#student:
Objevte v sobě chuť podnikat

 

Inspirativní nápady často pocházejí z hlav studentů a mladých lidí – mají pro to ty nejlepší předpoklady – vzdělání, zápal, motivaci i potřebnou dávku ideálů. Jak ale z dobrého nápadu nastartovat fungující byznys? To jim ukážeme právě my.

Co s námi můžete zažít?

Vzdělávací akce #student

Chcete zjistit, jaké jsou vaše silné stránky a talenty, jak rozvíjet vlastní nápad či jak pracovat v týmu, a stát se třeba jednou dobrým leaderem? I to jsou témata našich pravidelných přednášek a workshopů. Přednáší na nich odborníci ve svých oborech. Na akcích se potkáte i s ostatními mladými podnikavci.

#student: Nová generace

Intenzivní rozvojový program pro aktivní středoškolské studenty, kteří na sobě chtějí pracovat, rozvíjet své talenty a silné stránky a možná se jednou stát i lídry. V budoucnu pak mohou díky svých projektům ve větším či menším měnit svět kolem sebe.  

#student: Prázdninová škola podnikání

Přemýšlíte, jak naložit s prázdninami? Strávit léto u počítače nebo u vody vás neláká? Chcete poznat svět podnikání a vyzkoušet si práci v týmu? Nebo už máte dokonce vlastní nápad a chcete na něm pracovat? Každé léto připravujeme pro všechny nadšené studenty pětidenní program plný práce s nápadem, zážitků a osobního rozvoje.

#student: Soutěž podnikatelských nápadů

Nosíte v hlavě podnikatelský nápad? Hledáte cesty, jak mu pomoci na svět?  Zajímá vás zpětná vazba odborníků a chcete si vyzkoušet prezentaci před porotou? Soutěž podnikatelkých nápadů s JICem nabízí příležitost získat do začátku cenné rady, jak na nápadu pracovat a finanční podporu pro první kroky. 

Podpora pro začínající podnikatele

Máte v hlavě nápad, který lidem ulehčí život? Stále váháte, jestli se do něj naplno pustit? Ozvěte se nám! Společně s vámi odpovíme na otázky života, podnikání, a tak vůbec. Nabízíme vzdělávací akce i konzultační podporu pro začínající podnikatele.

Mentorská hodinka pro studenty

Máte nápad, ale nevíte si rady na začátku podnikání? Hledáte někoho zkušenějšího, s kým můžete vše probrat a zjistit víc k tématu, které vás zajímá? Pak můžete využít zdarma naši mentorskou hodinku ve stylu open hours. Naši konzultanti jsou tu pro vás. 

Nabídka pro studenty není to pravé ořechové? Hledáte ještě něco jiného?

Pokud studuješ na vysoké škole, mohli by tě zajímat také univerzitní předměty a soutěže.

Cítíš se více než student jako začínající podnikatel s nápadem, na kterém aktuálně intenzivně pracuješ?

Spojte se s námi

Máte dotazy? Volejte nebo pište

Ivana
Kubát Chlubná

kubatchlubna@jic.cz
+420 731 168 834