Propojíme vás s dalšími firmami

 

Kolik lidí znáš, tolikrát jsi podnikatelem! A proto naše klienty propojujeme mezi sebou, otevíráme jim dveře k českým i zahraničním kontaktům a představujeme jejich práci a nápady nadnárodním korporacím.

Mezinárodní expanze

Rozvíjíme spolupráci v rámci mezinárodních sítí a pomůžeme najít cestu do zahraničí i vám. Jsme součástí Enterprise Europe Network, největší evropské sítě podporující rozvoj podnikání. Aktivně působíme jako člen European Business & Innovation Centre Network. Vyhledáváme zajímavé firmykorporace pro spolupráci a zapojení do sítě EIT Digital, jejíž jsme oficiálním partnerem pro Českou republiku. Jsme součástí sítě inkubátorů Evropské kosmické agentury ESA BIC, pro kterou hledáme firmy v našem regionu. Navíc máme přístup do mezinárodních informačních databází Kompass a Frost and Sullivan, které vám expanzi mohou významně usnadnit.

Komunita JIC+

S našimi klienty máme přátelské vztahy. Naším úkolem je budovat bezpečné prostředí, kde se mohou všichni navzájem podpořit, sdílet své zkušenosti a navazovat nová partnerství. Silný a fungující ekosystém je totiž pro rozvoj podnikání klíčový. Pro podnikatelskou komunitu JIC+ pořádáme vzdělávací i networkingové akce a ukazujeme jim nové možnosti pro rozvoj jejich podnikání.

Spolupráce s korporacemi

E.ON, Mitsubishi, Honeywell a další velké korporace – také byste s nimi chtěli navázat spolupráci? My vám dokážeme otevřít dveře. Právě těmto a dalším velkým korporacím totiž představujeme vybrané firmy a jejich produkty z našeho portfolia. Pokud se budete hodit korporacím do jejich plánů, získáte snazší přístup k technologickému know-how, kontaktům i obchodním příležitostem, díky kterým můžete expandovat třeba do zahraničí.

Propojujeme kreativce s dalšími firmami

Společně s městem Brnem podporujeme spolupráci kreativců a ostatních firem. Jako vůbec první město v České republice se Brno rozhodlo využít nástroj malých grantů a za tu dobu podpořilo prostřednictvím kreativních voucherů 228 firem celkovou částkou ve výši 21 milionů korun. A my máme celý program na starosti.

Zajímá vás více informací?

Jestli jste nenašli informace, které jste hledali, a rádi byste se zeptali na nějaké otázky, neváhejte se nám ozvat. Rádi vám odpovíme nebo poradíme.

Jana
Švecová

svecova@jic.cz
+420 728 125 961

#brnoregion

Firmám z našeho regionu pomáhá při expanzi značka #brnoregion, o kterou pečujeme. K dispozici od nás mají propagační materiály, fotky, tiskoviny – prostě vše, co jim pomáhá představovat jižní Moravu jako místo pro lidi, kteří chtějí měnit svět, a zároveň jim nabízí opravdový domov.

FabLab

FabLab Brno je největší veřejnou digitální dílnou svého rozsahu v České republice. Vybudovali jsme ji pro lidi, kteří se nespokojí s tím, co najdou v obchodě. Chtějí si vyrobit vlastní prototyp. A u nás najdou třeba laserovou řezačku, plotr nebo CNC frézku.

Pracujte pro naše klienty

Chcete být součástí příběhu úspěšné firmy? Máte chuť jít s ní do neznáma? Podívejte se, jestli naši klienti nenabízejí práci přímo pro vás.