Jak získat startupový grant

Připravte se na startupové dobrodružství ve světě grantů! Dozvíte se, zda je grant ten správný způsob, jak váš byznys posunout vpřed, nebo jen do administrativního pekla. Naučíte se vybrat nejlepší grant pro váš startup, odhalit tajné zdroje a vytěžit z možností maximum.


Dozvíte se, jak připravit skvělou žádost, která vynikne, a prozradíme vám i to, jak se přihlášky hodnotí. Připravte se na spoustu inspirace a získejte všechny tipy a triky pro získání grantu pro váš startup!

O čem bude řeč?

  • Jaký grant pro jakou situaci?
  • Co od grantu očekávat – co získám a co budu muset investovat (čas a peníze)?
  • Přehled grantů a tipy a triky, jak se s nimi poprat
  • Praktické zkušenosti firem, které mají za sebou úspěšné grantové žádosti
  • Jak vypadají přihlášky od a do zet?
  • Jak se přihlášky hodnotí
  • Pohled hodnotitele – největší přešlapy žadatelů, kdy se rozsvěcuje pomyslný červený maják

Pro koho je akce určená?


Akce je určena všem, kteří chtějí začít podnikat se svým vlastním produktem nebo službou podnikají a přemýšlí o tom, jak by jim v tom mohl grant pomoci. 

Kolik akce stojí?


Vstupné na akci je 150 Kč. Pokud se z akce odhlásíte nejpozději sedm dní předem, pošleme vám zaplacenou částku zpět v plné výši. 

Jak se přihlásit?


Klikněte na tlačítko Mám zájem o akci, vyplňte přihlašovací formulář a přihlaste se. Po zaplacení vstupného vám do mailu pošleme potvrzení.

Kdo na akci vystoupí?


Seminářem vás provedou vás grantové specialistky JICu Monika Vrbková, Zuzana Hadašová a Veronika Mašínová. 

Monika VrbkováMonika Vrbková pracuje v JIC na pozici vedoucí týmu podpory financování podnikání. Již více než deset let podporuje firmy v získávání financí na vývoj a komercializaci jejich inovativních produktů. Působí v odborných skupinách k programům pro malé a střední podniky. Monika má také praktické zkušenosti s přípravou a řízením mezinárodních projektů.  
 

Zuzana HadašováZuzana je od roku 2018 součástí týmu, který provází podnikatele příležitostmi financování jejich inovativních projektů a propojuje je s partnery z celého světa. Podporuje firmy při hledání vhodného grantu, pomáhá s jeho přípravou a podáním a těší se z jejich úspěchu. Vede grantový program Prototypuj a ověřuj, do kterého se za poslední 3 roky přihlásily téměř dvě stovky projektů.
 

Veronika MašínováVeronika se na JICu zabývá podporou firem, které působí ve space industry a má na starosti podnikatelský inkubátor Evropské kosmické agentury (ESA BIC). Poskytuje zájemcům o program pomoc s přípravou přihlášky a firmám v inkubaci pomáhá nalézt vhodné partnery jak pro technologický či businessový mentoring, tak i další příležitosti rozvoje firmy.
 
Základní informace
Datum, čas
4. 4. 2023 16.30–18.30
Místo konání
JIC INMEC Purkyňova 127, Brno-Medlánky, 612 00
Cena
150 Kč
Kontaktní osoba
Přidat do kalendáře
Přehled smluvních dokumentů