JICfluenceři Honza a Michal: Multimediální architekti

24. 1. 2022

Oba dva vystudovali klasickou architekturu, ale jejich představivost, odvaha vstupovat do veřejného prostoru s netradičními projekty a schopnost dotahovat věci do konce je vyslala směrem k multimediálnímu umění. Ještě během studia se věnovali stagedesignu v hudebních klubech, legendární Flédu nevyjímaje. První zlom pak přišel s realizací stage na festivalu Mácháč. Vizuálně překvapivá a velkorysá scéna ukázala, jaký potenciál v nich dřímá. Naplno ho využili ve spolupráci s brněnskou Hvězdárnou. Svátek světla, nafukovací Země, Měsíc a Mars, obří makety nanostruktur, festival Prototyp – to vše pochází z hlav Honzy MachátaMichala Oklešťka, kteří si říkají VISUALOVE a sídlí v brněnském KUMSTu.

 

Objevte v sobě chuť podnikat

Kde jinde hledat budoucí lídry, podnikatele a inovátory než v řadách studentů – právě oni mají ty nejlepší předpoklady – vzdělání, zápal, motivaci i potřebnou dávku ideálů. Patříte mezi ně? Tak se mrkněte na to, jak vám můžeme pomoci na vaší cestě k úspěchu.

Co děláme pro studenty?


Nejnovější
JICfluencer

JICfluencer Jonáš: Podnikavý prototyp

29. 6. 2022

Jonáš Kůra je prototypem mladého podnikavce. Podnikat začal už ve čtrnácti. Teď je mu 22 let a má za sebou několik podnikatelských zkušeností. Více vám o tom řekne sám, v dalším díle JICfluencera.

Nejnovější
JICblog

Jak uspět ve startupové soutěži? Známe tři zlatá pravidla

25. 8. 2022

Chystáte přihlášku do startupové soutěže? Nebo žádost o podnikatelský grant? Pak vás možná čeká obsáhlý dotazník, příprava prezentace nebo business plánu. A to vše má svá pravidla a zákonitosti. Na co si dát pozor, aby vás hodnotitel bral vážně? To se dozvíte v dalším JICblogu, tentokrát od Hanky Šudákové, které během roku projdou rukama stovky přihlášek.

Nejčtenější

Kosmetika Lobey: Za rok z nuly na 70 milionů korun

19. 5. 2022

Cenné zkušenosti z korporátu, hledání nové motivace a hlavně obrovská touha podnikat a být vlastním pánem. Takový byl ve zkratce příběh tří manažerů, který vedl až k založení firmy Lobey vyrábějící kosmetiku na přírodní bázi. Od mužů pro ženy. Během roku vyrostl obrat firmy z 0 na 70 milionů korun a počet zaměstnanců až na 10 lidí.

Zpět na JICfluencer