Jak financovat rozjezd vlastního podnikání nebo nového projektu? Ukážeme vám správnou cestu

 

Začínáte podnikat? Potřebujete dále rozvíjet svoji firmu? S dalšími financemi to půjde rychleji. Grant? Investor? Úvěr? Pomůžeme vám najít nejlepší způsob financování právě pro váš záměr.

V čem vás můžeme podpořit?

Investiční financování

Hledáte pro svou firmu investora, který s vámi bude sdílet radost z úspěchu a podpoří vás i ve složitých časech? My vás na setkání s ním připravíme. Spolupracujeme s angel investory, investorskými skupinami a máme také vlastní investiční fond JIC Ventures.

Grantové financování

Potřebujete peníze na vývoj nového inovativního produktu s potenciálem uplatnění na mezinárodním trhu? Hledáte pro spolupráci partnery ze zahraničí? Provedeme vás příležitostmi grantového financování a společně vybereme ten pravý pro váš záměr.

Bankovní financování

Jak vyjednat s bankou podmínky, které budou fér a vašemu podnikání zajistí skutečnou podporu? Propojíme vás s našimi partnerskými bankéři ve vybraných finančních institucích. I díky tomu můžete získat bankovní produkt ušitý na míru přímo vašemu podnikání.

Faktoringové financování

Platby za faktury hned? Tak právě to můžete mít díky faktoringovému financování. Propojíme vás se společností, která vám za vaše služby pro klienty zaplatí téměř obratem. Vy tak budete mít dostatečné cash-flow na další rozvoj svojí firmy.