Zúčastněte se evropského průzkumu o spolupráci mezi firmami a univerzitami

10.10.2016

Evropská komise provádí rozsáhlý průzkum o spolupráci mezi univerzitami a veřejnými a soukromými firmami a v Evropě. Průzkumu se mohou zúčastnit jak firmy, tak zástupci evropských univerzit. Výsledky průzkumu pomohou při tvorbě nových strategií s cílem podpořit vzájemnou spolupráci mezi vzdělávacími institucemi a byznysem.

Jestli jste v minulosti spolupracovali s univerzitami či nikoliv, nehraje roli. Zúčastnit se může jakákoliv firma se sídlem v Evropské unii. European study into University-Business Cooperation by měla být největším všeobecným průzkumem v Evropě na toto téma, zahrnujíce 3 500 univerzit a 1 000 firem.

Komu je průzkum určen?

Průzkum se skládá ze dvou dotazníků. Business survey je určeno pro CEOs, obchodní vedoucí a inovační a HR manažery. Univerzitního průzkumu se pak mohou zúčastnit univerzitní vedoucí, akademici a odborníci na vzdělávání.

Jak se zúčastnit?

Dotazník můžete vyplnit online zde ve vámi zvoleném jazyce nejpozději do 11. listopadu 2016. Samotný průzkum zabere asi 10 minut a všechny odpovědi zůstanou anonymní.

 

Pokud máte k dotazníku jakékoliv dotazy, obraťte se na survey@ub-cooperation.eu.

Jako poděkování za vyplnění dotazníku získají firmy od Evropské komise Cooperation Readiness Assessment, který pomůže posoudit připravenost firmy k budoucí spolupráci s univerzitami.