získají registrací na portálu f6s.com. Ta je přitom podmínkou pro přihlášení do JIC STARCUBE 2015.

Podívejte se, jaké výhody letos čekají třeba právě na váš startup.

IBM nabízí služby pro vývojáře

Účastníkům JIC STARCUBE poskytuje firma IBM software pro vývoj nebo interní použití na 3 roky zdarma. Zájemci o cloudové služby si navíc mohou zvolit mezi službami Softlayer a Bluemix.

Obě jsou na rok zdarma, a to až do finančního limitu 120 tisíc $.

Získejte přístup ke každému softwaru od Microsoft

Nadějné startupy podporuje i Microsoft. Nabízí 3leté členství v programu BizSpark nebo BizSpark Plus, díky kterému mají přístup ke každému softwaru z dílny Microsoftu zdarma. Kromě toho je BizSpark zapojí do sítě partnerů programu složené z investorů a poradců a zviditelní na IT trhu.

Startupům z JIC STARCUBE Microsoft exkluzivně nabízí kredity v hodnotě až 120 tisíc $ pro Microsoft Azure.

Plánujte zdarma s nástrojem LEAN canvas

Byznys plán je základ. Leanstack to ví, a proto začínajícím podnikatelům nabízí aplikaci LEAN canvas na tři měsíce zdarma.

Užitečný nástroj se hodí při tvorbě jednoduchých byznys plánů, které poslouží jako skvělý podklad pro tvorbu startup pitche i při jednání s investory.

Ptejte se s aplikací Survio Personal

Máte nový web a chcete vědět, jak se uživatelům líbí? Uvedli jste na trh nový produkt a zajímá vás, co si o něm zákazníci myslí? Zeptejte se jich!

Týmy v JIC STARCUBE získají online aplikaci Survio Personal na tvorbu a šíření online dotazníků na 6 měsíců zdarma.

Komunikujte se zákazníky pomocí SmartSupp

SmartSupp je life chatovací aplikace, která slouží ke získání zpětné vazby i jako jednoduchá forma online zákaznické linky. Zajímavou funkcí je i sledování pohybu zákazníků po webu pomocí video nahrávek.

Účastníci JIC STARCUBE mají aplikaci na rok zdarma.  

Vytvářejte (nejen) landing page s Unbounce

Systém na tvorbu a publikaci webových stránek Unbounce umožňuje i efektivní A/B testování. Startupy ho využijí především při tvorbě jednoduchých landing pages pro kampaně nebo průzkumy trhu.

Unbounce je k dispozici na 4 měsíce s 80% slevou.

Vyberte si cloud od G2

S JIC STARCUBE startupy získají měsíční kredit 10 000 Kč na libovolné cloudové služby od firmy G2. Nabídka trvá po dobu jednoho roku, takže je k dispozici kredit v celkové hodnotě 120 000 Kč.

Prohlédněte si balíček výhod od Amazon Web Services

Každý z 10 týmů v akcelerátoru JIC STARCUBE získá kredit 5 000 $ na služby Amazon Web Services, na jehož vyčerpání má 2 roky. Navíc může zdarma navštívit jednodenní seminář AWS Essentials (původní cena 600 $) a kurz AWS Technical Professional Accreditation. K tomu dostane 8 tokenů do Self-paced labs, jejichž původní cena je 30 $ za kus.

Tím nabídka nekončí - součástí balíčku výhod jsou i bezplatné konzultace s Amazon Web Service odborníky a prémiová podpora AWS Business Support na 1 rok zdarma.

Využíváním Amazon Web Services navíc týmy získají další výhody od partnerských společností Amazon jako jsou například Chef, Bitnami, Amazon Payments, SOASTA, Podio nebo CopperEgg.


Máte inovativní nápad související s Internet of Things a ICT Security? Zaregistrujte se na webu f6s.com a do 31. 7. 2015 vyplňte přihlášku do JIC STARCUBE!