Kalendář akcí

Neděle 7. srpna

Deadline přihlášek do mezinárodního akcelerátoru JIC STARCUBE

Osmý běh mezinárodního akcelerátoru JIC STARCUBE 2016 je tady. Letos hledáme projekty s inovativními nápady z 9 technologických oblastí: virtuální a rozšířená realita, Big Data, Smart City/Home/Office, ICT Security, Retail 2.0, Secure Family/Home, senzory, Paperless Office a Industry 4.0. Během tříměsíčního programu vyladíte svou byznys strategii, spojíte se s významnými technologickými partnery jako je Microsoft, Honeywell, Y Soft, Konica Minolta nebo AVG a získáte finanční podporu na rozjetí svého projektu. Přihlašování končí už 7. srpna!

Zjistit více
Neděle 14. srpna

Technology Fast 50: soutěž o nejrychleji rostoucí technologickou firmu

Hledá se nejrychleji rostoucí technologická firma! Společnost Deloitte vyhlašuje soutěž Technology Fast 50 pro rychle rostoucí a rozvíjející se společnosti ze střední Evropy. Zúčastnit se mohou malé i velké podniky, soukromé i veřejné, lokální i globální. Soutěžit můžete v několika kategoriích: hlavní kategorie Fast 50 pro firmy ve střední Evropě, kategorie pro velké firmy Big 5, kategorie pro začínající firmy a startupy Rising Star a speciální ocenění Most Disruptive Innovation pro firmy s unikátním inovativním produktem nebo službou. Všechny firmy přihlášené do soutěže se zároveň automaticky kvalifikují do prestižního žebříčku Technology Fast 500 EMEA.

Zjistit více
Pondělí 15. srpna

Tip: Konzultace k druhé veřejné soutěži v programu TRIO

Plánujete se zúčastnit druhé veřejné soutěže v programu TRIO? Pak si nenechte ujít konzultace pořádané Ministerstvem průmyslu a obchodu. Individuální konzultace, které budou probíhat 15. až 19. a 22. až 26. srpna v Praze, jsou určeny přímo pro zástupce uchazečů, a to primárně pro podniky, které budou v roli uchazeče-koordinátora.

Zjistit více
Pondělí 15. srpna

Konference SQL Server Bootcamp 2016

Zajímá vás, jaké novinky přináší SQL Server 2016 a jak je můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? WUG (Windows User Group) připravila na 15. a 16. srpna dvoudenní vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty. Na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server se seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2016, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru.

Zjistit více
Čtvrtek 18. srpna
13:00

Startup Meetup Lunch: pomozte zmapovat startupovou scénu

V návaznosti na dotazník, který mapuje středoevropskou startupovou scénu, pořádá Aspen Institute Prague ve čtvrtek 18. srpna Startup Meetup Lunch. Zváni jsou všichni startupisti, kteří by rádi vypověděli osobně, s jakými překážkami se během svého začínajícího podnikání nejčastěji setkávají a jakou by naopak ocenili pomoc. Přijďte se 18. srpna od 13 hodin podělit o své zkušenosti do kavárny Le Capital na JIC INMEC a poznat další zajímavé lidi, zveme vás na oběd.

Detail akce
Čtvrtek 18. srpna
18:00

StartupClub: Jak na kreativní techniky skečnoutingu a brainswarmingu

Čmáráte si na poradách? Nevyznáte se ve vlastních poznámkách z přednášek? Nebo máte někdy pocit, že brainstorming není tou nejlepší cestou pro vznik nových nápadů? Osvojte si vybrané kreativní techniky, jež vám umožní zefektivnit řadu pracovních i studijních aktivit. Předně o skečnoutingu a brainswarmingu přijedou přednášet trenér manažerských a obchodních dovedností Petr Žák a designér a marketingový specialista Martin Andrle. To vše ve čtvrtek 18. srpna na JIC.

Zaregistrovat se
Neděle 21. srpna

JIC MASTER: Raketový růst pro začínající podnikatele

Přihlaste se do individuálního programu pro začínající firmy a startupy, který má už 12 úspěšných absolventů! Šest měsíců, konzultace, workshopy, networking. Máte čas do 21. srpna!

Zjistit více
Středa 24. srpna

Tip: Den na zkoušku v Impact Hubu

Jste freelancer, podnikatel či coworkingový nadšenec? Impact Hub Brno na středu 24. srpna připravil další Den na zkoušku, během něhož si můžete přijít bez závazků a zdarma vyzkoušet, jaké to je pracovat v inspirativním prostředí a v centru aktivní komunity. Dostanete příležitost poznat nové lidi, pořádně si zanetworkovat a nasát unikátní atmosféru brněnského Impact Hubu. Celý den bude navíc v prostoru k dispozici tým, který zodpoví jakoukoli vaši otázku.

Detail akce

Vždy o krok před konkurencí
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.