Jak financovat podnikání? Ukážeme vám správnou cestu

 

Začínáte podnikat? Potřebujete svoji zavedenou firmu nakopnout? Bez financí to bude složité. Grant? Úvěr? Investor? Pomůžeme vám najít nejlepší způsob financování právě pro vaši situaci.

V čem vás můžeme podpořit?

Investiční financování

Hledáte pro svou firmu investora, který s vámi bude sdílet radost z úspěchu a podpoří vás i ve složitých časech? My vás s ním propojíme! S mnoha z nich totiž máme dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře. A do vybraných firem dokonce můžeme sami investovat díky vlastnímu venture fondu JIC Ventures!

Grantové financování

Máme dokonalý přehled o grantových programech pro rozvoj vašeho podnikání – z EIC Akcelerátoru zafinancujete dokončení vývoje svého produktu, spolupráci se zahraničním partnerem podpoří Eureka / Eurostars podobně jako Horizon 2020. Společně vybereme ten pravý program pro váš záměr. Anebo vám doporučíme některou z našich vlastních aktivit – program Prototypuj a ověřuj, ESA BIC Brno, Kreativní vouchery Brno nebo Soutěž podnikatelských nápadů.

Bankovní financování

Jak vyjednat s bankou podmínky, které budou fér a vašemu podnikání zajistí skutečnou podporu? Propojíme vás s našimi partnerskými bankéři ve vybraných finančních institucích. I díky tomu můžete získat bankovní produkt ušitý na míru přímo vašemu podnikání.

Faktoringové financování

Platby za faktury hned? Tak právě to můžete mít díky faktoringovému financování. Propojíme vás se společností, která vám za vaše služby pro klienty zaplatí téměř obratem. Vy tak budete mít dostatečné cash-flow na další rozvoj svojí firmy.