Propojíme vás s těmi správnými investory

 

Nastal čas najít pro firmu investora?

Najít správného investora není vůbec jednoduché. Váš produkt musí mít skutečný potenciál, aby přesvědčil, že stojí za to do něj investovat. A fungovat to musí i naopak. Důvěru musíte mít i vy v investora. Protože právě on bude vaší oporou ve složitějších časech. Na trhu se pohybujeme od roku 2003 a máme velmi dobrý přehled i vazby na mnoho předních investorů.

Příprava na investory

Pokud hledáte investora, který by vám pomohl s rozvojem vašeho podnikání, měli byste být dobře připraveni, až se nějaký objeví. JIC nabízí základní podporu při přípravě na komunikaci s investory. Dáme vám zpětnou vazbu na váš pitch deck, můžete si vyzkoušet prezentaci před investory nanečisto a poradíme vám, co vše čekat od investičního procesu.

Propojení s investory

Každý rok podpoříme formou konzultací desítky slibných firem. Není se tedy co divit, že jsme v úzkém kontaktu i s mnoha zajímavými investory z celé České republiky, kteří se rozhodli podpořit firmy na jejich startu. Pro investory dokážeme vytipovat ty správné příležitosti k investici a firma tím získá důležitý kapitál.

JIC Ventures

Mezi našimi klienty je celá řada těch, kteří mají opravdu skvěle našlápnuto. A protože je dobře známe, víme, kdy se do nich vyplatí investovat. Právě proto jsme přišli s vlastním venture fondem JIC Ventures, kterým podporujeme rozvoj zajímavých firem, jako jsou třeba NenoVisionGINA software nebo AJO.cz

Garage Angels

Rozhodli se jít do rizika, aby pomohli začínajícím firmám na jejich startu. Neformální uskupení individuálních investorů převážně z jižní Moravy podporuje firmy v prvních „andělských" fázích. Sdílí zkušenosti, koinvestují, postupují společně i samostatně a podílejí se tak na úspěchu nových firem. My jim připravujeme půdu! Vybíráme pro ně zajímavé firmy, které zveme na Pitch Days.

Jaké jsou další možnosti financování

Grantové financování

Poradíme vám s grantovými programy pro rozvoj vašeho podnikání.

Bankovní financování

Propojíme vás s bankou, abyste získali produkt na míru.