Investujeme dříve,
než si troufnou jiní

Finanční podpora firmám z programů JIC již od raných fází podnikání

Víme, do koho investujeme

Díky úzké spolupráci důvěrně známe firmy i lidi v nich.

Jsme otevření
koinvesticím

Nesólujeme. Bude-li to dávat smysl, rádi se staneme spoluinvestorem.

Zajímá nás menšinový investiční podíl

Jde nám o růst firmy. Nechceme držet majoritu ani převzít řízení firmy.

Další firmy, ve kterých držíme podíl

Firmy, které prošly programem JIC STARCUBE

CTI Software

JIC Starcube

CTI Software propojuje zařízení s IoT sítí. Systém pak může zavolat nebo upozornit uživatele v případě mimořádné události nebo potřeby skrze Davos servis.

EASYCON

JIC Starcube

Easycon má prototyp cenově dostupného a uživatelsky přívětivého rozhraní pro jednotlivá zařízení bezdrátového chytrého domova.

Esec Solution

JIC Starcube

Projekt z Estonska umí ochránit webové stránky, které si nemůžou dovolit administrátora hlídajícího bezpečnost na každodenní bázi.

Feem Wifi

JIC Starcube

Feem WiFi umí rychle a bezpečně přenášet soubory mezi různými typy zařízení a nabízí tak alternativu ke cloudu, Bluetooth a dalším známým platformám.

FlowUp

JIC Starcube

FlowUp vytváří platformu pro snadnou komunikaci mezi radnicemi a občany.
www.flowup.eu

Free Wifi

JIC Starcube

Free Wifi pomáhá svým klientům vytvořit databázi s klienty, kteří se připojí na jejich Wi-Fi a posílat cílené SMS/ e-mailové kampaně na základě demografckých měřítek, chování a filtrů na digitální přítomnost.

Grizly Security

JIC Starcube

Grizly Security umí zabezpečit stávající webové informační systémy skrze dvoustupňové ověření.

Loyagram

JIC Starcube

Loyagram je cloudová platforma pro management a analytiku customer experience v reálném čase, která pomáhá zákazníkům získat zpětnou vazbu od zákazníků, ať už přichází různými online či offline kanály. Díky tomu může zákazník aktivně snižovat úbytek zákazníků, zvyšovat retenci a tím pádem i tržby. Loyagram pomáhá měřit customer experience a loajalitu zákazníků.
www.loyagram.com

Minority

JIC Starcube

Minority je online platforma na management práce s důrazem na automatizaci pracovních procesů.

SkateTrace

JIC Starcube

Skate Trace je chytrý přístroj, který změní Váš zážitek ze skateboardingu.

smart capsa

JIC Starcube

smart capsa je inteligentní termostat, který umožňuje domácnostem netopit zbytečně a šetřit peníze. Měří teplotu, vlhkost, tlak, kvalitu vzduchu, pohyb, intenzitu osvětlení a elektrickou spotřebu. Je intuitivně ovladatelný přes mobil, hodinky nebo messenger. Stačí napsat jednoduchý dotaz a termostat sám odpoví.

Smart Toybox

JIC Starcube

Smart Toybox je krabice, která motivuje děti uklízet. Když do ní dítě vhodí předmět, reaguje. Rodič i dítě ji zároveň může programovat podle aplikace, která je s krabicí propojená wi-fi, a dát tak krabici osobnost, která dělá z uklízení rozvojovou a přitom zábavnou aktivitu. V brzké době tým chystá kampaň na Indiegogo.
www.smarttoybox.com

Tap4Parking

JIC Starcube

Tap4Parking je polská aplikace využívající chytré kamery, díky kterým řidiči vyhledají a nechají se odnavigovat na reservované parkovací místo.

Wavie

JIC Starcube

Wavie vyvinul systém, který řídí rozsvěcování a tlumení světa pomocí gest rukou. S další verzí produktu se autoři chtějí zaměřit na vývoj alternativního vypínače, který bude schopen ovládat většinu dostupných chytrých žárovek na trhu.
www.wavie.eu/wavie

Zobrazit seznam firem

Lidé v JIC VENTURES

Investiční rada

Často kladené otázky

Co je JIC VENTURES?

JIC VENTURES je dceřinou společností JIC, která má za cíl poskytovat venture capital financování firmám v programech JIC.

Co je cílem JIC VENTURES?

JIC VENTURES podporuje investicemi v řádech stovek tisíc až jednotek milionů korun rychlejší rozvoj prověřených technologických firem. JIC jako investor využívá dlouhodobé spolupráce s firmami a kvalitních vztahů s jejich zakladateli a managementem, a tak snižuje rizika spojená s financováním začínajících společností. Úspěšně zhodnocené podíly JIC VENTURES následně využívá k podpoře dalších firem v začátcích jejich podnikání. Investice tak plní 2 funkce, a to podpora růstu začínajících firem přímou investicí a získání prostředků na podporu dalších firem.

Do koho JIC VENTURES investuje?

JIC VENTURES investuje do současných i bývalých účastníků programů JIC ENTER, JIC STARCUBE a JIC MASTER a ve výjimečných případech i do účastníků programu JIC PLATINN. Do firem investuje buď samostatně, nebo ve spolupráci s dalšími investory.

Jak rychle můžou JIC VENTURES investovat?

Typický investiční proces trvá přibližně dva měsíce. Dle náročnosti prověřování konkrétní investiční příležitosti může být rychlejší nebo o něco pomalejší.

Jaký je vztah mezi JIC VENTURES a účastníky programu JIC STARCUBE?

Klienti JIC STARCUBE za účast v programu platí podílem ve své firmě. Pokud mají zájem získat finanční investici, pak prochází standardním investičním procesem.

Údaje o společnosti

 • JIC Ventures, s.r.o.

  Purkyňova 649/127

  Brno – Medlánky 612 00

  JIC Ventures je dceřiná společnost vlastněná JIC, složka C 88454 vedená u Krajského soudu v Brně, zastoupena Ing. Jiřím Hudečkem, jednatelem společnosti.

 • Fakturační údaje

  IČ 04156293

  DIČ CZ04156293

Máte zájem o spolupráci?

Volejte nebo pište

Lukáš Konečný

konecny@jic.cz
+420 511 205 238

S čím vám ještě můžeme pomoci?

Prozkoumat další služby