propojit-JIC+ HERO_BG_YELLOW-svg

JIC+

JIC+ je komunita jihomoravských podnikatelů, která se navzájem inspiruje, sdílí zkušenosti i know-how a hledá partnerství
350+ podnikatelů v JIC+
350+ podnikatelů v JIC+
Komunita JIC+ je místo, kde můžete navazovat s ostatními členy businessová partnerství.
Propojujeme inovativní firmy
Propojujeme inovativní firmy
Podporujeme podnikatele, kteří hledají inovativní řešení. Pomáháme jim získat důležité kontakty a spolupracovat s firmami v regionu i zahraničí.
Sdílená radost je dvojnásobná radost
Sdílená radost je dvojnásobná radost
Všichni jsme součástí regionálního inovačního ekosystému #brnoregion. Společně jej můžeme rozvíjet a stát se tak dynamickým inovačním hubem evropského formátu.
Jana Švecová
Naše klientská síť je jednou z největších výhod JICu. Víme o všem, co se mezi brněnskými podnikateli děje, včetně toho, kdo hledá partnera nebo dodavatele.
Jana Švecová
manažerka komunity JIC+
Martin Březina - Ex-CEO UlovDomov
Na úspěšné podnikání neexistuje kuchařka. Lze však tomu jít naproti. Sdílení zkušeností, setkávání s inspirativními lidmi a zpětná vazba jsou kroky správným směrem. JIC mi přesně tohle přinesl a nesmazatelně se zapsal do mé podnikatelské cesty.
Martin Březina
Ex-CEO UlovDomov

Nenašli jste, co jste hledali?

Máte-li obecný dotaz o propojování, komunitách, sítích nebo obchodním partnerství, vyplňte formulář níže.Vámi vyplněné osobní údaje použijeme k tomu, abychom vám mohli odpovědět na zprávu a dále s vámi komunikovat.