Kalendář akcí

únor 2018

březen 2018

duben 2018

Čtvrtek 8. března
10:00
Brno-Medlánky

JIC 120‘‘: Vesmírné technologie pro aplikace do běžného života

Vesmírné technologie a jejich aplikace napříč sektory představují dynamicky rostoucí oblast zájmu po celém světě. Přestože se kosmický výzkum zabývá primárně vesmírem, velkou část jeho výsledků lze aplikovat pro každodenní užívání. Ať už jde o satelitní navigační systémy, datové komunikační systémy, monitorovací zařízení, předpovědi počasí, čištění vody, zdravotnické implantáty či kompozitní a izolační materiály.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Chci na akci
Úterý 13. března
16:00
Brno

JIC STARCUBE Show 2018

Přijďte se opět podívat na každoroční závěrečnou akci akcelerátoru JIC STARCUBE a buďte u toho, když naše týmy ukážou, na čem právě pracují. Uvidíme ve vesmírných prostorách brněnské hvězdárny. Stačí se registrovat!

 

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Registrovat se
Středa 14. března
16:00
Brno-Medlánky

BusinessClub: Jak na úspěšný B2B marketing

B2B marketing se od klasického marketingu firma-zákazník v mnoha ohledech liší. V čem jsou jeho specifika a jaký je B2B marketingový proces? Na dalším BusinessClubu se společně s Otou Meissnerem zaměříme na to, jak ve firmě vybudovat úspěšný B2B marketing. Podíváme se na segmentaci trhu, základní analytiku marketingového procesu a také si ukážeme, jak si nastavit výkonnostní ukazatele.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Chci na akci
Středa 21. března
17:30
Brno-Medlánky

StartupClub: Vybudujte fungující tým aneb jak na talent management

Mít kolem sebe ty správné lidi je klíčem k úspěchu. Ať už máte v hlavě nápad a hledáte k sobě parťáka, nebo chcete vybudovat fungující tým ve firmě, to, jaké lidi k sobě najdete, silně ovlivní vaši budoucnost. Jak vybudovat ten správný tým? Proč je potřeba ovládat konflikt management? A jak souvisí psychologické bezpečí zaměstnanců s jejich výkonem? Na březnovém setkání StartupClubu si z obrovského tématu talent managementu posvítíme na to, jak pomoci týmům, aby dobře fungovaly a dlouhodobě odváděly co nejlepší práci.

Akce JICPro začínající podnikatele
Chci na akci
Čtvrtek 22. března
13:00
Brno-Medlánky

Seminář JIC: Banky, granty, investoři aneb jak získat finance

Získejte přehled o základních typech financování a srovnejte si jejich výhody a nevýhody pro svou firmu či projekt. Na čtvrtek 22. března pro vás připravujeme seminář na téma Access to Finance, kde vám zkušení konzultanti JIC poradí, jak se vyznat v bankovním financování, evropských grantech nebo jak do firmy získat investora.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Chci na akci
Pátek 23. března
09:00
Brno-Medlánky

Tip: Tvorba HR strategie a její realizace

Agentura Můj Personalista pořádá 23. března další HR seminář pro všechny, kteří jsou zodpovědní za tvorbu HR strategie a kteří chtějí rozvíjet potenciál své firmy. Zjistíte, jaké jsou role a odpovědnosti při realizaci strategie a seznámíte se s vhodnými nástroji pro přípravu HR plánů.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Zjistit více
Pondělí 26. března
16:30
Brno-Medlánky

#chcipodnikat: Jarní škola podnikání

Máte podnikatelský nápad a nevíte si rady, jak začít s podnikáním? Nebo si chcete jen ověřit, jestli má váš projekt šanci uspět na trhu? Připravujeme pro vás Jarní školu podnikání, 5denní kurz ze série #chcipodnikat pro všechny, kteří potřebují pomoci s rozjezdem vlastního byznysu. Po absolvování si odnesete odpovědi na všechny otázky spojené se začátky podnikání a taky jasně definovaný podnikatelský záměr a návod, jak s ním dál pracovat.

Akce JICPro začínající podnikatele
Chci na akci

Vždy o krok před konkurencí
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.