Kalendář akcí

Úterý 10.  ledna
16:00
Brno-Medlánky

JIC ENTER seminář: Customer Validation

Chcete si vyzkoušet, jak se hledá efektivně Product-market fit? Znáte Validation nebo Experiment Board, ale nějak se vám nepovedlo uvést je smysluplně do praxe? Pokud se nebojíte vysokého tempa a práce mimo zónu vlastního komfortu, pokud ještě nevíte úplně všechno o tom, jak levně, rychle a spolehlivě najít a ověřit poptávku, a jak provést chytře "pivot", nenechte si ujít seminář JIC ENTER v úterý 10. ledna s Petrem Adámkem. Petr díky svému dlouholetému působení v oblasti inovativních startupů v Austrálii a na Novém Zélandu látku vydatně proloží inspirativními příklady a koncepčními přístupy od protinožců.

Akce JICPro začínající podnikatele
Koupit vstupenku
Pondělí 16.  ledna

Tip: Kurz strategie chytré specializace

Zabýváte se tvorbou regionální, národní nebo mezinárodní strategie? Nebo se věnujete analytice či podobný obor studujete? Zveme vás na 5týdenní kurz Designing Smart Specialisation Strategies, který vás seznámí s tzv. strategií chytré specializace. Tvůrce tohoto konceptu Dominique Foray se v rámci kurzu zaměří nejen na teoretický rozbor konceptu smart specialisation, ale hlavně na konkrétní nástroje a metody, jak tento koncept aplikovat na regionální úrovni. Kurz bude pobíhat od 16. ledna po dobu pěti týdnů v rozsahu přibližně 5 hodin týdně.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Zjistit více
Středa 18.  ledna
10:00
Brno

Tip: Konference na téma Hyperloop na brněnské hvězdárně

Hyperloop. Pro někoho sci-fi, pro jiné převratná technologie, která v budoucnu změní způsob života obyvatel celého světa. Je Hyperloop příliš odvážná vize?  Jak se podílet na vývoji revoluční technologie? Zveme vás na HYPERLOOP: konferenci o vizionářském způsobu přepravy pořádanou městem Brnem a Jihomoravským krajem, která se uskuteční ve středu 18. ledna na brněnské Hvězdárně. Čeká vás představení nové technologie, panelová diskuze na téma „Chceme být na startu revoluce v dopravě?“ a představení výzev a příležitostí spolupráce pro firmy i vědecko-výzkumnou komunitu.

Ostatní akce
Zjistit více
Středa 18.  ledna
17:30
Brno-Medlánky

StartupClub seminář: Hledá se investor aneb od skvělého nápadu ke skvělé firmě

Hledáte investora pro svůj startup? Potřebujete zafinancovat svůj začínající projekt, ale nevíte, na koho se obrátit? A nebo si chcete jen vyzkoušet, jak byste si v praxi poradili s podnikatelskými problémy? Zveme vás na první letošní StartupClub, který se ponese ve znamení financování a investic. Večerním seminářem vás ve středu 18. ledna provede zkušený podnikatel a investor Jiří Hlavenka.

Akce JICPro začínající podnikatele
Zaregistrovat se
Čtvrtek 26.  ledna
17:00
Brno-Medlánky

JIC ENTER: Motivací k podnikatelskému úspěchu

Proč jste se rozhodli podnikat? Jaká je vaše motivace? V začátcích realizace projektu byste měli zodpovězení těchto otázek věnovat dostatečnou pozornost. Osobní vize, s níž do podnikání vstupujete, totiž zásadně ovlivňuje výsledky nejen vaší práce, ale také efektivní fungování celého týmu. Mnohé budoucí problémy v byznysu pak mohou vyvstat právě kvůli tomu, že jste se vůbec nezamysleli nad prvotním „proč“.

Akce JICPro začínající podnikatele
Koupit vstupenku

Vždy o krok před konkurencí
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.