Jak financovat rozjezd vlastního podnikání nebo nového projektu? Ukážeme vám správnou cestu

 

Začínáte podnikat? Potřebujete dále rozvíjet svoji firmu? S dalšími financemi to půjde rychleji. Grant? Investor? Úvěr? Pomůžeme vám najít nejlepší způsob financování právě pro váš záměr.

V čem vás můžeme podpořit?

Investiční financování

Hledáte pro svou firmu investora, který s vámi bude sdílet radost z úspěchu a podpoří vás i ve složitých časech? My vás na setkání s ním připravíme. Spolupracujeme s angel investory, investorskými skupinami a máme také vlastní investiční fond JIC Ventures.

Grantové financování

Potřebujete peníze na vývoj nového inovativního produktu s potenciálem uplatnění na mezinárodním trhu? Hledáte pro spolupráci partnery ze zahraničí? Provedeme vás příležitostmi grantového financování a společně vybereme ten pravý pro váš záměr.

Zajímá vás více informací?

Jestli jste nenašli informace, které jste hledali, a rádi byste se zeptali na nějaké otázky, neváhejte se nám ozvat. Rádi vám odpovíme nebo poradíme.

Monika
Vrbková

vrbkova@jic.cz
+420 602 575 646

Tématu financování se věnují tyto naplánované akce

Čtvrtek 3. listopadu
13.00 Zjistit více

#podnikám: webinář Jak vstoupit na polský trh. Co nabízí Krakov českým podnikatelům?

Polský trh? To je přes 30 milionů lidí. A to je dost pádný argument pro české podnikatele, aby přemýšleli nad tím, jestli na sever od nás pro ně není prostor pro rozvoj byznysu. Stejně jako jinde však i polský trh má svá specifika, na které je potřeba se připravit. A pomoci vám v tom může třeba Krakovský technologický park. Co vše nabízí? To vám představí na speciálním webináři.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele