JICtalk: Martin Cígler – podnikatel pro svobodný svět

28. 2. 2022

Stal se programátorem v době, kdy nejlepší počítače měly maximálně 16Mhz procesory a disky kapacitu 40 MB. A protože to bylo v tehdejším Československu, tak tu takových strojů bylo jako šafránu. Zároveň to byla ale doba, kdy padala železná opona a konečně svobodný svět přinesl podnikatelské příležitosti. A s nimi i spoustu těch, kteří potřebovali fakturovat a vést si účetnictví. A právě v ten moment dostal Martin Cígler nápad na svůj první fakturační program. Od té doby uplynulo přes třicet let a z Martina je dnes držitel ceny EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje, majitel úspěšné firmy Solitea, jejíž služby využívá přes čtvrt milionu uživatelů, i několikanásobný účastník Rallye Dakar. A k tomu všemu ještě v barvách JICu předává mladým firmám své zkušenosti. 

Když hledáte někoho, kdo podnikání rozumí

Máte vlastní produkt nebo službu? Věříte, že s ním můžete ve světě uspět? To dává smysl! A my vás v tom podpoříme. Pro začínajícího podnikatele máme vlastní konzultanty, pro pokročilého byznysmena zase zkušené experty z celé republiky. Jsme tu pro vás a jdeme s vámi do neznáma.

 

Chci vědět víc


Nejnovější
JICtalk

JICtalk: Ivan Novotný – online televizák

28. 4. 2022

Jeho firma se loni probojovala do žebříčku nejrychleji rostoucích firem Deloitte Fast50. I přesto o ní Ivan Novotný říká, že úspěch firmy je vlastně boční efekt. Důležité je pro něj hlavně to, že dělá, co ho baví. Jak ho vlastně napadlo založit firmu s online televizí sledovanitv.cz a proč se jí tak daří? Poslechněte si další díl JICtalku.

Nejnovější
Příběhy úspěšných firem

Kosmetika Lobey: Za rok z nuly na 70 milionů korun

19. 5. 2022

Cenné zkušenosti z korporátu, hledání nové motivace a hlavně obrovská touha podnikat a být vlastním pánem.…

Nejčtenější

Green Deal? Základy nejen pro podnikatele!

4. 11. 2021

Do roku 2050 bude Evropa prvním klimaticky neutrálním kontinentem. Alespoň tak praví Zelená dohoda. Co ale vlastně znamená v praxi? To se dozvíte v našem seriálu, který pro JICmagazín připravují kolegové z advokátní kanceláře KROUPAHELÁN.

Zpět na JICtalk