#student:
Objevte v sobě chuť podnikat

 

Inspirativní nápady často pocházejí z hlav studentů a mladých lidí – mají pro to ty nejlepší předpoklady – vzdělání, zápal, motivaci i potřebnou dávku ideálů. Jak ale z dobrého nápadu nastartovat fungující byznys? To jim ukážeme právě my.

Co s námi můžete zažít?

Vzdělávací semináře #student

Chcete se dozvědět, co je to lean canvas, proč je důležitý průzkum trhu nebo jak založit první firmu? I to jsou témata našich pravidelných vzdělávacích seminářů. Přednáší na nich odborníci ve svých oborech a vy máte skvělou možnost jim položit i svůj dotaz. A kromě toho se potkáte s ostatními podnikavci.

Prázdninová škola podnikání

Přemýšlíte, jak naložit s prázdninami? Strávit léto u počítače nebo u vody vás neláká? Chcete poznat svět podnikání a vyzkoušet si práci v týmu? Nebo už máte dokonce vlastní nápad a chcete na něm pracovat? Každé léto připravujeme pro všechny nadšené studenty pětidenní program plný práce s nápadem, zážitků a osobního rozvoje.

Pravidelná série kurzů #chcipodnikat

Pokud máte podnikatelský nápad a nejste si jistí, kde začít, tak právě pro vás chystáme výběrový několikadenní kurz #chcipodnikat. Vysvětlíme vám, co je to lean canvas, proč se bez správně formulované Value Proposition neobejdete i jaký je rozdíl mezi primárním a sekundárním průzkumem trhu.

Mentorská hodinka pro studenty

Máte nápad, ale nevíte si rady na začátku podnikání? Hledáte někoho zkušenějšího, s kým můžete vše probrat a zjistit víc k tématu, které vás zajímá? Pak můžete využít zdarma naši mentorskou hodinku ve stylu open hours. Naši konzultanti jsou tu pro vás. 

Konzultace pro začínající podnikatele

Máte v hlavě nápad, který lidem ulehčí život? Stále váháte, jestli se do něj naplno pustit? Ozvěte se nám! Společně s vámi odpovíme na otázky života, podnikání, a tak vůbec. Naši konzultanti s vámi mohou strávit až 18 hodin a společně se zaměříme na to, jak (a jestli) firmu rozjet.

Rozvíjíme vzdělávání a podnikavost v kraji

Od nápadu k úspěšnému podnikání vede dlouhá cesta. Aby mladý člověk se svým nápadem uspěl, hodí se mu k tomu podnikavé kompetence. Naším úkolem je proto systematické zavádění rozvoje podnikavosti do jihomoravských škol. S dalšími partnery proto spolupracujeme na projektech, jejichž cílem je realizace krajského akčního plánu vzdělávání. 

Spolupráce s univerzitami

V Brně je šedesát tisíc studentů vysokých škol – a to už je pořádný počet hlav, ve kterých se můžou rodit skvělé podnikatelské nápady! Jenže samotný nápad někdy nestačí. Podáváme proto pomocnou ruku. Spolupracujeme s VUT, MUNI a MendelU a jejich prostřednictvím nabízíme studentům akreditované předměty a workshopy. Pomáháme tak u mladých lidí rozvíjet pracovní kompetence, které jsou pro 21. století klíčové. 

Nejbližší termíny akcí

Středa 19.  května
17.00 Zjistit více

webinář #student: Jak připravit business model na míru svému podnikání

Business model je motor každého podnikání. Stačí ho správně sestavit a za chvíli vás doveze k podnikatelskému cíli. Pokud ho ale poskládáte špatně, bude vám to ve firmě skřípat a cestou se docela natrápíte. Jak tedy připravit business model, který bude sedět zrovna vám? Přijďte na studentský workshop ve středu 19. května a dozvíte se, co vše je třeba, aby se vaše podnikání mohlo naplno roztočit!

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Úterý 22. června
14.00 Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší nový formát akcí s názvem #mámnápadPřihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Spojte se s námi

Máte dotazy? Volejte nebo pište

Ivana
Kubát Chlubná

kubatchlubna@jic.cz
+420 731 168 834