Kalendář akcí

Středa 8. února
16:00
Brno-Medlánky

Diagnostika a řešení klíčových problémů ve vaší firmě

Jaké činnosti musí firma zvládnout, aby dobře fungovala? Jak rychle ve firmě najít klíčový problém, který brání rozvoji? A jak zbytečně neutápět peníze ve špatně fungujících procesech? Všechny majitele a ředitele malých a středních firem zveme na seminář ve středu 8. února na JIC INMEC. Jan Rechnovský představí nástroj a metodiku PERFECTIA pro rozvoj firem, řešením špatně fungujících procesů vás provede Petr Novák.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Zaregistrovat se
Čtvrtek 9. února
16:30
Brno-Medlánky

JIC ENTER: Value Proposition Canvas, aneb jak na produkty, které zákazníci chtějí

Nejčastějším důvodem selhání startupů je to, že pracují na produktu, který nikdo nechce. A pokud svému zákazníkovi nedokážete vysvětlit, jakou hodnotu váš produkt přináší, nemůžete se divit, že vám za něj nedá ani korunu. Přijďte ve čtvrtek 9. února na seminář JIC ENTER, kde se seznámíte s nástrojem Value Proposition Canvas a naučíte se pracovat na věcech, které zákazníci nebudou moci odmítnout.

Akce JICPro začínající podnikatele
Koupit vstupenku
Pátek 10. února
09:00
Brno

Tip: Setkání se zástupci CzechTrade v Brně

Chcete dobýt zahraniční trhy? Regionální hospodářská komora Brno a agentura CzechTrade pořádají v pátek 10. února setkání s řediteli zahraničních kanceláří CT. Na programu je krátká prezentace jednotlivých kanceláří a představení exportních příležitostí a specifik podnikání na cizím trhu. Účastníci budou mít také možnost individuální konzultace s vybranými řediteli.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Zjistit více
Středa 15. února
17:00
Brno-Medlánky

Kultura a produktivita firem ve 21. století

Jak efektivně uřídit růst a zároveň udržet v organizaci kreativního ducha? Jak lépe prezentovat informace o firmě nejen směrem ven k zákazníkům a partnerům, ale také dovnitř k zaměstnancům? A proč a jak pracovat s firemními daty? Na všechny tyto otázky odpoví ve středu 15. února seminář, který představí principy z oblasti vykonávání strategie, kolaborativního procesního řízení a řízení výkonnosti podniku včetně ukázky softwarového nástroje.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Zaregistrovat se
Středa 15. února
17:30
Brno-Medlánky

StartupClub: Personalistika pro nepersonalisty v kostce

Špatně vybraný zaměstnanec stojí čas i peníze. A navíc brzdí rozvoj firmy. Rozjíždíte se vaše podnikání a vy si pohráváte s myšlenou na prvního zaměstnance? Zveme vás na další seminář StartupClubu, kde si ukážeme, proč je důležité nastavit systém v HR hned na začátku.

A co vás ve středu 15. února na JIC čeká? Prosvištíme si základní pojmy v personalistice a HR, budeme se věnovat personální administrativě a legislativě, ukážeme si praktické příklady a inspiraci a také si otestujete svůj vlastní potenciál.

Akce JICPro začínající podnikatele
Zaregistrovat se
Čtvrtek 16. února
13:30
Brno

Tip: Impact Hub Share: O vizuální komunikaci a obchodu bez nátlaku

Impact Hub Share, to je vzdělávací odpoledne, kde se každý může podělit o své know-how a zkušenosti. Přijďte také sdílet, co jste se během svého podnikání či práce naučili a nechte se inspirovat úspěšnými! Ve čtvrtek 16. února se můžete těšit na Jakuba Politzera a jeho přednášku o zákonitostech vizuální komunikace a na Martina Luňáka, který bude vyprávět o obchodu bez nátlaku.

Ostatní akcePro začínající podnikatele
Zjistit více
Středa 22. února
09:00
Brno-Medlánky

Seminář JIC: Dynamika bohatství

„Firma je odrazem svého majitele," říká Martin Dokoupil, Entrepreneur in Residence programu JIC MASTER. A má pravdu. Jak vytvořit hvězdný firemní tým? Jak založit firemní strategii na vlastní osobnosti? Přijďte na opakovaný seminář JIC s Jánem Polákem a seznamte se s metodikou Dynamiky bohatství.

Akce JICPro začínající podnikatele
Koupit vstupenku
Středa 22. února
16:30
Brno-Medlánky

Právní odpovědnost při vedení společnosti a týmu lidí

Vedete firmu nebo tým lidi? Co když jako manažer uděláte chybu? Může taková chyba ohrozit váš osobní majetek? Na co si dát ve vrcholných pozicích pozor a jak minimalizovat odpovědnosti vrcholného manažera při zachování potřeb společnosti, si ukážeme ve středu 22. února na semináři s advokáty z kanceláře FORLEX.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Zaregistrovat se
Čtvrtek 23. února
17:00
Brno-Medlánky

JIC ENTER seminář: Jak na metodu Lean Canvas

Rodí se vám v hlavě podnikatelský záměr? Potřebujete svůj nápad dostat na papír a nechcete tvořit obsáhlý business plán? Chcete se posouvat rychle dál a zároveň nechcete na nic důležitého zapomenout? Zveme vás na další seminář JIC ENTER, kde se seznámíte se základy Lean metodologie a a vytvoříte si vlastní Lean Canvas pro svůj projekt.

Akce JICPro začínající podnikatele
Koupit vstupenku

Vždy o krok před konkurencí
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.