Invea-Tech po absolvování JIC PLATINN otevírá pobočku v Austrálii

Společnost Invea-Tech, přední dodavatel řešení pro ochranu podnikových sítí a zlepšování jejich výkonnosti, otevřela zastoupení v australském Melbourne. Pobočka bude mít na starosti obchodní aktivity a navazování partnerství v asijsko-pacifickém regionu. Po vzniku zastoupení v Německu a Beneluxu je to pro Invea-Tech v krátké době další významná zahraniční expanze, kterou potvrzuje status jedné z nejrychleji rostoucích tuzemských IT firem.

V rámci programu JIC PLATINN společnost spolupracovala s expertem Richardem Brulíkem z Y Soft, zabývali se strategií expanze do dalších zemí a globálním marketingem. „Otevření australského zastoupení je pro nás cesta, jak lépe vyhovět potřebám zákazníků v regionu, který vnímáme jako opravdu perspektivní. Jeho potenciál jsme si potvrdili i na loňském veletrhu CeBIT Australia, kde jsme vystavovali v rámci oficiální expozice České republiky a kde byl o naše technologie velký zájem,“ uvedl Michal Holub, International Sales Director společnosti Invea-Tech.

Klíčovou úlohou pobočky Invea-Tech Australia bude vedle rozvoje obchodu a partnerské sítě také šíření povědomí o technologiích monitoringu sítí a behaviorální analýzy, a to nejen v Austrálii, ale i v celém přilehlém regionu.

Plánujete také expanzi do zahraničí a potřebujete pomoc se strategii? Naši zkušení experti vám poradí jak na to, v rámci programu JIC PLATINN