Kalendář akcí

červen 2016

červenec 2016

srpen 2016

Neděle 3. července

EY Venture Forum: Získejte spolupráci s Ernst&Young pro svůj startup

Jste startup zabývající se analýzou digitálních dat nebo reporting řešením? Přijeďte představit svou firmu na EY Venture Forum do Berlína 11. a 12. listopadu a získejte lídra na poli poradenství Ernst&Young jako svého partnera, klienta či investora.

Detail akce
Úterý 12. července
08:30

Brain&Breakfast: Když vyjdu z domu, každým svým krokem plánuji město

Další z přenosů přímo z pražského Impact Hubu na JIC INMEC. Tentokrát pozvání přijal Osamu Okamura, který pohovoří o veřejném prostoru, urbanizaci a dalších věcech, které všichni ovlivňujeme každý den, aniž bychom si uvědomovali míru vlivu, které na tuto oblast máme. 

Zaregistrovat se
Středa 13. července

Odborný seminář Inovační Vouchery

Co jsou to Inovační vouchery? K čemu slouží a jak je mohou firmy využít? Pokud vás zajímá program Inovační vouchery, který je součástí Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, nenechte si ujít seminář pořádaný agenturou CzechInvest ve středu 13. července v Brně. Kromě představení 1. výzvy programu Inovační vouchery si účastníci si budou moci vyslechnout prezentaci věnovanou zkušenostem s inovačními vouchery na jižní Moravě.

Detail akce
Čtvrtek 21. července
18:00

StartupClub: Sedíte správně? Jak si nevysedět bolesti zad a zdravotní komplikace

Co právě děláte? Nejspíš sedíte. A teď se podívejte jak? Špatný posed způsobuje celou řadu problémů, především bolesti zad a páteře. StartupClub proto připravil přednášku pro všechny se sedavým zaměstnáním. Udělejte něco pro své zdraví a přijďte se naučit, jak správně sedět! Ve čtvrtek 21. července na JIC s fitcoach a osobní trenérkou Kristýnou Baštářovou.

Zaregistrovat se

Vždy o krok před konkurencí
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.