Potřebuji poradit

Konzultace na míru se zkušenými byznysmeny i špičkovými experty
Máte firmu a narazili jste na výzvu? Nebo jste na úplném začátku a nevíte, kde začít? Ať jste začínající podnikatel, nebo řešíte novou situaci v zavedené firmě, společně s námi najdete tu správnou cestu. 
Stojíte před výzvou?
Stojíte před výzvou?
Společně se špičkovými specialisty nebo zkušenými podnikateli to půjde lépe. My vám doporučíme ideálního konzultanta, který vás podpoří a provede. 
Máte podnikatelský nápad?
Máte podnikatelský nápad?
Poradíme vám se začátkem podnikání a pomůžeme se sháněním prostor i financí.

Jak to funguje?

Nejdřív ze všeho probereme vaši situaci. Společně pak najdeme ten správný způsob, jak si s ní poradit. Jsme tu pro vás a jdeme s vámi do neznáma.

Jak dotáhnout nápad a začít

Pořádáme akce, organizujeme soutěže, spolupracujeme s univerzitami. Vyberte si některou z našich aktivit, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikatelské schopnosti.

Marketing a obchod

Mám skvělý produkt a chci ho dostat k zákazníkům. Chci nakopnout obchod. Chci expandovat do zahraničí.

Rozvoj firmy

Chci najít společnou řeč s partnery ve firmě. Hledám optimální způsoby pro nábor talentů. Potřebuji zlepšit práci se zaměstnanci.

Finance

Potřebuji peníze na rozjezd. Sháním investici. Který grantový program je pro mě vhodný?

Mentorská hodinka

Jste student na úplném začátku a nevíte si rady? Zajímá vás konkrétní téma a hledáte někoho zkušenějšího, s kým můžete vše krátce probrat?

Digitalizace

Přemýšlíte o transformaci svého podnikání a využití výhod digitalizace. Pak právě pro Vás je tu pojekt EDIH-DIGIMAT.

Udržitelnost

Stojíte před výzvou v oblasti udržitelnosti nebo ESG? Ukážeme vám cestu. Ať už jste na začátku nebo hledáte nové směry ve své firmě. 

Poznejte naše experty

Naši experti vás budou provázet na cestě k úspěšnému podnikání. Jedná se o profesionály z praxe, majitele firem i úzce zaměřené specialisty. Pro každého vybereme experty přímo na míru.