Podpoříme vás
v získání financí pro vaše podnikání

 

Pomůžeme vám ověřit potřebu externího zdroje financování

Společně s vámi vybereme nejvhodnější způsob financování

Podpoříme vás při získávání financí, od žádosti o grant či úvěr po jednání s investorem

Nabízíme tři druhy poradenství

Grantové

Provedeme vás spletí grantů. Pomůžeme vybrat vhodný grant a poradíme, jak maximalizovat svou šanci na úspěch.

Bankovní

Podpoříme vás v nalezení nevýhodnějšího řešení u banky, aby byly podmínky pro vás co nejpříznivější.

 

Investiční

Máme vlastní venture fond a známe ty správné lidi, kteří chtějí investovat do nadějných firem. Propojíme vás na investory z Garage Angels a nebo vás podpoříme v JIC Ventures.

Máte dotazy?

Napište nebo zavolejte

Jindřich
Weiss

weiss@jic.cz
+420 511 205 254

Potkejte se s námi osobně na jedné z akcí

Pondělí 25. listopadu
9.00
Praha 6 Zjistit více

Tip: Úvodní konference a Matchmaking KAPPA

Technologická agentura ČR (TA ČR), zprostředkovatel výzkumného Programu KAPPA, financovaného z Fondů EHP a Norska, zve zástupce podniků a výzkumných organizací na Úvodní konferenci a Matchmaking KAPPA. Akce se koná ve dnech 25.–26. listopadu 2019 v prostorách TA ČR (Evropská 1692/37, Praha 6). Cílem akce je seznámit odbornou veřejnost s parametry Programu KAPPA a zároveň posílit spolupráci mezi institucemi z Česka, Norska, Islandu a Lichtenštejnska.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Středa 27. listopadu
16.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Employee Equity aneb jak na zaměstnanecké podíly a akcie

V zahraničí běžná praxe, u nás zatím spíše neobvyklé. Řeč je o zaměstnaneckých podílech a akciích, které úspěšným startupům pomáhají přilákat, udržet a správně motivovat ty nejtalentovanější lidi. Ti pak nejenže přispívají úspěchu celé společnosti, ale sami na něm můžou hezky vydělat – Facebook takto udělal dolarové milionáře z více než tisícovky svých zaměstnanců! V Česku se s tzv. Employee Equity programy příliš často nesetkáme, především kvůli ne zrovna příznivému právnímu a daňovému prostředí. To ale neznamená, že jich nelze využít.

Zajímá vás, jaké možnosti mají české firmy při zavádění programů zaměstnaneckých podílů či akcií, kde se inspirovat ze zahraničních best practices, co je dobré předem promyslet a jak program Employee Equity vlastně spustit? Přijďte 27. listopadu na přednášku s Lukášem Konečným z Y Soft Ventures, který nám vše prozradí!

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 27. listopadu
17.00
Brno Zjistit více

The Digital Innovation Game

Jak vytvořit z nápadu byznys hrou a hravou simulací? To si můžou vyzkoušet studenti pod dohledem mezinárodních odborníků z oblasti obchodního modelování z EIT Digital ve středu 27. listopadu v prostorách Creative Open Lab Fakulty informačních technologií VUT v Brně. V interaktivním workshopu pomůže lektor z EIT Digital Márton Bélik vytvořit nápad a rozvíjet ho pomocí metody Design Thinking.

Akce JICPro začínající podnikatele