EIT Digital

 

EIT Digital je největší inovační komunitou pro oblast digitálních technologií. Zaměřuje se na zavádění a škálování digitálních technologií pro průmyslové aplikace, chytrá města, správu a ochranu dat a infrastruktur, prevenci či detekci chorob a finanční sektor. V rámci svých aktivit se věnuje podpoře inovací, vzdělávání a podnikavosti.

JIC je kontaktním místem pro zájemce z celé České republiky.

Programy EIT Digital

EIT Digital Accelerator

EIT Digital podporuje firmy s mezinárodními ambicemi při vstupu na zahraniční trhy a zajištění financí. Spolupracuje s 500+ korporacemi jako jsou například Airbus, Bosch, Atos, Thales, Siemens, Philips, SAP, Nokia, Ericsson a zprostředkovává investice v řádu od 2 do 25 milionů euro díky spojení s 300+ investory. EIT Digital Accelerator pracuje s rychle rostoucími firmami se škálovatelným produktem či službou pro segment B2B s ročními tržbami kolem 1 milionu euro nebo investicí alespoň 2 miliony euro. 

Propojení s nejslibnějšími evropskými startupy

EIT Digital nabízí korporacím a investorům možnost propojení s firmami s validovaným řešením z jejich portfolia.

EIT Digital Venture Program

Program je určený začínajícím podnikatelům s inovativním nápadem v oblasti digitálních technologií. Podporuje posunout nápad do fáze životaschopného produktu, otestovat jej na trhu a získat finanční podporu.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás.

Monika
Vrbková

vrbkova@jic.cz
+420 602 575 646