Akce
listopad 2021

Středa 3. listopadu v 16.30–18.30 Zjistit více

webinář #startuji: Hoď nápad na papír aneb Lean Canvas v praxi

Myslíte si, že máte v hlavě skvělý podnikatelský nápad? Tak to je ten pravý moment hodit ho na papír a jednoduše si ho popsat! Na začátku není potřeba žádný elaborát. Zkuste třeba takzvaný Lean Canvas. Osvědčenou metodu, díky které si na jediné stránce popíšete to nejdůležitější, co právě teď potřebujete vědět – jakou hodnotu váš projekt nabízí, pro koho může být zajímavý nebo jaký problém vlastně řeší. Chcete vědět, jak s Lean Canvasem pracovat? Přihlaste se na náš webinář.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 4. listopadu v 10.00–16.00
Vídeň Zjistit více

online JIC 120“: Umělá inteligence ve výrobě

Výrobní podniky prochází intenzivní digitální transformací. Technologie jakou jsou internet věcí, robotika a pokročilá analytika jsou nasazovány s cílem zlepšit automatizacikonektivituzvýšit produktivituspokojenost zákazníků. Pro logické rozhodování je však stále nutný lidský zásah. Pro úspěch digitalizace výrobních podniků je nutná investice do technologií umělé inteligence za účelem přizpůsobení se neustále se měnícím podmínkám výroby a okamžité reakce s minimálním zásahem člověka.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Středa 10. listopadu v 15.00–17.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Zaměstnanci v době covidové

Během semináře se dozvíte, jaké jsou novinky a aktuální výzvy pracovněprávního prostředí pro zaměstnance a firmy. Přiblížíme vám nyní velmi diskutované téma ochrany oznamovatelů a postoj českých podnikatelů k whistleblowingu.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Čtvrtek 25. listopadu v 16.00
Brno Zjistit více

Příležitosti pro české firmy v Turecku v oblasti Smart City

JIC ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Brno a Velvyslanectvím ČR v Ankaře si vás ve čtvrtek 25. listopadu 2021 dovolují pozvat na networkingovou akci, během které můžete představit svoje chytrá řešení, technologie, produkty a projekty osmi představitelům unie tureckých municipalit, mezi kterými budou např. starostové více než 3milionové Bursy či 2milionového města Konya. Každá přihlášená firma navíc bude mít v pár minutách možnost představit své aktivity přítomným tureckým účastníkům.

Jednací jazyk: čeština a turečtina, tlumočení bude zajištěno.