Podporujeme podnikatele na cestě k úspěchu

 

Ať už s podnikáním teprve začínáte nebo máte zavedenou firmu, my vás podpoříme. Studentům ukazujeme, co vše svět podnikání obnáší. Lidem s touhou podnikat jsme oporou při prvních krůčcích. Rozjeté firmy podpoří naši experti na firemní rozvoj, financování, mezinárodní expanzi nebo obchod. Nabízíme jak vzdělávací akce, tak individuální konzultace.

Konzultace s akreditovanými experty

Rozvoj podnikatelských schopností

Konzultace s experty

Máte vlastní produkt nebo službu? Věříte, že s ním můžete ve světě uspět? To dává smysl! A my vás v tom podpoříme. Pro začínajícího podnikatele máme vlastní konzultanty, pro pokročilého byznysmena zase zkušené experty z celé republiky. Nejdřív ze všeho probereme vaši situaci. Společně pak najdeme ten správný způsob, jak si s ní poradit. Jsme tu pro vás a jdeme s vámi do neznáma.

Začínám podnikat

Máte v hlavě nápad, který lidem ulehčí život? Stále váháte, jestli se do něj naplno pustit? Ozvěte se nám! Společně s vámi odpovíme na otázky života, podnikání, a tak vůbec. Naši konzultanti s vámi mohou strávit až 18 hodin a zaměříte se na to, jak (a jestli) firmu rozjet.

Začal jsem podnikat

Nastartovali jste svůj byznys a věříte, že je čas to konečně pořádně nakopnout? Chcete se svou firmou konečně zařadit vyšší rychlost a zvýšit obrátky? S našimi konzultanty v zádech to půjde lépe. Společně najdeme ten správný směr, který vaší firmě pomůže k úspěchu. A právě ten dává naší práci radost i smysl.

Moje firma stojí před výzvou

Máte zavedenou firmu a právě teď máte pocit, že je čas na významnou změnu? Expandovat do zahraničí, upravit byznys plán, udělat pořádek ve fungování firmy nebo inovovat produkt? Doporučíme vám toho správného experta. Projde s vámi vaše možnosti a možná najdete i tu, kterou teď ani sami nevidíte.

Oblasti konzultací

V rámci konzultační podpory začínajících i zkušených podnikatelů konzultujeme se zájemci o různých oblastech z podnikatelského světa, od ověření podnikatelského nápadu a založení firmy až po manažerská témata a otázky financování.

Cirkulární ekonomika

Podporujeme podnikatele také v zavádění i rozvoji principů udržitelného podnikání. Pomáháme identifikovat příležitosti a provázíme procesem transformace z lineárního na cirkulární model ekonomiky.

Zajímá vás více informací?

Jestli jste nenašli informace, které jste hledali, a rádi byste se zeptali na nějaké otázky, neváhejte se nám ozvat. Rádi vám odpovíme nebo poradíme.

Jana
Švecová

svecova@jic.cz
+420 728 125 961

Vzdělávání a rozvoj podnikatelských schopností

Pořádáme akce, organizujeme soutěže, spolupracujeme s univerzitami. Každý z nás má svůj osud ve svých rukách. My dáváme příležitost jít podnikatelskému osudu naproti. Motivujeme, inspirujeme, podporujeme i propojujeme. Vyberte si některou z našich aktivit, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikatelské schopnosti.

#student

Na co mám talent, co obnáší marketing a jak vymyslet to správné júespíčko? O tom všem mluvíme se studenty středních i vysokých škol. Připravujeme pro ně pravidelné vzdělávací akce, soutěže, prázdninové školy, spolupracujeme s univerzitami. Chceme jim prostě představit podnikání v celé jeho kráse. #student inspiruje a také spojuje mladé lidi, kteří chtějí mít svou budoucnost ve svých rukách.

#startuji

Založit e-shop, vyvinout aplikaci nebo vymyslet nový Facebook. Láká vás podnikání, ale nejste si jistí, co by mohlo být to pravé zrovna pro vás? Seriál akcí #startuji vám poradí, jak najít ty správné odpovědi.

#chcipodnikat

Máte podnikatelský nápad, ale nevíte, kde začít? V našem výběrovém několikadenním kurzu #chcipodnikat vám vysvětlíme, co je to lean canvas, proč se bez správně formulované Value Proposition neobejdete i jaký je rozdíl mezi primárním a sekundárním průzkumem trhu.

#mámnápad

Když s podnikáním začínáte, je dobré probrat nápad se zkušenými lidmi z byznysu. Právě oni vám upřímně řeknou, na co se zaměřit, co vypustit a co změnit. Přihlaste svůj produkt do #mámnápad, vyzkoušejte si svůj „pitch" a získejte cennou zpětnou vazbu od zkušených podnikatelů.

#podnikám

Jsou mezi nimi lídři, kteří už v byznysu uspěli, i špičkoví profesionálové v oblastech, bez kterých úspěšný byznys nevybudujete – řízení firmy, osobní rozvoj nebo třeba marketing. Právě s nimi se pravidelně potkáváme na akcích, kde dávají inspiraci dalším už zkušenějším podnikatelům.

JICtalk

Vydejte se s námi na cestu do neznáma. Do světa překvapivých nápadů, mezi úspěšné inovátory, podnikavce i podnikatele. Naše kolegyně Hanka Šudáková představuje ve svém podcastu JICtalk osobnosti, kterým by život bez podnikání prostě nedával smysl.