Potřebuji poradit

Podpoříme vás, ať už začínáte, nebo jste se dostali do nové situace, ke které potřebujete odbornou konzultaci.
Máte firmu a narazili jste na výzvu? Nebo jste na úplném začátku a nevíte, kde začít? Ať jste začínající podnikatel, nebo řešíte novou situaci v zavedené firmě, společně s námi najdete tu správnou cestu. 
Stojíte před výzvou?
Stojíte před výzvou?
Společně se špičkovými specialisty nebo zkušenými podnikateli to půjde lépe. My vám doporučíme ideálního konzultanta, který vás podpoří a provede. 
Máte podnikatelský nápad?
Máte podnikatelský nápad?
Poradíme vám se začátkem podnikání a pomůžeme se sháněním prostor i financí.

Jak to funguje?

Nejdřív ze všeho probereme vaši situaci. Společně pak najdeme ten správný způsob, jak si s ní poradit. Jsme tu pro vás a jdeme s vámi do neznáma.

Jak dotáhnout nápad a začít

Pořádáme akce, organizujeme soutěže, spolupracujeme s univerzitami. Vyberte si některou z našich aktivit, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikatelské schopnosti.

Marketing a obchod

Mám skvělý produkt a chci ho dostat k zákazníkům. Chci nakopnout obchod. Chci expandovat do zahraničí.

Rozvoj firmy

Chci najít společnou řeč s partnery ve firmě. Hledám optimální způsoby pro nábor talentů. Potřebuji zlepšit práci se zaměstnanci.

Finance

Potřebuji peníze na rozjezd. Sháním investici. Který grantový program je pro mě vhodný?

Mentorská hodinka

Jste student na úplném začátku a nevíte si rady? Zajímá vás konkrétní téma a hledáte někoho zkušenějšího, s kým můžete vše krátce probrat?

Osobní schůzka

Chcete se s námi rovnou potkat a popsat nám, v jaké fázi podnikání jste a co řešíte za výzvy? Společně potom najdeme nejlepší cestu, jak Vás v podnikání podpořit.

Poznejte naše experty

Naši experti vás budou provázet na cestě k úspěšnému podnikání. Jedná se o profesionály z praxe, majitele firem i úzce zaměřené specialisty. Pro každého vybereme experty přímo na míru.
propojit experti