Prázdninová škola podnikání

 

Přemýšlíš, co s prázdninami, a nechceš celé léto strávit u počítače nebo jen proležet u vody? Chceš poznat svět podnikání a vyzkoušet si práci v týmu? Anebo už máš dokonce nápad a chceš na něm začít pracovat? Vyzkoušej naši Prázdninovou školu podnikání! Neboj, nebude to ta škola, jakou asi znáš. Žádné sezení v lavicích a nudný výklad. Čeká tě pětidenní intenzivní program plný práce s nápadem, výzev, setkávání s vrstevníky i inspirativními lidmi, zážitků a osobního rozvoje. Zjistíš, jestli právě podnikání není pro tebe ten správný způsob, jak zlepšit svět kolem sebe. Tak co, jdeš do toho?

Proč se přihlásit?

  • Vyzkoušíš si první kroky v podnikání
  • Pokud máš svůj nápad, zkusíš si ho ověřit
  • Pokud nápad nemáš, nevadí – vyzkoušíš si v práci v týmu a ve startupu
  • Dozvíš se od zkušených podnikatelů, jaké byly jejich začátky
  • Poznáš lépe sám sebe a své silné stránky a talenty
  • Potkáš se s partou dalších podobně smýšlejících mladých lidí
  • Zažiješ intenzivní týden plný nových podnětů, motivace a inspirace
  • Odneseš si nové zkušenosti, metody a znalosti, které se ti budou v budoucnu hodit

Kdo se může přihlásit?

Prázdninová škola je určena  studentům středních a vysokých škol od 15 do 25 letPřihlásit se můžeš, i pokud zrovna na žádné škole zrovna nestuduješ.

Máme omezený počet míst. Budeme tedy vybírat na základě přihlášek, součástí kterých bude i představení tvého nápadu (pokud už teď nějaký máš), nebo představení tebe (pokud zatím žádný nápad nemáš). Bližší informace ti dorazí e-mailem. 

Co s námi můžeš zažít?

Co říkají absolventi Prázdninové školy podnikání?

Kateřina Kudličková

„Prázdninová škola podnikání naprosto předčila všechna má očekávání. Pokud řešíte otázku, zda podnikat nebo ne, zda je váš nápad dobrý a jak začít, přihlaste se na JIC. Minimálně mně pomohla najít odpověď na tyto, ale i další podstatné otázky."


Lukáš Brázdil

„Prázdninová škola podnikání byla opravdu super zážitek. Pomocí dobře promyšleného programu vedeného zkušenými lektory s praktickými zkušenostmi jsem se toho hodně naučil, vytvořil nové kontakty a pár nových přátel. Díky JICu jsem také získal odvahu a rozhodl se pro realizaci nápadu, který už dlouho nosím v hlavě. Díky moc za vše." 

Eliška Drkalová

„Prázdninová škola podnikání mě neskutečně posunula vpřed. Nikdy by mě nenapadlo, že mi může změnit život jeden týden. Přišla jsem s nápadem a odešla s týmem namotivovaných lidí, co mi chtějí pomoct."

Štěpán Zouhar

„Zažili jsme týden přímo natřískaný důležitými informacemi nejen pro rozjezd podnikání. Rozhodně jsme však neseděli 5 dní v lavicích jak někde ve škole. Skvělí řečníci, organizační zabezpečení a zajímaví účastníci naladění na stejné vlně. Co víc si přát? Bylo to zkrátka TOP!"

Chtěl bych vědět víc o Prázdninové škole podnikání?

Kontaktujte Ivanu, která vám ráda zodpoví vaše dotazy.

Ivana
Chlubná

chlubna@jic.cz
+420 731 168 834