Webinář: Efektivní komunikace mezi vedením a výrobní halou

Hledáte způsob, jak zlepšit komunikaci mezi vedením firmy a lidmi ve výrobě? Zajímá vás, jak zmírnit napětí a podpořit vzájemný respekt? Překlenout propast mezi výrobní halou a vedením je možné díky efektivní komunikaci a vzájemnému porozumění. A my vám prozradíme, jak na to. Přihlaste se na další ze série webinářů pořádaných v rámci EDIHu.

Pro koho je akce vhodná? 

Pro management malých a středních výrobních firem (pod 500 zaměstnanců) 

Jak se na akci přihlásit? 

Akce je součástí balíčku služeb s názvem Firma budoucnosti, který můžou firmy získat zdarma. Další informace a možnost přihlášení najdete zde.
 

Kdo webinář povede?

Břetislav Veselý
Břetislav Veselý
partner
Business Leaders 4U
Břetislav Veselý je zkušený manažer s bohatými zkušenostmi v mezinárodním a českém podnikovém prostředí, zejména v automobilovém průmyslu, strojírenství, velkoobchodu a službách. Specializuje se na všeobecné řízení, prodej, marketing, krizové řízení a optimalizaci procesů. Jako generální ředitel v Jihlavan a.s. vedl tým 230 zaměstnanců a má zkušenosti s vedením významných projektů pro firmy jako RICOH ČR a Tesla Batteries.

Projekt podpořila Evropská unie
Financováno Evropskou unií. Stanoviska a názory vyjádřené autorem/autory jsou pouze jeho/jejich vlastní, nereflektují nutně stanoviska a názory vyjádřené Evropskou unií či Evropskou komisí. Odpovědnost za ně nenese ani Evropská unie ani subjekt přidělující dotaci.
Základní informace
Datum, čas
29. 5. 2024 10.00–12.00
Místo konání
online
Cena
Zdarma
Kontaktní osoba