Vyznejte se v programech evropské podpory díky přehledné brožuře

Chcete založit nebo rozvíjet vlastní podnikání? Chybí vám peníze na inovační projekty a nevíte kde je získat? Česká podnikatelská reprezentace v Bruselu ve spolupráci s CZELO (Českou styčnou kanceláří pro výzkum, vývoj a inovace) vydala užitečnou brožuru pro podnikavé.

Publikace přehledně shrnuje programy a nástroje na podporu výzkumu, vývoje, inovací, podnikání, infrastruktury v letech 2014-2020. Jaké má evropská podpora výhody? Kromě získání finančních prostředků mohou SMEs i velké podniky spolupracovat se zahraničními partnery v rámci prestižních konsorcií. Zkušenosti z praxe jsou neocenitelné a úspěšný podnik na evropské úrovni má větší potenciál prosadit se na zahraničních trzích.

Brožura obsahuje informace k známým projektům jako Horizont 2020, EUREKA a EUROSTARS, které by českým podnikům rozhodně neměly být cizí. Nejsou to ale zdaleka jediné programy, v rámci kterých lze o podporu žádat. Stáhněte si brožuru v pdf. a požádejte o financování svého podnikatelského záměru.

Nevíte jak na to? Napište nám na tts@jic.cz a my vám rádi pomůžeme. Více informací vám ochotně poskytne i Česká podnikatelská reprezentace v Bruselu.