JICtalk: Petr Chládek – život v inovacích

13. 6. 2021

Se svou rodinou žije v rodinném mlýně v Naloučanech na Vysočině. Ve volném čase tu dokonce hospodaří. Péči o místo, kde žije, má v sobě odjakživa. Možná i proto se rozhodl svůj pracovní život věnovat péči o inovační ekosystém. Dlouhá léta rozvíjel na JICu inovační strategii Jihomoravského kraje, která je jedním z důvodů, proč je místní region špičkou v podpoře inovací minimálně ve střední Evropě. V roce 2017 převzal vedení JICu a teď s ním slaví jeho plnoletost. Jak se dívá na největší podnikatelské úspěchy firem z jižní Moravy poslední doby? V čem vidí největší sílu jihomoravského inovačního ekosystému? A co změnil uplynulý rok na JICu a v podnikatelském prostředí? I na to se Hanka Šudáková ptala ředitele JICu Petra Chládka ve speciálním vydání podcastu JICtalk. 


Nejnovější
JICtalk

JICtalk: Ivan Novotný – online televizák

28. 4. 2022

Jeho firma se loni probojovala do žebříčku nejrychleji rostoucích firem Deloitte Fast50. I přesto o ní Ivan Novotný říká, že úspěch firmy je vlastně boční efekt. Důležité je pro něj hlavně to, že dělá, co ho baví. Jak ho vlastně napadlo založit firmu s online televizí sledovanitv.cz a proč se jí tak daří? Poslechněte si další díl JICtalku.

Nejnovější
Příběhy úspěšných firem

Kosmetika Lobey: Za rok z nuly na 70 milionů korun

19. 5. 2022

Cenné zkušenosti z korporátu, hledání nové motivace a hlavně obrovská touha podnikat a být vlastním pánem.…

Nejčtenější

Green Deal? Základy nejen pro podnikatele!

4. 11. 2021

Do roku 2050 bude Evropa prvním klimaticky neutrálním kontinentem. Alespoň tak praví Zelená dohoda. Co ale vlastně znamená v praxi? To se dozvíte v našem seriálu, který pro JICmagazín připravují kolegové z advokátní kanceláře KROUPAHELÁN.

Zpět na JICtalk