Podnikatelská přípravka

 

Pomůžeme vám zjistit, jestli váš podnikatelský nápad dává smysl

Pravidelný kurz #chcipodnikat

Máte podnikatelský nápad a chcete si ověřit, jestli má šanci uspět na trhu? Nebo si nevíte rady, jak své podnikání rozjet?

Pro začínající podnikatele pravidelně organizujeme kurz #chcipodnikat, který se skládá z několika odpoledních seminářů a workshopů vedených zkušenými konzultanty JIC.

Celodenní oborová akce #inspirace

Pravidelná celodenní akce, kde získáte hlubší informace o konkrétním trhu nebo oboru podnikání. Cílem je podpořit budoucí podnikatele v založení byznysu, který pomáhá řešit aktuální globální výzvy.

Zkušení řečníci z oboru a panelové diskuze vám pomohou odhalit nové podnikatelské příležitosti.

Mentorská hodinka

Jednorázová konzultace ve stylu open hours s našim konzultačním týmem. Máte nápad, ale nevíte si rady na začátku podnikání?Pomohl by vám pohled někoho zkušenějšího?

Během krátké schůzky probereme, co vás pálí. Neváhejte a domluvte si termín. Je to nezávazné a zdarma.

Máte dotazy k podnikatelské přípravce?

Volejte nebo pište

Marta
Zemanová

zemanova@jic.cz
+420 775 326 958

Pořádáme i další vzdělávací akce

Pátek 24.  ledna
17.00
Kyjov Zjistit více

#chcipodnikat: Série podnikatelských seminářů v Kyjově

Máte podnikatelský nápad a nevíte si rady, jak začít s podnikáním? Nebo si chcete jen ověřit, jestli má váš projekt šanci uspět na trhu? Připravujeme pro vás víkendový kurz ze série #chcipodnikat pro všechny, kteří potřebují pomoci s rozjezdem vlastního byznysu. Po absolvování si odnesete odpovědi na všechny otázky spojené se začátky podnikání a taky jasně definovaný podnikatelský záměr a návod, jak s ním dál pracovat. Od pátečního podvečera až do nedělního odpoledne budete na svém nápadu pracovat s lektory i s ostatními účastníky.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 6. února
8.30
Brno Zjistit více

Tip: Konference českých nadějí II

Největší konference pro aktivní středoškoláky v ČR! Chceš na střední zkusit rozjet vlastní podnikání, práci na reálném výzkumu, dělat marketing pro známé korporace nebo jen zjistit, jaké možnosti se ti už teď naskýtají?

Ostatní akcePro studenty
Pátek 7. února
9.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#inspirace: Food Tech

Technologie, odpovědnost vůči planetě nebo jen vlastní pohodlí? Co vlastně určuje současné potravinářské a spotřebitelské trendy? Jak se změnilo naše rozhodování o tom, jak, kdy, kde a hlavně co si koupíme k jídlu? Během uplynulých let dospěla společnost do fáze, kdy je pro ni důležité minimalizovat dopady své spotřeby. Zajímá nás, odkud vlastně potravina pochází a co obnáší její produkce. Nebojíme se experimentovat s technologiemi, které nám usnadní víkendový nákup nebo třeba přípravu večeře. A to vše s sebou nese obrovské příležitosti pro inovativní podnikatelské nápady.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele