Podnikatelská přípravka

 

Pomůžeme vám zjistit, jestli váš podnikatelský nápad dává smysl

Pravidelný kurz #chcipodnikat

Máte podnikatelský nápad a chcete si ověřit, jestli má šanci uspět na trhu? Nebo si nevíte rady, jak své podnikání rozjet?

Pro začínající podnikatele pravidelně organizujeme kurz #chcipodnikat, který se skládá z několika odpoledních seminářů a workshopů vedených zkušenými konzultanty JIC.

Celodenní oborová akce #inspirace

Pravidelná celodenní akce, kde získáte hlubší informace o konkrétním trhu nebo oboru podnikání. Cílem je podpořit budoucí podnikatele v založení byznysu, který pomáhá řešit aktuální globální výzvy.

Zkušení řečníci z oboru a panelové diskuze vám pomohou odhalit nové podnikatelské příležitosti.

Mentorská hodinka

Jednorázová konzultace ve stylu open hours s našim konzultačním týmem. Máte nápad, ale nevíte si rady na začátku podnikání?Pomohl by vám pohled někoho zkušenějšího?

Během krátké schůzky probereme, co vás pálí. Neváhejte a domluvte si termín. Je to nezávazné a zdarma.

Máte dotazy k podnikatelské přípravce?

Volejte nebo pište

Lenka
Gábrišová

gabrisova@jic.cz
+420 725 090 442

Pořádáme i další vzdělávací akce

Čtvrtek 28.  května
13.00 Zjistit více

Tip: webinář Monitoring a management výroby založený na datech

Co znamená řídit výrobu efektivně? Zásadní je zde především povědomí o rozpracovanosti jednotlivých zakázek a práce s touto zpětnou vazbou, kterou byste měli dostávat přímo z výroby. Tímto, jak asi všichni tušíme, se výrazně zvýší efektivita výroby samotné.

Pro zkušené podnikatele
Středa 3. června
17.00 Zjistit více

webinář #student: Malá škola práva pro podnikavce

Rádi byste začali podnikat, ale váháte, jestli založit eseróčko nebo podnikat jako OSVČ? Že si nejste jistí, jaký je mezi tím vlastně rozdíl? Pokud je pro vás právničina cizí jazyk, tak byste si neměli ujít příležitost to zjistit. Připravili jsme pro vás webinář s Pavlou Komendovou, advokátkou kanceláře Šetina, Komendová & Partners s r. o. Dozvíte se také jaký je rozdíl mezi společníkem a jednatelem a jestli není ten správný čas váš nápad právně chránit. Prostě základy práva, které se hodí každému začínajícímu podnikavci.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 11. června
10.00 Zjistit více

Tip: webinář Totálně produktivní údržba – monitoring strojů zblízka

Zákon schválnosti tomu většinou chce, aby stroj odmítl spolupracovat v momentě, kdy vás tlačí veškeré možné uzávěrky. Stává se, i když se snažíte stroje udržovat dle servisních intervalů a plánů. Chcete naučit své stroje, aby se porouchaly, jen tehdy, pokud jim to dovolíte? Zní to trochu utopicky, ale v současné době díky digitalizaci výroby se již o mýtus nejedná. Naopak jde o výsledek zavedení jednoho z prvků průmyslu 4.0 označovaného jako TPM (Total Productive Maintenance), tedy totálně produktivní údržba.

Pro zkušené podnikatele