Jak vás můžeme podpořit?

17

let zkušeností

100+

expertů na podnikání

400+

podnikatelů v komunitě

Potřebuji konzultaci nebo získat zkušenosti

Máte firmu a narazili jste na výzvu? Nebo jste na úplném začátku, nevíte, kde začít, a potřebujete inspiraci? Ať jste začínající podnikatel, nebo řešíte novou situaci v zavedené firmě, společně s námi najdete tu správnou cestu. Vybereme pro vás toho pravého experta pro individuální konzultaci nebo vás pozveme na některou z našich vzdělávacích akcí.

Sháním financování

Potřebujete peníze na rozjezd vlastního podnikání nebo nového projektu? Máte inovativní a škálovatelný produkt nebo službu s potenciálem uplatnění na mezinárodním trhu? Pomůžeme vám najít vhodný typ financování pro váš záměr. Vyznáme se se v mezinárodních grantech, investicích i úvěrech. Máme také vlastní investiční fond JIC Ventures.

Chci propojit

Bez fungujícího ekosystému nemůže růst region ani podnikatelé, kteří v něm působí. Naším úkolem je proto propojovat, seznamovat, otevírat dveře. Pro naše klienty budujeme podnikatelskou komunitu JIC+. Vytváříme bezpečné prostředí, díky kterému mohou sdílet své zkušenosti a vzájemně se podporovat.

Hledám zázemí pro firmu

V našich třech budovách najdete ideální zázemí pro svou firmu a zároveň inspirativní prostředí plné podnikavých lidí. K dispozici máme coworking, kanceláře, laboratoře, zasedací místnosti i přednáškové sály. V bistru si můžete dát oběd nebo kávu a pro makery je k dispozici digitální dílna FabLab.

Co dalšího u nás získáte?

Osobní průvodce JICem

Každý klient je pro nás důležitý. Jeho úspěch je úspěch nejen nás samotných, ale i celého regionu. Proto vám bude k dispozici osobní průvodce našimi službami. Navrhne postup vhodný právě pro vaši situaci a obrátit se na něj můžete téměř kdykoliv.

Naši experti

Jsou mezi nimi úspěšní podnikatelé, vrcholoví manažeři nebo třeba certifikovaní kouči a zkušení konzultanti. To jsou naši experti. Pro vás vybereme přesně toho, který vás bude umět vaší situací provést nejlépe. Ať už řešíte cokoliv, společně s našimi experty to zvládnete.

Komunita podnikatelů JIC+

S našimi klienty máme přátelské vztahy. Naším úkolem je budovat bezpečné prostředí, kde se mohou všichni navzájem podpořit, sdílet své zkušenosti a navazovat nová partnerství. Silný a fungující ekosystém je totiž pro rozvoj podnikání klíčový. Pro podnikatelskou komunitu JIC+ pořádáme vzdělávací i networkingové akce a ukazujeme jim nové možnosti pro rozvoj jejich podnikání.