#student:
Objevte v sobě chuť podnikat

 

Inspirativní nápady často pocházejí z hlav studentů a mladých lidí – mají pro to ty nejlepší předpoklady – vzdělání, zápal, motivaci i potřebnou dávku ideálů. Jak ale z dobrého nápadu nastartovat fungující byznys? To jim ukážeme právě my.

Co s námi můžete zažít?

Vzdělávací semináře #student

Chcete se dozvědět, co je to lean canvas, proč je důležitý průzkum trhu nebo jak založit první firmu? I to jsou témata našich pravidelných vzdělávacích seminářů. Přednáší na nich odborníci ve svých oborech a vy máte skvělou možnost jim položit i svůj dotaz. A kromě toho se potkáte s ostatními podnikavci.

Prázdninová škola podnikání

Přemýšlíte, jak naložit s prázdninami? Strávit léto u počítače nebo u vody vás neláká? Chcete poznat svět podnikání a vyzkoušet si práci v týmu? Nebo už máte dokonce vlastní nápad a chcete na něm pracovat? Každé léto připravujeme pro všechny nadšené studenty pětidenní program plný práce s nápadem, zážitků a osobního rozvoje.

Pravidelná série kurzů #chcipodnikat

Pokud máte podnikatelský nápad a nejste si jistí, kde začít, tak právě pro vás chystáme výběrový několikadenní kurz #chcipodnikat. Vysvětlíme vám, co je to lean canvas, proč se bez správně formulované Value Proposition neobejdete i jaký je rozdíl mezi primárním a sekundárním průzkumem trhu.

Mentorská hodinka

Máte nápad, ale nevíte si rady na začátku podnikání? Pomohl by vám pohled někoho zkušenějšího? Využít můžete naši mentorskou hodinku ve stylu open hours. Vyplňte nám prosím krátký dotazník a my se vám ozveme, abychom domluvili, co a jak.

Konzultace pro začínající podnikatele

Máte v hlavě nápad, který lidem ulehčí život? Stále váháte, jestli se do něj naplno pustit? Ozvěte se nám! Společně s vámi odpovíme na otázky života, podnikání, a tak vůbec. Naši konzultanti s vámi mohou strávit až 18 hodin a společně se zaměříme na to, jak (a jestli) firmu rozjet.

KaPoDav

Ve spolupráci s Lipkou a dalšími partnery realizujeme projekt na podporu kariérového poradenství, podnikavosti pro udržitelný rozvoj a dalšího vzdělávání v Jihomoravském kraji. Hlavním cíle je rozvíjet znalosti učitelů v oblasti profesního vzdělávání a podnikavosti.

Spolupráce s univerzitami

Víte, že je v Brně přes šedesát tisíc studentů vysokých škol? A to je pořádný počet hlav, ve kterých se mohou rodit skvělé podnikatelské nápady! Jenomže někdy jen nápad nestačí. Proto spolupracujeme s VUT, MUNI nebo Mendelu – pro jejich studenty organizujeme semestrální kurzy podnikání, workshopy a rádi je přivítáme i na exkurzi u nás na JICu.

Nejbližší termíny akcí

Úterý 20. října
14.00
Brno Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší nový formát akcí s názvem #mámnápad. Přihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele

Spojte se s námi

Máte dotazy? Volejte nebo pište

Ivana
Chlubná

chlubna@jic.cz
+420 731 168 834