Podnikatelská přípravka

 

Pomůžeme vám zjistit, jestli váš podnikatelský nápad dává smysl

Pravidelný kurz #chcipodnikat

Máte podnikatelský nápad a chcete si ověřit, jestli má šanci uspět na trhu? Nebo si nevíte rady, jak své podnikání rozjet?

Pro začínající podnikatele pravidelně organizujeme kurz #chcipodnikat, který se skládá z několika odpoledních seminářů a workshopů vedených zkušenými konzultanty JIC.

Celodenní oborová akce #inspirace

Pravidelná celodenní akce, kde získáte hlubší informace o konkrétním trhu nebo oboru podnikání. Cílem je podpořit budoucí podnikatele v založení byznysu, který pomáhá řešit aktuální globální výzvy.

Zkušení řečníci z oboru a panelové diskuze vám pomohou odhalit nové podnikatelské příležitosti.

Mentorská hodinka

Jednorázová konzultace ve stylu open hours s našim konzultačním týmem. Máte nápad, ale nevíte si rady na začátku podnikání?Pomohl by vám pohled někoho zkušenějšího?

Během krátké schůzky probereme, co vás pálí. Neváhejte a domluvte si termín. Je to nezávazné a zdarma.

Máte dotazy k podnikatelské přípravce?

Volejte nebo pište

Lenka
Gábrišová

gabrisova@jic.cz
+420 725 090 442

Pořádáme i další vzdělávací akce

Úterý 7. dubna
8.00
Krakow Zjistit více

AKCE JE PŘESUNUTA NA NEURČITO – Krakow Roadtrip: Byznys příležitosti v Polsku pro české firmy

S ohledem na rozhodnutí Vlády ČR a vyhlášení nouzového stavu jsme se rozhodli pro přesunutí Roadtripu do Krakova z původně plánovaného termínu na neurčito.

-------

Chcete prozkoumat obchodní příležitosti v Polsku? Pojeďte se s námi podívat do technologických firem v Krakově. Využijte šanci setkat se s klíčovými hráči a zajímavými obchodními partnery!

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 20.  května
10.00
Brno Zjistit více

Tip: FinTech Roadmap

Chcete poznat nejnovější trendy v oblasti financí a jejich dynamický vývoj? Přijďte na konferenci FinTech Roadmap. Cílem konference je představit světové trendy v nejvíce diskutovaných oblastech finančních technologií. Vystoupí například Pavel Kysilka, bývalý guvernér ČNB, který v 90. letech zodpovídal za zavedení české koruny, Danuše Nerudová, rektorka Mendelovy univerzity a předsedkyně Komise pro spravedlivé důchody, Adam Šoukal ze společnosti Roger, kterému se podařilo společně s Alzou vytvořit finanční produkt pro zrychlenou úhradu faktur, tzv. Alza Invoice Financing, či Jan Budík ze společnosti Signals Network, která vytváří unikátní tržiště pro poskytování signálů k obchodování kryptoměn a mnoho dalších zajímavých osob českého FinTech.

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Pondělí 13. července
Hannover Zjistit více

Tip: Mezinárodní průmyslový matchmaking na Hannover Messe

Chcete nalézt vhodné partnery pro své podnikání? Využijte mezinárodního matchmakingu v rámci největšího průmyslového veletrhu Hannover Messe. Průmyslový veletrh pokrývající celý výrobní řetězec od automatizace až po dodavatelská řešení proběhne v posunutém čase od 20. do 24. dubna v německém Hannoveru.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele