JICfluencer David: Chytrý pěstitel

6. 5. 2021

Na začátku byli dva vysokoškoláci. Seděli tehdy jednoho letního dne v parku a řeč přišla na poměrně banální věc – pěstování zeleniny ve skleníku. A protože to byli studenti VUT, jejich myšlenky nabraly směr k technologiím. Jejich využití by totiž mohlo pěstování domácí zeleniny ve skleníku zjednodušit. A odtud už nebylo tak daleko k chytrému skleníku, který se o ideální podmínky pro růst plodin postará úplně sám. Seznamte se s dalším JICfluencerem Davidem Bažoutem a jeho firmou Sensorie.

Objevte v sobě chuť podnikat

Kde jinde hledat budoucí lídry, podnikatele a inovátory než v řadách studentů – právě oni mají ty nejlepší předpoklady – vzdělání, zápal, motivaci i potřebnou dávku ideálů. Patříte mezi ně? Tak se mrkněte na to, jak vám můžeme pomoci na vaší cestě k úspěchu.

Co děláme pro studenty?


Nejnovější
JICfluencer

JICfluencer Jakub: Antény ke sdílení

11. 11. 2021

Ještě mu není třicet a už má za sebou deset let podnikání. A to ne ledajakého. Kuba Lajmon je totiž milovník létání. A zároveň programátor. A když tyhle dvě věci spojíte, může vás to vystřelit třeba až do vesmíru. Nechte se inspirovat dalším JICfluencerem a jeho příběhem.

Nejnovější
JICblog

Jak správně nacenit produkt?

20. 1. 2022

Jedním z klíčů, který otevírá dveře k podnikatelskému úspěchu, je nastavení správné ceny produktu. Správná cena výrobku může zvýšit objem prodeje a díky tomu si vytvoříte základ pro prosperující podnikání. Platí to ale i naopak. Špatná cena může vašemu podnikání zlomit vaz. Proto pro vás Víťa Hanák připravil pár tipů, jak na cenotvorbu vyzrát.

Nejčtenější

Lucie Brešová: Od letenek k virtuální realitě „do kapsy“

30. 5. 2021

Je jednou z nejvýraznějších českých manažerských tváří. Lucie Brešová stála u zrodu nejúspěšnějšího českého start-upu Kiwi.com. Dnes stojí na startu znovu – tentokrát na palubě start-upu Pocket Virtuality a jejich produktu budoucnosti.

Zpět na JICfluencer