JIC+
komunita lidí, kteří vlastní a řídí firmy

 

Chtěli jsme, aby se podnikatelé v rámci našeho ekosystému mohli lépe a efektivněji propojovat. Poskytnout podnikatelům bezpečné zázemí pro společné setkávání, sdílení zkušeností a předávání know-how. A také jim umožnit navazovat jednoduše nová partnerství. Tak se v září 2017 zrodila komunita JIC+.

Komunita vám dá

Pocit, že v tom nejste sami

Je nás více než 350 lidí, kteří vlastní nebo řídí firmu v Jihomoravském kraji.

Prostor k dialogu

V komunitě pořádáme cca 60 akcí ročně, díky kterým můžete sdílet zkušenosti a potkávat lidi, kteří řeší podobné problémy.

Komunitní benefity

Díky JIC+ budete moct využít více než 20 partnerských benefitů.

Přehled o dění v JIC

Pravidelně informujeme naše členy o všech novinkách na JIC a dalších regionálních i zahraničních příležitostech.

Bezpečné prostředí

Komunita je místo, kde můžete navazovat s ostatními členy businessová partnerství.

Možnost zviditelnění

To, co umíte a čeho jste dosáhli, může být inspirací pro ostatní a členové komunity se o tom dozví jako první.

Podnikáte v Jihomoravském kraji? Staňte se členem komunity!

Jste již členem? Pak se přihlaste.

Jana
Švecová

svecova@jic.cz
+420 728 125 961

Pořádáme hodně akcí i pro širokou veřejnost

Pondělí 30.  května
Vídeň 1100 Zjistit více

Tip: Smart City SuMMit 2022

Chcete se podílet na utváření měst budoucnosti, seznámit se s pilotními projekty chytrého města a inspirovat se průkopníky z celého světa? Zúčastněte se Smart City SuMMitu, který se koná 30-31. května ve Vídni. Kromě účasti na atraktivním programu máte možnost setkat se s potenciálními partnery pro obchodní spolupráci. Registrovat se můžete na www.smartcitysummit.at/

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Středa 1. června
16.30
MS Teams Zjistit více

webinář #startuji: Malá škola marketingu

Víte, kolik pé má marketingový mix? Čtyři? Pět? Sedm? A není vé lepší než pé? A není to vlastně úplně jedno? Máte nápad na revoluční produkt a přemýšlíte, jak o něm dát vědět světu? Přihlaste se na další akci ze série #startuji. Představíme vám na ní to nejzákladnější z marketingu, které se hodí každému, kdo se chystá vtrhnout na trh s přelomovým produktem. Získáte tipy, jak připravit marketingovou strategii, zjistíte, jak správně vybrat marketingové kanály, jak formulovat marketingové sdělení, co je to archetyp značky i proč je zákazník vždycky na prvním místě.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Pondělí 6. června
16.30
Brno-Žabovřesky Zjistit více

#chcipodnikat: Letní série podnikatelských seminářů

Máte nápad na inovativní produkt, který na trhu zatím chybí? Chcete s ním uspět a nevíte, kde vlastně začít? Nebo si potřebujete ověřit, že má váš projekt šanci na trhu uspět? Pak byste se měli přihlásit do šestidenního kurzu #chcipodnikat. Ten je totiž určen všem podnikavcům, kteří potřebují pomoci s rozjezdem. Nemusíte mít podnikatelské zkušenosti, ani rozpracovaný projekt. Stačí nám dobrý nápad a touha s tím prorazit. Kurz vám pomůže odpovědět na všechny otázky spojené se začátky podnikání, definovat podnikatelský záměr a poradí, jak s ním dál pracovat. 

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele