JICfluencer David: Chytrý pěstitel

6. 5. 2021

Na začátku byli dva vysokoškoláci. Seděli tehdy jednoho letního dne v parku a řeč přišla na poměrně banální věc – pěstování zeleniny ve skleníku. A protože to byli studenti VUT, jejich myšlenky nabraly směr k technologiím. Jejich využití by totiž mohlo pěstování domácí zeleniny ve skleníku zjednodušit. A odtud už nebylo tak daleko k chytrému skleníku, který se o ideální podmínky pro růst plodin postará úplně sám. Seznamte se s dalším JICfluencerem Davidem Bažoutem a jeho firmou Sensorie.

Objevte v sobě chuť podnikat

Kde jinde hledat budoucí lídry, podnikatele a inovátory než v řadách studentů – právě oni mají ty nejlepší předpoklady – vzdělání, zápal, motivaci i potřebnou dávku ideálů. Patříte mezi ně? Tak se mrkněte na to, jak vám můžeme pomoci na vaší cestě k úspěchu.

Co děláme pro studenty?


Nejnovější
JICfluencer

JICfluencerka Katka: Zn. hledám parcelu

9. 9. 2021

Na začátku všeho byla nespokojenost s realitním makléřem. Tahle zkušenost přivedla Katku Bortlovou k nápadu shromáždit všechny informace na jedno místo. Teď s ní na projektu iParcely spolupracuje dalších sedm lidí a v soutěžích získávají cenu za cenou.

Nejnovější
JICblog

6 tipů, jak ověřit nápad

22. 9. 2021

Jedním z největších strašáků při vývoji produktu je vytvořit něco, co nikdo nechce. Jak tedy ověřit, že váš nápad bude fungovat? Podívejte se s námi na nejdůležitější nástroje, které by vám v tom podle našich expertů Víti Hanáka a Jakuba Bůška měly pomoct.

Nejčtenější

Lucie Brešová: Od letenek k virtuální realitě „do kapsy“

30. 5. 2021

Je jednou z nejvýraznějších českých manažerských tváří. Lucie Brešová stála u zrodu nejúspěšnějšího českého start-upu Kiwi.com. Dnes stojí na startu znovu – tentokrát na palubě start-upu Pocket Virtuality a jejich produktu budoucnosti.

Zpět na JICfluencer