Kalendář akcí

Středa 10.  ledna
16:00
Brno-Medlánky

BusinessClub: Let´s Go Global! Aneb úspěšná expanze do zahraničí

Je vaše firma moc mladá, nestabilní nebo malá na expanzi do zahraničí? Obchodní stratég Lukáš Maňásek z Y Soft Corporation vás vyvede z omylu. Na lednovém BusinessClubu poodhalíme zákulisí úspěšné globální expanze společnosti Y Soft, ukážeme si, jaké jsou výhody nepřímého obchodování přes zahraniční partnery, a vysvětlíme, jak nastavit vhodný obchodní model.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Chci na akci
Středa 17.  ledna
17:30
Brno-Medlánky

StartupClub: Efektivně, organizovaně a produktivně aneb jak vytvořit osobní systém

Jak v neorganizovaném světě vytvořit pořádek? Dobrým startem je uspořádání termínů, projektů a informací. Na 17. ledna pro vás připravujeme seminář, kde se naučíte, jak si takový osobní systém vytvořit. Řekneme si, jaké k tomu použít nástroje a aplikace, jak s ním pracovat nebo jak systém přizpůsobit pro práci na prioritních záležitostech.

Akce JICPro začínající podnikatele
Chci na akci
Úterý 23.  ledna
09:30
Brno

Tip: Konference Brno Průmysl 4.0

Poznejte svět chytré výroby a přijďte na druhý ročník mezinárodní B2B konference Brno Industry 4.0. V úterý 23. ledna v Hotelu International Brno vás čekají přednášky od odborníků z Česka i zahraniční.  Dozvíte se, jak si užít čtvrtou průmyslovou revoluci, co jsou to otevřené platformy pro automatizaci 4.0 nebo jestli roboti nahradí lidskou práci.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Zjistit více

Vždy o krok před konkurencí
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.