Máte projekt související s IoT nebo ICT Security? Přihlaste se do akcelerátoru JIC STARCUBE

10 minut čtení

Chcete za 3 měsíce dopilovat prototyp produktu či služby díky přístupu k unikátním prototypovacím zařízením a zkušeným expertům? Pokud máte nápad související s internetem věcí nebo kybernetickou bezpečnosti, můžete se do 31. července se poprat s týmy z celého světa o jedno z deseti míst v letošním běhu nejstaršího českého startup akcelerátoru JIC STARCUBE.

V JIC STARCUBE vyladíte svůj byznys plán a obchodní i marketingovou strategii. Zaměříte se na založení firmy, nastavení firemních procesů a plánování rozvoje na další měsíce. JIC nabízí podporu i při vstupu na lokální i mezinárodní trh a napojení na širokou síť potenciálních obchodních partnerů. V tom týmům v akcelerátoru pomůže více než 80 mentorů. Z těch českých třeba investor Karel Obluk nebo šéf Y Softu Václav Muchna, ze zahraničních pak novozélandský odborník na značky a marketing Wayne Attwell nebo ředitel US MAC Chris Burry. Prohlédněte si seznam všech mentorů.

Získejte přístup k prototypovacímu zařízení i 50 000 korun na vývoj

Kromě intenzivního tříměsíčního programu plného seminářů, workshopů a konzultací přináší brněnský akcelerátor tento rok i další výhody. Každý tým získá až 50 000 korun na vývoj, prototypování, testování nebo grafiku a daňové či právní konzultace. Mimobrněnské startupy k tomu mohou počítat s proplacením cestovného a nákladů na ubytování. Účastí v programu získají týmy také přístup k unikátnímu prototypovacímu vybavení a benefitům od partnerů.

Co má JIC STARCUBE za sebou?

Za 5 let podpořil JIC STARCUBE přes 60 projektů, které získaly téměř 5 milionů dolarů soukromých investic. Akcelerátorem mimo jiné prošly rychle rostoucí české firmy jako vyhledávač levných letenek Skypicker nebo systém pro taktickou koordinaci lidí v terénu GINA nebo úspěšné zahraniční startupy Braci a Observe Design. Hlavním partnerem akcelerátoru je společnost Y Soft, dalšími partnery pak Microsoft, Konica Minolta, Flextronics, IBM a Lewis PR.

Přihlášení do programu probíhá na portálu F6S, kde díky registraci získáte výhody v celkové hodnotě 650 tisíc dolarů. Podmínkou účasti v letošním běhu akcelerátoru je 2% podíl ve firmě. Více informací a přístup k přihlašování naleznete na webu JIC STARCUBE.