Volná místa

 

Hledáte smysluplnou práci? Přidejte se k nám!

Do svého týmu marketingu hledám event manažera/ku, který/á vloží svůj talent, kreativitu, energii a nadšení do designu a produkce skvělých akcí, které jsou vizitkou značky JIC a jsou klíčovým nástrojem pro naplňování našich cílů. Pro práci event managera se ti budou hodit zkušenosti s plánováním a pořádáním akcí, vynikající komunikační dovednosti a systematičnost. Jako ryba ve vodě by ses měl/a cítit jak na živých akcích, tak při podpoře akcí v on-line prostředí. A jaké jsou eventy na JICu? Velké pro 350 lidí i menší pro 20 lidí, vzdělávací, propojovací, pro studenty, lidi s nápadem i podnikatele.

Michal Veselý

Intemac Solutions je vědeckovýzkumná organizace podporující výrobní firmy při zavádění moderních technologií spojených s konceptem Průmyslu 4.0. Intemac Solutions otevírá pozici projektového manažera na plný nebo i částečný úvazek pro přípravu projektových přihlášek do národních i mezinárodních výzev s následným řízením samotných projektů. Kandidát/ka bude navazovat na množství již získaných a úspěšně řešených projektů financovaných mj. v rámci H2020, Interreg nebo TAČR.

Radomír Zbožínek

,,Do svého týmu hledám zkušeného markeťáka nebo markeťačku, který/á bude systematickou rukou vládnout zejména online marketingovým PPC kampaním a rozvoji webů. V práci pro marketing JICu se ti bude určitě hodit trocha kreativity, ale hlavně projektové myšlení a schopnost domluvit se s dodavateli. Ti pro nás spolu s on-line markeťákem rozvíjejí web, připravují kampaně na Skliku, Google Ads nebo na sociálních sítích. A ty budeš ten, kdo jim bude připravovat zadání. A jaké kampaně budeš dělat? Na JICu máme spoustu menších projektů a každý z nich čas od času potřebuje vlastní promo."

Michal Veselý

"Hledáme parťáka, který dýchá pro rozvoj studentů a zároveň vnímá podnikání jako smysluplnou kariérní cestu. Spoustu našich programů se koná na půdě vysokých škol, takže výhodou bude znalost univerzitního prostředí. Některé programy zase plánujeme realizovat formou e-learningu. Výhodou bude tedy i zkušenost s metodami online vzdělávání. V jádru ale hledáme někoho, kdo umí velmi dobře naslouchat a vnímá potřeby mladých lidí. Někoho, kdo dokáže kreativně namyslet vzdělávací podporu, která bude tyto potřeby reflektovat. Někoho, kdo s námi bude chystat půdu pro budoucí generaci podnikatelů."

Veronika Rejšková

„INTEMAC je výzkumné a inovační centrum, ve kterém se dlouhodobě specializujeme na vývoj, digitalizaci a implementaci pokročilých výrobních technologií, včetně automatizace procesů výrobních firem. Naší vizí je i nadále inspirovat, podporovat a popularizovat nové trendy, pokročilé technologie a nástroje pro digitalizaci a automatizaci, kdy si klademe za cíl podporovat firmy při vývoji, formování, inovaci a propojování moderních technologií a jejich zavádění do výroby. Proto hledáme do našeho týmu posilu, která se zajímá a pomůže nám propojovat moderní technologie s dalšími výzvami a řešením úloh v oblasti automatizace a digitalizace.”

Radomír Zbožínek

„INTEMAC je výzkumné a inovační centrum, ve kterém se dlouhodobě specializujeme na vývoj, digitalizaci a implementaci pokročilých výrobních technologií, včetně automatizace procesů výrobních firem. Naší vizí je i nadále inspirovat, podporovat a popularizovat nové trendy, pokročilé technologie a nástroje pro digitalizaci a automatizaci, kdy si klademe za cíl podporovat firmy při vývoji, formování, inovaci a propojování moderních technologií a jejich zavádění do výroby. Proto hledáme do našeho týmu posilu, která nám přinese nové příležitosti pro uplatnění našich služeb.”

Radomír Zbožínek

„Hledám pečlivého člověka, který umí prioritizovat, nebojí se zodpovědnosti a navazování nových kontaktů s potenciálními zahraničními partnery. Někoho, kdo doplní náš dynamický tým podpory financování podnikání, jehož smyslem je být průvodcem příležitostmi financování inovací, propojovat firmy s partnery z celého světa a přinášet JICu zdroje pro další rozvoj."

Monika Vrbková