Akce
březen 2021

Středa 3. března v 10.00–11.30 Zjistit více

Tip: webinář Zlepšování kontroly kvality díky digitálním nástrojům

Úspěšná série webinářů INTEMACu pokračuje. Tentokrát ve studiovém formátu, který umožní intenzivnější diskusi mezi účastníky a lépe strukturovat setkání. Přijměte tedy pozvání na první studiový webinář v roce 2021, který se bude věnovat optimalizaci kontroly kvality díky digitálním technologiím. 

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Čtvrtek 11. března – Pátek 12. března Zjistit více

Tip: International Machinery Forum 2021 – The Factory of Tomorrow

Hledáte pro svou firmu nové zahraniční partnery ze světa technologických firem? Společně se zahraničními kolegy a s podporou Enterprise Europe Network připravujeme Mezinárodní fórum strojírenského a průmyslového inženýrství, letos na téma Factory of Tomorrow. Získejte možnost zapojit se do mezinárodních projektů a navažte dlouhodobá partnerství. Nenechte si ujít akci, které se zúčastní tisícovka profesionálů ze zavedených firem, startupů i výzkumných organizací z více než 40 zemí světa. Čekají na vás konference, představení produktů, služeb i projektů rakouských společností a výzkumných organizací a připravena jsou pro vás i individuální B2B setkání.

Akce JICOstatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 16. března v 16.00–16.30 Zjistit více

Brno.AI – Meetup #03

Jste fanouškem umělé inteligence a jejího rozvoje v #brnoregion? Pak byste si neměli nechat ujít další z řady akcí platformy Brno.AI. Meetupy spojují místní výzkumníky, specialisty, profesionály, firmy a veřejnou komunitu zajímající se o umělou inteligenci. Tentokrát na vás čeká představení Machine Learning College a Y Soft Corporation.

Akce JICOstatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 17. března v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Malá škola marketingu

Víte, kolik pé má marketingový mix? Čtyři? Pět? Sedm? A není vé lepší než pé? Máte nápad na revoluční produkt a přemýšlíte, jak ho vlastně prodat? Další akce ze série #student vám představí to nejzákladnější z marketingu, které se hodí každému, kdo se chystá vtrhnout na trh s přelomovým produktem. Získáte tipy, jak připravit marketingovou strategii, jaké nástroje a proč použít, s čím vám pomůže „customer journey“, proč má mít vaše značka jasně definované hodnoty a proč je zákazník na prvním místě.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 24. března v 16.00–17.30 Zjistit více

webinář #podnikám: Kdy se firma neobejde bez HR

Mít nebo nemít HR, to je oč tu běží. Poznat bod, kdy se vyplatí do firmy přibrat HR specialistu, nebývá snadné. Stejně jako rozeznat, jestli je vaše stávající HR oddělení to pravé pro vaše potřeby. Jiný požadavek na kvalitu HR bude mít firma založená na kultuře a jiný ta, která funguje na provozní efektivitě. Pokud to nesedí, tak majiteli zbytečně utíkají peníze. A nejen to. Co vše ale takový HR může pro firmu vlastně udělat? Jaké postupy využít a na co se zaměřit? A co od něj vy jako majitel můžete požadovat? Právě o tom budou mluvit zkušení konzultanti v oblasti HR Ondřej Ženka a Petra Bauerová.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele