Podnikatelská přípravka

 

Pomůžeme vám zjistit, jestli váš podnikatelský nápad dává smysl

Pravidelný kurz #chcipodnikat

Máte podnikatelský nápad a chcete si ověřit, jestli má šanci uspět na trhu? Nebo si nevíte rady, jak své podnikání rozjet?

Pro začínající podnikatele pravidelně organizujeme kurz #chcipodnikat, který se skládá z několika odpoledních seminářů a workshopů vedených zkušenými konzultanty JIC.

Celodenní oborová akce #inspirace

Pravidelná celodenní akce, kde získáte hlubší informace o konkrétním trhu nebo oboru podnikání. Cílem je podpořit budoucí podnikatele v založení byznysu, který pomáhá řešit aktuální globální výzvy.

Zkušení řečníci z oboru a panelové diskuze vám pomohou odhalit nové podnikatelské příležitosti.

Máte dotazy k podnikatelské přípravce?

Volejte nebo pište

Marta
Zemanová

zemanova@jic.cz
+420 775 326 958

Pořádáme i další vzdělávací akce

Pondělí 18. listopadu
8.00 Zjistit více

TIP: Školení optimalizace výrobních procesů v Japonsku

Chcete zvýšit produktivitu a snížit náklady ve výrobních podnicích? Máte jedinečnou možnost se přihlásit na seminář konaný od 18. do 22. listopadu 2019 v Japonsku. Pořádá ho EU-Japonské centrum pro průmyslovou spolupráci.  Školení je pro manažery výrobních podniků, kteří se už seznámili s metodikou World Class Manufacturing a mají odpovídající technické vzdělání. Zástupci malých a středních podniků nehradí poplatek za školení a navíc mohou získat 600 EUR na výdaje spojené s cestou.

 

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Úterý 19. listopadu
8.45
Brno Zjistit více

Boosting Innovation Tour

Digital Innovation Hubs, Open Innovation Test Beds a regionální centra zaměřená na Key Enabling Technologies, vše v kontextu posledních výzev programu Horizon 2020 na příští rok a příprav příštího rámcového programu Horizon Europe – to jsou témata konference Boosting Innovation Tour, která je určena zejména zástupcům technologických firem a výzkumných organizací.

Akce JICOstatní akce
Úterý 19. listopadu
9.30
Brno-Medlánky Zjistit více

JIC 120“ Future of Energy

Blockchain, samospotřebitel, decentralizovaná energetika – to je jen několik příkladů, které ilustrují směr vývoje energetického trhu v posledních letech. Jak mohou energetičtí giganti reagovat na rychlé tempo inovací? Třeba prostřednictvím spolupráce se startupy či dokonce scaleupy! Ty totiž přichází s novými nápady a dokáží flexibilně reagovat na příležitosti, které přináší revoluce v energetickém byznysu. Nechte se inspirovat a využijte možnost propojení s dalšími firmami z oblasti technologií i energetiky.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele