Sustainable Business 2024: V Brně představí trendy v udržitelném byznysu
20. 2. 2024

Sustainable Business 2024: V Brně představí trendy v udržitelném byznysu

Jaké novinky letos přináší udržitelnost do světa byznysu? To bude hlavní téma akce Sustainable Business 2024, kterou v brněnského kreativním hubu KUMST organizuje 5. března inovační agentura JIC. Akce nabídne tipy, trendy a inspirace pro malé a střední firmy, včetně přednášek odborníků, příkladů dobré praxe i možností financování.  
 „Udržitelnost by měla být klíčovou součástí každé firmy, nezáleží na její velikosti. Sustainable Business 2024 představuje výbornou příležitost pro malé a střední firmy, aby se dozvěděly o nejnovějších trendech a legislativních změnách a zároveň získaly praktické nástroje pro jejich implementaci,“ je přesvědčen ředitel marketingu inovační agentury JIC Michal Veselý, který působí zároveň jako předseda sdružení Změna k lepšímu. Právě s jeho podporou akci JIC pořádá.
 
Akce je zaměřena na podporu udržitelnosti ve firmách, se zvláštním důrazem na malé a střední firmy. Cílem je poskytnout účastníkům přehled o nové ESG legislativě, globálních trendech v udržitelnosti a praktických radách pro implementaci principů do podnikání.
 
Hlavní součástí programu jsou přednášky odborníků z oblasti byznysu a ESG. Mezi hosty tak bude například přední česká expertka v oblasti firem, předsedkyně správní rady sdružení Incien a členka představenstva Nafigate Lenka Mynářová, spoluzakladatel konzultační firmy Fair Venture platformy Impact Metrics Dan Heuer, Anna Šimončičová, která má v IKEA na starosti projekty cirkulární ekonomiky, ředitel Změny k lepšímu Lukáš Rolf nebo Lenka Novotná, zakladatelka firmy Plastia, která aplikuje principy zodpovědného hospodaření se zdroji a využívá recyklované materiály ve výrobě.
 
Akce je součástí projektu EDIH-DIGIMAT a vstup na ni je zdarma. Je otevřená pro všechny zájemce o téma udržitelnosti v podnikání. Registrace na akci je možná na webu www.jic.cz/cz/akce/sustainable-business.

Tisková zpráva

Ke stažení