Final Pitch Session – Life Science Transfer Academy 2025 

Dva měsíce, spousta práce, rozvoje a jedno velké finále – ve středu 26. listopadu 2025 se v atriu CEITEC MUNI uskuteční Pitch Day programu Life Science Transfer Academy. Mladí vědci z oblasti life sciences ukážou, jak se z jejich výzkumu rodí inovace a zárodky budoucích spin-off projektů. Program probíhá v angličtině. 

Co vás čeká? 

Během odpoledne se představí účastníci programu – PhD studenti, postdoktorandi a mladí výzkumníci, kteří absolvovali intenzivní sérii workshopů, mentoringů a konzultací s experty z oblasti vědy, inovací a byznysu. Na Final Pitch Session poprvé veřejně odprezentují své projekty odborné veřejnosti, zástupcům průmyslu, investorům a zástupcům inovačního ekosystému.  

Cílem akce je propojit akademickou sféru s aplikační praxí a vytvořit prostor, kde vznikají nová partnerství, investiční příležitosti a spolupráce. Hosté získají jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku nejnovějších objevů, setkat se s jejich autory a zapojit se do diskuse o jejich praktickém dopadu a budoucnosti. Akce probíhá v angličtině. 

Program 

  • 16.00–17.00 | Public Pitch Session
Během veřejné Pitch Session vám přiblížíme program a mladí vědci představí v rámci dvouminutových pitchů své projekty. 
 
  • 17.00–19.00 | Networking 
Během networkingu bude prostor pro inspirativní setkání a navazování kontaktů mezi vědci, investory a dalšími aktéry inovačního prostředí. 

Vstupné a registrace 

Celý event je otevřený odborné i širší veřejnosti a zdarma. Kapacita je však omezená, proto je nutná registrace předem. Přihlaste se přes tlačítko Mám zájem o akci

Organizátoři





Základní informace
Datum, čas
26. 11. 2025 16.00–19.00
Místo konání
CEITEC MUNI Kamenice 5, 625 00 Brno-Bohunice
Cena
Zdarma
Kontaktní osoba
Jiří Zhoř
Jiří Zhoř
JIC