Akce

Každoročně pořádáme desítky akcí, od workshopů pro začínající podnikatele po mezinárodní konferenci. Najděte si tu svoji! 
#podnikám
Webinář: Jak se efektivně ubránit kybernetickým hrozbám?
18. 6. 202410.00–12.00online
Zajištění bezpečnosti firemních dat a kontinuity výrobních procesů je v době neustálých kybernetických hrozeb naprosto zásadní. Připojte se k našemu webináři a dozvíte se, jak posílit kybernetickou odolnost vaší firmy a jak se připravit na výzvy, které rychlá digitalizace přináší.
Akce JIC pro zkušené podnikatele pro začínající podnikatele
#podnikám
Webinář: Jak může AI přetvořit svět výroby
9. 10. 202410.00–12.00online
Umělá inteligence se propisuje do všech oblastí našeho života. Ani výrobní sektor není výjimkou. O tom, jak může AI posunout úroveň efektivity výrobních firem, bude náš webinář. Dozvíte se v něm, jak zvýšit produktivitu a optimalizovat procesy. A nabídneme také jeden inspirativní příklad z praxe.
Akce JIC pro začínající podnikatele pro zkušené podnikatele
#podnikám
Webinář: Jak na finanční forecasting a řízení rizik
23. 10. 202410.00–12.00online
Hledáte způsob, jak zvýšit finanční odolnost vaší výrobní firmy? Jak zlepšit řízení finančních rizik? A jak efektivně reagovat na neočekávané výpadky ve výrobě či objednávkách? Přihlaste se na náš webinář. Naučíte se praktické dovednosti v oblasti finančního plánování, modelování, simulace a forecastingu.
Akce JIC pro začínající podnikatele pro zkušené podnikatele

Archív akcí