Akce
listopad 2021

Středa 3. listopadu v 16.30–18.30 Zjistit více

webinář #startuji: Hoď nápad na papír aneb Lean Canvas v praxi

Myslíte si, že máte v hlavě skvělý podnikatelský nápad? Tak to je ten pravý moment hodit ho na papír a jednoduše si ho popsat! Na začátku není potřeba žádný elaborát. Zkuste třeba takzvaný Lean Canvas. Osvědčenou metodu, díky které si na jediné stránce popíšete to nejdůležitější, co právě teď potřebujete vědět – jakou hodnotu váš projekt nabízí, pro koho může být zajímavý nebo jaký problém vlastně řeší. Chcete vědět, jak s Lean Canvasem pracovat? Přihlaste se na náš webinář.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 4. listopadu v 10.00–16.00
Vídeň Zjistit více

JIC 120“ ve Vídni: Umělá inteligence ve výrobě

Výrobní podniky prochází intenzivní digitální transformací. Technologie jakou jsou internet věcí, robotika a pokročilá analytika jsou nasazovány s cílem zlepšit automatizacikonektivituzvýšit produktivituspokojenost zákazníků. Pro logické rozhodování je však stále nutný lidský zásah. Pro úspěch digitalizace výrobních podniků je nutná investice do technologií umělé inteligence za účelem přizpůsobení se neustále se měnícím podmínkám výroby a okamžité reakce s minimálním zásahem člověka.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Středa 10. listopadu v 15.00–17.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Zaměstnanci v době covidové

Během semináře se dozvíte, jaké jsou novinky a aktuální výzvy pracovněprávního prostředí pro zaměstnance a firmy. Přiblížíme vám nyní velmi diskutované téma ochrany oznamovatelů a postoj českých podnikatelů k whistleblowingu.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Úterý 16. listopadu v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Moje (podnikatelské) proč

Pamatujete na doby, kdy jste byli malé děti a vaši rodiče úpěli nad neustálým „PROČ"? Možná jste se časem pro jistotu ptát přestali. Pokud se chcete vrhnout na práci na vlastním projektu, tak právě teď je ten správný moment si na PROČ vzpomenout a začít se zase ptát. První otázka, na kterou si totiž musíte odpovědět, zní Proč chci vlastně pracovat na vlastním nápadu? Připojte se na náš webinář, kde vám vysvětlíme, na čem stavět první úvahy a reálné kroky v podnikání, proč jsou důležité osobní hodnoty a jak souvisí s těmi podnikatelskými.

Akce JICPro studenty