JICfluenceři Honza a Michal: Multimediální architekti

24. 1. 2022

Oba dva vystudovali klasickou architekturu, ale jejich představivost, odvaha vstupovat do veřejného prostoru s netradičními projekty a schopnost dotahovat věci do konce je vyslala směrem k multimediálnímu umění. Ještě během studia se věnovali stagedesignu v hudebních klubech, legendární Flédu nevyjímaje. První zlom pak přišel s realizací stage na festivalu Mácháč. Vizuálně překvapivá a velkorysá scéna ukázala, jaký potenciál v nich dřímá. Naplno ho využili ve spolupráci s brněnskou Hvězdárnou. Svátek světla, nafukovací Země, Měsíc a Mars, obří makety nanostruktur, festival Prototyp – to vše pochází z hlav Honzy MachátaMichala Oklešťka, kteří si říkají VISUALOVE a sídlí v brněnském KUMSTu.

 

Objevte v sobě chuť podnikat

Kde jinde hledat budoucí lídry, podnikatele a inovátory než v řadách studentů – právě oni mají ty nejlepší předpoklady – vzdělání, zápal, motivaci i potřebnou dávku ideálů. Patříte mezi ně? Tak se mrkněte na to, jak vám můžeme pomoci na vaší cestě k úspěchu.

Co děláme pro studenty?


Nejnovější
JICfluencer

JICfluencerka Lucka: Papačky od srdce

7. 4. 2022

Když zjistila, že její alma mater vypisuje ve spolupráci s JICem mezifakultní předmět o inovacích a podnikání, rozhodla se přihlásit. I díky tomu se jí podařilo z hobby pečení nastartovat podnikání a vytvořit značku Papačky od Lůcy. Její makronky a laskonky už si vybudovaly svou fanouškovskou základnu a zamilovali jsme si je i my na JICu.

Nejnovější
JICblog

Jak růst díky 8 principům cirkulární ekonomiky

21. 4. 2022

Systém ekonomiky, ve kterém lidstvo funguje (dejme tomu) staletí, není dlouhodobě udržitelný. Právě proto již začala jeho kompletní proměna. Pojďme se podívat na to, jak přicházející změny využít, získat konkurenční výhodu, stabilitu pro dlouhodobý růst a zároveň snížit negativní dopady své činnosti na životní prostředí a společnost a v čem spočívá přechod od lineární na cirkulární ekonomiku.

Nejčtenější

Green Deal? Základy nejen pro podnikatele!

4. 11. 2021

Do roku 2050 bude Evropa prvním klimaticky neutrálním kontinentem. Alespoň tak praví Zelená dohoda. Co ale vlastně znamená v praxi? To se dozvíte v našem seriálu, který pro JICmagazín připravují kolegové z advokátní kanceláře KROUPAHELÁN.

Zpět na JICfluencer