Když chcete mít ve scaleupu škálovatelný sales

Můžeme tomu říkat klidně Sales 2.0 – obchodní proces, který můžete předpovídat a těžit z toho při svém vlastním růstu. Abyste ale měli vyšší výkon, potřebujete perfektně nastavenou kontrolu obchodního procesu a hlídat ty správné metriky. Jak na to? A na co si dát pozor, když k tomu budete stavět svůj outbound tým? O tom bude mluvit Jakub Hon ze společnosti Salesdock.

O čem bude řeč? 

  • Proč a jak vydefinovat obchodní proces? 
  • Řízení obchodního týmu, forecasting a výkonnostní metriky 
  • Jak postavit outbound obchodního týmu ?  

Pro koho je akce určena? 

  • Pro zástupce vyspělejších startupů 
  • Pro firmy z etablovaným obchodním týmem, které řeší rozdělení rolí mezi business development representative a account executive 
  • Pro firmy zvažují vytvoření outbound týmu a velkým tématem je sales forecasting 

Kdo vás tématem provede?

Jakub HonJakub Hon je CEO a Co-founder společnosti SALESDOCk. Několik let působil v roli lídra a konzultanta. Ze světa sales tak má spoustu reálné praxe. Jakub spolupracoval s více než 100 SaaS organizacemi na nastavení jejich prodeje, mezi které patří UberEats, Kentico, Y Soft nebo Yieldigo, je zapálený pro nastavování prodejních procesů a implementaci prodejních metodologií pro škálování prodejů B2B SaaS podniků. Kromě Salesdocku spoluzaložil Banana.bi a pracoval jako vedoucí prodeje pro Y Soft Clerbo. Jakub pomáhá organizacím uniknout z průměrnosti prodeje a baví ho, když publikum aby publikum pochopilo, že prodej může být skvělá práce, když se dělá správně.

Jak se přihlásit? 

Klikněte na tlačítko Mám zájem o akci, vyplňte formulář a přihlaste se.
Základní informace
Datum, čas
21. 3. 2023 16.00–17.30
Místo konání
KUMST Údolní 495/19, Brno-střed, 602 00
Cena
Zdarma
Kontaktní osoba
Kontaktní osoba
Jana Švecová
Jana Švecová