#student:
Objevte v sobě chuť podnikat

 

Inspirativní nápady často pocházejí z hlav studentů a mladých lidí – mají pro to ty nejlepší předpoklady – vzdělání, zápal, motivaci i potřebnou dávku ideálů. Jak ale z dobrého nápadu nastartovat fungující byznys? To jim ukážeme právě my.

Co s námi můžete zažít?

Vzdělávací semináře #student

Chcete se dozvědět, co je to lean canvas, proč je důležitý průzkum trhu nebo jak založit první firmu? I to jsou témata našich pravidelných vzdělávacích seminářů. Přednáší na nich odborníci ve svých oborech a vy máte skvělou možnost jim položit i svůj dotaz. A kromě toho se potkáte s ostatními podnikavci.

Prázdninová škola podnikání

Přemýšlíte, jak naložit s prázdninami? Strávit léto u počítače nebo u vody vás neláká? Chcete poznat svět podnikání a vyzkoušet si práci v týmu? Nebo už máte dokonce vlastní nápad a chcete na něm pracovat? Každé léto připravujeme pro všechny nadšené studenty pětidenní program plný práce s nápadem, zážitků a osobního rozvoje.

Pravidelná série kurzů #chcipodnikat

Pokud máte podnikatelský nápad a nejste si jistí, kde začít, tak právě pro vás chystáme výběrový několikadenní kurz #chcipodnikat. Vysvětlíme vám, co je to lean canvas, proč se bez správně formulované Value Proposition neobejdete i jaký je rozdíl mezi primárním a sekundárním průzkumem trhu.

Mentorská hodinka pro studenty

Máte nápad, ale nevíte si rady na začátku podnikání? Hledáte někoho zkušenějšího, s kým můžete vše probrat a zjistit víc k tématu, které vás zajímá? Pak můžete využít zdarma naši mentorskou hodinku ve stylu open hours. Naši konzultanti jsou tu pro vás. 

Konzultace pro začínající podnikatele

Máte v hlavě nápad, který lidem ulehčí život? Stále váháte, jestli se do něj naplno pustit? Ozvěte se nám! Společně s vámi odpovíme na otázky života, podnikání, a tak vůbec. Naši konzultanti s vámi mohou strávit až 18 hodin a společně se zaměříme na to, jak (a jestli) firmu rozjet.

KaPoDav

Ve spolupráci s Lipkou a dalšími partnery realizujeme projekt na podporu kariérového poradenství, podnikavosti pro udržitelný rozvoj a dalšího vzdělávání v Jihomoravském kraji. Hlavním cíle je rozvíjet znalosti učitelů v oblasti profesního vzdělávání a podnikavosti.

Spolupráce s univerzitami

Víte, že je v Brně přes šedesát tisíc studentů vysokých škol? A to je pořádný počet hlav, ve kterých se mohou rodit skvělé podnikatelské nápady! Jenomže někdy jen nápad nestačí. Proto spolupracujeme s VUT, MUNI nebo Mendelu – pro jejich studenty organizujeme semestrální kurzy podnikání, workshopy a rádi je přivítáme i na exkurzi u nás na JICu.

Nejbližší termíny akcí

Středa 2. prosince
16.30 Zjistit více

webinář #startuji: Kde vzít podnikatelský nápad?

Založit e-shop, vyvinout aplikaci nebo vymyslet nový Facebook. Láká vás podnikání, ale nejste si jistí, co by mohlo být to pravé zrovna pro vás? Seriál akcí s názvem #startuji vám poradí, jak najít ty správné odpovědi. Dozvíte se, kde hledat potřebnou inspiraci, co je to podnikatelský záměr a jak se svým nápadem dál pracovat. Nahlédneme pod pokličku úspěšných projektů a probereme i aktuální trendy v podnikání.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Spojte se s námi

Máte dotazy? Volejte nebo pište

Ivana
Kubát Chlubná

kubatchlubna@jic.cz
+420 731 168 834