Jak vás můžeme podpořit?

17

let zkušeností

100+

expertů na podnikání

400+

podnikatelů v komunitě

Potřebuji konzultaci nebo získat zkušenosti

Máte firmu a narazili jste na výzvu? Nebo jste na úplném začátku, nevíte, kde začít, a potřebujete inspiraci? Ať jste začínající podnikatel, nebo řešíte novou situaci v zavedené firmě, společně s námi najdete tu správnou cestu. Vybereme pro vás toho pravého experta pro individuální konzultaci nebo vás pozveme na některou z našich vzdělávacích akcí.

Sháním financování

Přemýšlíte, kde získat finance pro svůj byznys? Hledáte investora, peníze na prototyp, podporu na úplném začátku podnikání nebo na jeho rozvoj? Poradíme vám! Vyznáme se totiž v investicích a úvěrech a dokážeme poradit i s vybranými grantovými programy.

Chci propojit

Bez fungujícího ekosystému nemůže růst region ani podnikatelé, kteří v něm působí. Naším úkolem je proto propojovat, seznamovat, otevírat dveře. Pro naše klienty budujeme podnikatelskou komunitu JIC+. Vytváříme bezpečné prostředí, díky kterému mohou sdílet své zkušenosti a vzájemně se podporovat.

Hledám zázemí pro firmu

V našich třech budovách najdete ideální zázemí pro svou firmu a zároveň inspirativní prostředí plné podnikavých lidí. K dispozici máme coworking, kanceláře, laboratoře, zasedací místnosti i přednáškové sály. V bistru si můžete dát oběd nebo kávu a pro makery je k dispozici digitální dílna FabLab.

Co dalšího u nás získáte?

Osobní průvodce JICem

Každý klient je pro nás důležitý. Jeho úspěch je úspěch nejen nás samotných, ale i celého regionu. Proto vám bude k dispozici osobní průvodce našimi službami. Navrhne postup vhodný právě pro vaši situaci a obrátit se na něj můžete téměř kdykoliv.

Naši experti

Jsou mezi nimi úspěšní podnikatelé, vrcholoví manažeři nebo třeba certifikovaní kouči a zkušení konzultanti. To jsou naši experti. Pro vás vybereme přesně toho, který vás bude umět vaší situací provést nejlépe. Ať už řešíte cokoliv, společně s našimi experty to zvládnete.

Komunita podnikatelů JIC+

S našimi klienty máme přátelské vztahy. Naším úkolem je budovat bezpečné prostředí, kde se mohou všichni navzájem podpořit, sdílet své zkušenosti a navazovat nová partnerství. Silný a fungující ekosystém je totiž pro rozvoj podnikání klíčový. Pro podnikatelskou komunitu JIC+ pořádáme vzdělávací i networkingové akce a ukazujeme jim nové možnosti pro rozvoj jejich podnikání.