Vyprodaná konference Velvet Innovation přivítá v Brně dánskou futuristku Dariu Krivonos
9. 11. 2023

Vyprodaná konference Velvet Innovation přivítá v Brně dánskou futuristku Dariu Krivonos

Na mezinárodní konferenci Velvet Innovation, kterou pořádáme 15. listopadu v hotelu Passage v Brně, vystoupí jako hlavní host Daria Krivonos, uznávaná expertka na budoucí trendy a ředitelka Kodaňského institutu pro studium budoucností (Copenhagen Institute for Futures Studies). Kromě ní se na pódiu objeví další desítky osobností z vědecké, akademické, startupové, politické i komerční sféry.

Daria Krivonos, jedna z předních evropských analytiček v oblasti studia budoucnosti, bude hlavním hostem letošní konference Velvet Innovation. Její unikátní přístup k analýze sociálních, politických a ekonomických trendů ji dovedl na pozici ředitelky Kodaňského institutu pro studium budoucnosti, který se specializuje na identifikaci a analýzu globálních trendů a proměnlivých paradigmat, které formují naši společenskou a ekonomickou budoucnost.
 

Daria je významná evropská analytička v oboru future studies, která dokáže spojit klíčová data a trendy ze sociálního, politického a ekonomického světa a objevovat překvapivé souvislosti. S hlubokými znalostmi napříč různými obory je schopna přesně pojmenovat možné scénáře v dlouhodobém horizontu. Daria není jen teoretičkou. Je známá tím, že dokáže propojit teorii s praxí a poskytovat strategické poradenství pro mezinárodní klienty a organizace. Má rozsáhlé znalosti o megatrendech a vzorcích společenského vývoje a praktické zkušenosti z pozice vedoucí oddělení řízení podnikových rizik. Je také spoluautorkou zprávy The New Age of Trade: Trends and Drivers Shaping the World Economy, kterou prezentovala na několika významných akcích v Kodani, Oslu a Bruselu.
 

Letošní konference Velvet Innovation slibuje skvělý program s širokou škálou řečníků, včetně amerického velvyslance Bijana Sabeta, sociologa Daniela Prokopa nebo evangelizátora v oblasti umělé inteligence Filipa Dřímalky. Účastníci mohou očekávat přednášky, panelové diskuse a síťovací příležitosti. I když vstupenky na akci jsou již vyprodány, slibujeme, že část programu zveřejníme ve formě videozáznamů na svém webu, takže se můžete těšit na zajímavé insights i online.