Webinář Prototypuj a ověřuj

Stojíte na počátku procesu tvorby prototypu, ale potýkáte se s nedostatkem finančních zdrojů? Přihlaste se do programu Prototypuj a ověřuj, kde můžete získat podporu až 800 tisíc korun! Jaké jsou další podmínky programu a jak postupovat při podávání projektu se dozvíte na našem webináři. 

Co se dozvíte?

  • Jaké jsou podmínky programu Prototypuj a ověřuj?
  • Na co se při přípravě přihlášky zaměřit a na co si dát pozor?
  • Příklady dobré praxe

Pár slov o grantovém programu

Prototypuj a ověřuj

Statutární město Brno podporuje inovativní projekty v Jihomoravském kraji v rámci programu Prototypuj a ověřuj. Podpora je určená na vývoj a výrobu prototypu, včetně nezbytného ověření s potenciálními zákazníky. O podporu v programu můžou žádat fyzické osoby, které mají v případě přiznání grantu povinnost založit společnost. Dále malé a střední podniky se sídlem nebo provozovnou v Jihomoravském kraji a maximálním obratem 10 milionů korun za poslední uzavřené účetní období. Inovativní projekty budou podpořeny částkou od 200 do 800 tisíc korun, což odpovídá 70 % rozpočtu projektu. Zbylých 30 % si hradí příjemce podpory z vlastních zdrojů. V balíčku s grantem získávají úspěšné projekty i konzultační podporu JIC. Podpora je poskytována v režimu de minimis.

Jak se přihlásit? 

Klikněte na tlačítko Mám zájem o akci a přihlaste se. Těm z vás, kteří se na webinář přihlásí, pošleme v den přednášky pozvánku. Tam najdete link na hovor v Teamsech, jehož prostřednictvím se můžete připojit. Prosíme, abyste si kvůli dobré kvalitě přenosu nezapínali kamery ani mikrofony. Pro největší komfort doporučujeme Teamsy stáhnout.

Připojte se!

Připojit se můžete i bez předchozího přihlášení na tomto odkazu

Zuzana Hadašová
Zuzana Hadašová
Zuzka je součástí týmu, který provází podnikatele příležitostmi financování jejich inovativních projektů a propojuje je s partnery z celého světa.
Základní informace
Datum, čas
21. 9. 202313.00–14.00
Místo konání
online
Cena
Zdarma
Kontaktní osoba