Kalendář akcí

Neděle 7. srpna

Deadline přihlášek do mezinárodního akcelerátoru JIC STARCUBE

Osmý běh mezinárodního akcelerátoru JIC STARCUBE 2016 je tady. Letos hledáme projekty s inovativními nápady z 9 technologických oblastí: virtuální a rozšířená realita, Big Data, Smart City/Home/Office, ICT Security, Retail 2.0, Secure Family/Home, senzory, Paperless Office a Industry 4.0. Během tříměsíčního programu vyladíte svou byznys strategii, spojíte se s významnými technologickými partnery jako je Microsoft, Honeywell, Y Soft, Konica Minolta nebo AVG a získáte finanční podporu na rozjetí svého projektu. Přihlašování končí už 7. srpna!

Akce JICDeadline
Zjistit více
Neděle 14. srpna

Technology Fast 50: soutěž o nejrychleji rostoucí technologickou firmu

Hledá se nejrychleji rostoucí technologická firma! Společnost Deloitte vyhlašuje soutěž Technology Fast 50 pro rychle rostoucí a rozvíjející se společnosti ze střední Evropy. Zúčastnit se mohou malé i velké podniky, soukromé i veřejné, lokální i globální. Soutěžit můžete v několika kategoriích: hlavní kategorie Fast 50 pro firmy ve střední Evropě, kategorie pro velké firmy Big 5, kategorie pro začínající firmy a startupy Rising Star a speciální ocenění Most Disruptive Innovation pro firmy s unikátním inovativním produktem nebo službou. Všechny firmy přihlášené do soutěže se zároveň automaticky kvalifikují do prestižního žebříčku Technology Fast 500 EMEA.

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Zjistit více
Pondělí 15. srpna
Praha

Tip: Konzultace k druhé veřejné soutěži v programu TRIO

Plánujete se zúčastnit druhé veřejné soutěže v programu TRIO? Pak si nenechte ujít konzultace pořádané Ministerstvem průmyslu a obchodu. Individuální konzultace, které budou probíhat 15. až 19. a 22. až 26. srpna v Praze, jsou určeny přímo pro zástupce uchazečů, a to primárně pro podniky, které budou v roli uchazeče-koordinátora.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Zjistit více
Pondělí 15. srpna
Brno

Konference SQL Server Bootcamp 2016

Zajímá vás, jaké novinky přináší SQL Server 2016 a jak je můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? WUG (Windows User Group) připravila na 15. a 16. srpna dvoudenní vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty. Na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server se seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2016, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru.

Pro zkušené podnikatele
Zjistit více
Čtvrtek 18. srpna
13:00
Brno-Medlánky

Startup Meetup Lunch: pomozte zmapovat startupovou scénu

V návaznosti na dotazník, který mapuje středoevropskou startupovou scénu, pořádá Aspen Institute Prague ve čtvrtek 18. srpna Startup Meetup Lunch. Zváni jsou všichni startupisti, kteří by rádi vypověděli osobně, s jakými překážkami se během svého začínajícího podnikání nejčastěji setkávají a jakou by naopak ocenili pomoc. Přijďte se 18. srpna od 13 hodin podělit o své zkušenosti do kavárny Le Capital na JIC INMEC a poznat další zajímavé lidi, zveme vás na oběd.

Ostatní akcePro začínající podnikatele
Detail akce
Čtvrtek 18. srpna
18:00
Brno-Medlánky

StartupClub: Jak na kreativní techniky skečnoutingu a brainswarmingu

Čmáráte si na poradách? Nevyznáte se ve vlastních poznámkách z přednášek? Nebo máte někdy pocit, že brainstorming není tou nejlepší cestou pro vznik nových nápadů? Osvojte si vybrané kreativní techniky, jež vám umožní zefektivnit řadu pracovních i studijních aktivit. Předně o skečnoutingu a brainswarmingu přijedou přednášet trenér manažerských a obchodních dovedností Petr Žák a designér a marketingový specialista Martin Andrle. To vše ve čtvrtek 18. srpna na JIC.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Zaregistrovat se
Neděle 21. srpna
Brno-Medlánky

JIC MASTER: Raketový růst pro začínající podnikatele

Přihlaste se do individuálního programu pro začínající firmy a startupy, který má už 12 úspěšných absolventů! Šest měsíců, konzultace, workshopy, networking. Máte čas do 21. srpna!

Akce JICPro začínající podnikatele
Zjistit více
Středa 24. srpna
Brno

Tip: Den na zkoušku v Impact Hubu

Jste freelancer, podnikatel či coworkingový nadšenec? Impact Hub Brno na středu 24. srpna připravil další Den na zkoušku, během něhož si můžete přijít bez závazků a zdarma vyzkoušet, jaké to je pracovat v inspirativním prostředí a v centru aktivní komunity. Dostanete příležitost poznat nové lidi, pořádně si zanetworkovat a nasát unikátní atmosféru brněnského Impact Hubu. Celý den bude navíc v prostoru k dispozici tým, který zodpoví jakoukoli vaši otázku.

Ostatní akcePro začínající podnikatele
Detail akce

Vždy o krok před konkurencí
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.