Propojíme vás s dalšími firmami

 

Kolik lidí znáš, tolikrát jsi podnikatelem! A proto naše klienty propojujeme mezi sebou, otevíráme jim dveře k českým i zahraničním kontaktům a představujeme jejich práci a nápady nadnárodním korporacím.

Mezinárodní expanze

Jsme součástí mezinárodních sítí a pomůžeme vám do nich najít cestu. Spolupracujeme s inkubátorem Evropské kosmické agentury ESA BIC, pro který hledáme firmy v našem regionu. Vyhledáváme zajímavé firmykorporace pro spolupráci a zapojení do sítě EIT Digital. Jsme totiž oficiálním partnerem pro Českou republiku. Jsme také součástí Enterprise Europe Network, největší evropské sítě podporující rozvoj inovačních firem. Aktivně působíme jako člen Sítě evropských obchodních a inovačních center, jejímž prezidentem je náš CSO David Uhlíř, a máme přístup do mezinárodních informačních databází, které vám expanzi významně usnadní.

 

 

Komunita JIC+

S našimi klienty máme přátelské vztahy. Naším úkolem je budovat bezpečné prostředí, kde se mohou všichni navzájem podpořit, sdílet své zkušenosti a navazovat nová partnerství. Silný a fungující ekosystém je totiž pro rozvoj podnikání klíčový. Pro podnikatelskou komunitu JIC+ pořádáme vzdělávací i networkingové akce a ukazujeme jim nové možnosti pro rozvoj jejich podnikání.

Spolupráce s korporacemi

E.ON, Mitsubishi, Honeywell a další velké korporace – také byste s nimi chtěli navázat spolupráci? My vám dokážeme otevřít dveře. Právě těmto a dalším velkým korporacím totiž představujeme vybrané firmy a jejich produkty z našeho portfolia. Pokud se budete hodit korporacím do jejich plánů, získáte snazší přístup k technologickému know-how, kontaktům i obchodním příležitostem, díky kterým můžete expandovat třeba do zahraničí.

Propojujeme kreativce s dalšími firmami

Společně s městem Brnem podporujeme spolupráci kreativců a ostatních firem. Jako vůbec první město v České republice se Brno rozhodlo využít nástroj malých grantů a za tu dobu podpořilo prostřednictvím kreativních voucherů 228 firem celkovou částkou ve výši 21 milionů korun. A my máme celý program na starosti.

#brnoregion

Firmám z našeho regionu pomáhá při expanzi značka #brnoregion, o kterou pečujeme. K dispozici od nás mají propagační materiály, fotky, tiskoviny – prostě vše, co jim pomáhá představovat jižní Moravu jako místo pro lidi, kteří chtějí měnit svět, a zároveň jim nabízí opravdový domov.

FabLab

FabLab Brno je největší veřejnou digitální dílnou svého rozsahu v České republice. Vybudovali jsme ji pro lidi, kteří se nespokojí s tím, co najdou v obchodě. Chtějí si vyrobit vlastní prototyp. A u nás najdou třeba laserovou řezačku, plotr nebo CNC frézku.

Pracujte pro naše klienty

Chcete být součástí příběhu úspěšné firmy? Máte chuť jít s ní do neznáma? Podívejte se, jestli naši klienti nenabízejí práci přímo pro vás.