Galenio a Customerscore.is uspěly v EIT Digital
21. 11. 2023

Galenio a Customerscore.is uspěly v EIT Digital

Dvě hvězdy JICu, Galenio a Customerscore.io, zazářily na scéně EIT Digital Venture Programme 2023. Galenio, s jejich chytrou aplikací, která ruší jazykové bariéry v nemocnicích, a Customerscore.io, který je jako osobní strážce každého SaaS podniku. Oba uspěli v aktuální fázi programu a získali další finanční odměnu.

EIT Digital? To je ta platforma, která spojuje korporace, malé a střední podniky, startupy, univerzity a výzkumné instituty z celé Evropy. Pracují na tom, aby Evropa byla v digitálním světě konkurenceschopná i udržitelná. Věnují se strategickým oblastem jako jsou digitální technologie, města, průmysl, zdraví a finance. A cílem je urychlit úspěšný vstup výzkumně založených digitálních technologií na trh​​​​.

Pro Galenio a Customerscore.io to nekončí jen u ocenění EIT Digital Venture Programu. Na jaře do programu vstoupili, teď získali dalších 10 tisíc eur a před sebou mají další milník. Prvních deset inkubovaných firem, kterým se do konce listopadu podaří získat alespoň 50 000 eur od soukromých investorů, dostane dalších 10 000 eur. 

Zajímá vás, co všechno program nabízí? Mrkněte na web www.eitdigital.eu