JICfluencerka Katka: Zn. hledám parcelu

9. 9. 2021

Na začátku všeho byla nespokojenost s realitním makléřem. Znáte to – kupujete pozemek, máte tisíc dotazů a prodávající nemá na jedinou z nich odpověď. Anebo se mu na ně odpovídat nechce. Najít pak všechny relevantní informace znamená několik večerů strávených vrtáním se v různých katastrech, databázích, mapách. A tahle zkušenost přivedla Katku Bortlovou k nápadu shromáždit všechny informace na jedno místo. Více než rok zjišťovala, jestli je takový nápad vůbec realizovatelný. Úspěchy jejího nápadu v soutěžích ji přesvědčily o tom, že možná narazila na něco, co v našich končinách opravdu chybí. Teď s ní na projektu iParcely spolupracuje dalších sedm lidí a i díky podpoře z programu Prototypuj a ověřuj se může stát, že až příště budete pořizovat parcelu, bude to právě s pomocí jejího projektu.

Objevte v sobě chuť podnikat

Kde jinde hledat budoucí lídry, podnikatele a inovátory než v řadách studentů – právě oni mají ty nejlepší předpoklady – vzdělání, zápal, motivaci i potřebnou dávku ideálů. Patříte mezi ně? Tak se mrkněte na to, jak vám můžeme pomoci na vaší cestě k úspěchu.

Co děláme pro studenty?

 

Nejnovější
JICfluencer

JICfluencer Marek: Do vesmíru

10. 6. 2021

K podnikání se dostali jako „slepé kura k zrnu“. Aspoň tak to říká jeden ze zakladatelů startupu Zaitra Marek Marušin. Teď je jejich mladá firma v inkubátoru Evropské kosmické agentury a podílí se na biologickém výzkumu ve vesmíru.

Nejnovější
JICblog

6 tipů, jak ověřit nápad

22. 9. 2021

Jedním z největších strašáků při vývoji produktu je vytvořit něco, co nikdo nechce. Jak tedy ověřit, že váš nápad bude fungovat? Podívejte se s námi na nejdůležitější nástroje, které by vám v tom podle našich expertů Víti Hanáka a Jakuba Bůška měly pomoct.

Nejčtenější

Lucie Brešová: Od letenek k virtuální realitě „do kapsy“

30. 5. 2021

Je jednou z nejvýraznějších českých manažerských tváří. Lucie Brešová stála u zrodu nejúspěšnějšího českého start-upu Kiwi.com. Dnes stojí na startu znovu – tentokrát na palubě start-upu Pocket Virtuality a jejich produktu budoucnosti.

Zpět na JICfluencer