Akce
květen 2022

Středa 4.  května v 16.00–18.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Jak rozproudit globální B2B obchod?

Prodejní trychtýř je na začátku velmi široký. Orientace na celý trh vám prodeje – a tedy ani zisky – nezvýší. Na ten správný segment zacílíte jen kombinací správné strategie a použitím speciálních nástrojů. Inspirujte se zkušenostmi s outbound akviziční kampaní společnosti Sewio. Sdílet je bude ve středu 4. května marketingový ředitel firmy Petr Passinger. Mluvit bude o tom, jak se firmě Sewio daří mezi své klienty získávat i globální jednorožce.  

Akce JICPro zkušené podnikatele
Středa 4.  května v 16.30–18.30
Brno-Medlánky Zjistit více

#startuji: Zelený marketing – jak využít trendu udržitelnosti a nesklouznout ke greenwashingu

Udržitelnost v podnikání je trendy tématem a o dopady podnikání (nejen) na životní prostředí se zajímá stále více zákazníků, obchodních partnerů i investorů. Firmy jsou tak motivované jít této poptávce naproti a u toho často sklouznou k „natírání věcí nazeleno“. To má ve výsledku negativní dopad nejen na jejich pověst, ale může to poškodit i snahu ostatních firem, které o udržitelnost skutečně usilují. Jak tedy odpovědněsprávně komunikovat ty dobré věci, které ve firmě děláme? Čemu se vyhnout a co může naopak dobře fungovat?

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 5.  května v 9.00– Pátek 3. června
Brno Zjistit více

#student: Nová generace

Buďto můžeš čekat, kam tě vítr odfoukne, nebo si svou budoucnost vybereš sám. Kterou variantu zvolíš? Pokud jsi středoškolák a toužíš sám určovat směr svého života a pracovat na sobě, pak můžeš začít právě s námi a s dalšími aktivními studenty v tomto osobnostně rozvojovém programu. Během dvou měsíců tě čekají přednášky, workshopy, skupinová i individuální práce, koučink a mentoring. Vše v přátelské, inspirativní a tvůrčí atmosféře.

Akce JICPro studenty
Úterý 24.  května Zjistit více

Tip: City for the Future Budapest 2022

Máte chytré řešení pro chytrá města? Představte ho v Budapešti! RHK Brno ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Budapešti, Zahraniční kanceláří CzechTrade v Maďarsku, JICem a za podpory statutárního města Brna uspořádá 24. května 2022 prezentaci českých firem nabízejících chytrá municipální řešení.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Pondělí 30.  května– Úterý 31.  května
Vídeň 1100 Zjistit více

Tip: Smart City SuMMit 2022

Chcete se podílet na utváření měst budoucnosti, seznámit se s pilotními projekty chytrého města a inspirovat se průkopníky z celého světa? Zúčastněte se Smart City SuMMitu, který se koná 30-31. května ve Vídni. Kromě účasti na atraktivním programu máte možnost setkat se s potenciálními partnery pro obchodní spolupráci. Registrovat se můžete na www.smartcitysummit.at/

Ostatní akcePro zkušené podnikatele