Firma budoucnosti: Podpora transformace pro malé a střední podniky

Využijte balíček služeb, které pomohou digitalizovat vaši firmu! Díky našim službám získáte místa zdarma na každé z našich vybraných akcí, pozveme vás na exkluzivní přednášku Frost and Sullivan, kde se dozvíte spoustu cenných dat, zajistíme vám vstupy na veletrhy a konference u nás i v zahraničí a zapojíme vás i do našich sítí. S námi posunete svoji firmu do digitální budoucnosti.
 

Pro koho je tato služba ideální? 

 • Pro výrobní firmy a technologické firmy, které nabízí řešení hlavně pro další výrobní firmy  
 • Pro firmy, které jsou malé a střední a mají méně než 500 zaměstnanců
 • Pro management nebo CEO/foundery výrobních a technologických firem

Kolik to stojí?

 • Díky programu EDIH-DIGIMAT můžete mít celý balíček v hodnotě 50 000 Kč ZDARMA
  • Polovinu tvoří dotace z Evropské unie, tu druhou získáte v režimu de minimis
  • Tato nabídka platí pro malé a střední podniky do 499 zaměstnanců (stoprocentní podpora z fondů EU), v případě větších firem do 3000 zaměstnanců je možné hradit až 50 % z fondů EU.
  • Jedno členství (na IČO) opravňuje firmu k využití všech uvedených výhod

Co získáte?

 • vstupy na každou z online akcí JICu připravovaných v rámci projektu EDIH-Digimat (jejich přehled najdete níže)
 • Vstupenku zdarma v duchu first come first served na 
 • Jízdenky na Velvet Innovation Train do Vídně na akci ViennaUp – získáte místo ve speciálně vypravovaném vagonu z Brna do Vídně, který poveze startupisty, lidi z podnikatelské komunity a SMEs | červen 2024

Semináře 

V rámci balíčku získáte pro své zaměstnance možnost zúčastnit se hned šesti webinářů, které připravujeme společně s našimi partnery. Každý webinář bude trvat dvě hodiny – součástí bude 90minutová přednáška a následná diskuze na půl hodiny. Počet přihlášených lidí z vaší firmy není omezen, přihlásit se tedy může kdokoliv, kdo má o téma zájem. 
 

Efektivní komunikace mezi vedením a výrobní halou

Kdy: 29. května 2024
Lektor: Břetislav Veselý 

Osvědčené tipy na zlepšení komunikace mezi vedením firmy a lidmi ve výrobě, na zmírňování napětí a podporu vzájemného respektu. Naučíte se efektivně komunikovat a porozumět různým potřebám zaměstnanců.


Jak se efektivně ubránit kybernetickým hrozbám? 

Kdy: 18. června 2024
Lektor: Jiří Sedláček

Jak ochránit vaši výrobní firmu v éře digitálních hrozeb? Bezpečnost firemních dat a kontinuita výrobních procesů je v dnešní v dnešním technologicky pokročilém světě zásadní. Mluvit o ní bude Jiří Sedláček.


Jak může AI přetvořit svět výroby 

Kdy: 9. října 2024

Lektorka: Hanka Ducháčková
 

Chcete využít AI a posunout efektivitu výroby na novou úroveň? Hanka Ducháčková bude mluvit o tom, jaké inovace v automatizaci a digitalizaci jsou na dosah i jak umělá inteligence může transformovat výrobní sektor. Poznáte konkrétní příklady z praxe, kterém vám ukážou, jak AI zvyšuje produktivitu a optimalizuje procesy.


Jak na finanční forecasting a řízení rizik 

Kdy: 23. října 2024
Lektor: Martin Chovanec

Praktické dovednosti v oblasti finančního plánování, modelování, simulace a forecasting v kontextu výrobních firem – tak právě o tom bude řeč na tomto semináři. Poznáte způsoby, které posílí finanční odolnost vaší firmy, naučíte se řídit finanční rizika, zlepšovat schopnost efektivně reagovat na neočekávané výpadky ve výrobě nebo objednávkách.


Jak na zaměstnance bez personálních agentur 

Kdy: 6. listopadu 2024
Lektorky: Eva/Kateřina Vacíková
 

Chcete vědět, jak bez velkých nákladů na personální agentury posílit váš tým kvalitními lidmi? Zajímá vás, jak přilákat do vaší výrobní firmy opravdové talenty a jaké strategie či nástroje využít, aby se vaše firma stala jejich první volbou? Tak právě o tom bude řeč na tomto semináři. Odhalíme, jak využít moderní přístupy k náboru, které vás odliší od konkurence a dáme vám další praktické tipy.
 


Přednáška Frost and Sullivan

Kdy: bude upřesněno


Členství je součástí služeb EDIH-DIGIMAT 

EDIH-DIGIMAT v Brně je jedno z evropských center pro digitalní inovace. Centrum podporuje zejména malé a střední výrobní firmy v rychlejší digitalizaci a automatizaci. Díky tomu pak mohou zvýšit svou konkurenceschopnost i produktivitu.

Další informace o projektu EDIH-DIGIMAT
 

Podpora


Financováno Evropskou unií. Stanoviska a názory vyjádřená autorem/autory jsou pouze jeho/jejich vlastní, nereflektují nutně stanoviska a názory vyjádřená Evropskou unií, či Evropskou komisí. Odpovědnost za ně nenese ani Evropská unie, ani subjekt přidělující dotaci.

 
 
Informace o službě
Cena
Zdarma
Kontaktní osoba
Mám zájem o službu