Právní minimum pro startupisty

Rozjeli jste svůj byznys a v právní oblasti podnikání ještě trochu plavete? Chcete znát výhody a nevýhody různých forem podnikání? Zajímá vás, za co jako majitel firmy nesete odpovědnost a jaké povinnosti vlastně máte? Je pro vás důležité ochránit si svůj nápad a potřebujete vědět, jak to udělat správně? Anebo se chcete nechat inspirovat cizím nápadem a chcete si udělat jasno v otázce duševního vlastnictví? Pak si nenechte ujít setkání s advokátkou Pavlou Komendovou, která s vámi nasdílí své bohaté zkušenosti z advokátní praxe.

O čem bude řeč?

  • Kdy si zvolit podnikání jako OSVČ, kdy s. r. o. nebo a. s.?
  • Jak je to s odpovědností při různých formách podnikání?
  • Co mít na paměti při podnikání ve více lidech?
  • Jak můžu ochránit svoje know-know a co všechno bych si měl/a chránit?
  • Jaké jsou možné formy právní ochrany a jak to chodí v praxi?
  • Na co si dávat pozor při využívání práce třetích osob?

Pro koho je akce určená?


Akce je určena všem, kteří chtějí začít podnikat nebo se svým vlastním produktem nebo službou už podnikají a potřebují vědět, co je čeká v oblasti práva

Kolik akce stojí?


Vstupné na akci je 150 Kč. Pokud se z akce odhlásíte nejpozději sedm dní předem, pošleme vám zaplacenou částku zpět v plné výši. 

Jak se přihlásit?


Klikněte na tlačítko Mám zájem o akci, vyplňte přihlašovací formulář a přihlaste se. Po zaplacení vstupného vám do mailu pošleme potvrzení.

Kdo na akci vystoupí?

Pavla KomendováPavla Komendová je advokátkou a spoluzakladatelkou advokátní kanceláře Šetina, Komendová & Partners. V praxi se zaměřuje mimo jiné na oblast korporátního práva a problematiku vnitřních vztahů ve společnosti, zejména mezi společníky či akcionáři navzájem, sporů mezi nimi, jejich předcházení a nastavování různých variant ESOP programů. Dlouhodobě se věnuje také oblasti vstupu investorů do společností a jejich akvizicím. Pavla dbá na dobrou znalost svých klientů a jejich cílů. Snaží se hledat cesty pro bezproblémové podnikání klientů a přispívat tak k úspěchu jejich byznysu.


 
Základní informace
Datum, čas
23. 5. 202316.30–18.30
Místo konání
JIC INMEC Purkyňova 127, Brno-Medlánky, 612 00
Cena
150 Kč
Kontaktní osoba
Přidat do kalendáře
Přehled smluvních dokumentů