#startuji: Startup 101 s Pavlínou Louženskou

Láká vás podnikání a máte nápad, na kterém chcete pracovat? Nebo jste to už rozjeli a hodilo by se vám pár praktických nástrojů? Pavlína Louženská, zakladatelka platformy #Holkyzmarketingu, mentorka a Google certified trainer, vám v rámci tohoto interaktivního workshopu ukáže, jak začít a jak růst, jaké nástroje použít a jak nastavit byznys tak, aby skutečně fungoval.

Jak budovat a řídit startup

 

Koukneme se na základy toho, jak se staví startup. Jakým způsobem si udělat výzkum i Value Proposition Canvas tak, abyste si byli jisti, že máte dobrý Product Market Fit. A současně, jak dále pracovat s produktovou roadmapou i jak se postavit k základům Growth Marketingu. Akce je ideální pro ty, co o podnikání uvažují, nebo jsou před prvním milionem. Tenhle workshop baví a hlavně funguje, Pavlína ho pravidelně školí třeba pro akcelerátor Google for Startups.

Jak bude seminář probíhat?

Seminář se odehraje v prostorách coworkingu Clubco (Vlněna 5, 602 00 Brno-střed). Připravte se na interaktivní program, ve kterém se spolu s ostatními účastníky rozhodně nebudete nudit.

Jak se přihlásit?


Akce je obsazena, pokud chcete být náhradníkem/icí, klikněte na tlačítko Mám zájem o akci a my se vám ozveme, pokud se uvolní místo. 

Kdo vás tématem provede?

Pavlína LouženskáPavlína založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 30 000 členek. Za poslední rok pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě, nejen jako Lead Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku. Je certifikovaným trenérem Google pro Design Thinking a Entrepreneurship. Píše newsletter na pavlinaspeaks.com a na Hospodářských novinách má podcast Trendspotting. Získala stipendia Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship, Czech-German Young Professionals a Aspen Institute Young Leaders. V roce 2020 se dostala do výběru Global Startup Awards jako Ecosystem Hero of the Year a mezi 20 lidí, kteří podle Hospodářských novin definovali 2020.

Grow with Google


 

Od roku 2015 pomohl program Grow with Google milionům Evropanů najít práci, rozvíjet jejich kariéru nebo podnikání. Teď se podílí na  urychlení hospodářské obnovy Evropy prostřednictvím svých technologií, nástrojů a školení.

Tento webinář vám bezplatně přinášíme díky spolupráci s Grow with Google.

Základní informace
Datum, čas
1. 12. 202216.30–18.30
Místo konání
Clubco, Vlněna 5, Brno
Cena
Zdarma
Kontaktní osoba