React developer

DESO development, s.r.o.

Místo : Brno
Úvazek : Full-time

Prodejny s barvami už dávno nejsou jen tím místem, kam bys měl/a raději přijít v teplákách, aby ses náhodou nezašpinil/a. Jejich koncept se výrazně mění, a i tento sektor tvrdě pracuje, aby si zákazníci odnesli nejen plechovku s barvou, ale i příjemný a profesionální zážitek. A naším cílem je toto našim zákazníkům umožnit.

Zaměřujeme se na velmi specifický B2B segment výrobců barev, kterým pomáháme prostřednictvím naší vizualizační aplikace ColorStudio, výrobního softwaru Redlike a neméně důležitého BI nástroje – cloudové aplikace TMC. Naše zákazníky najdeš po celém světě a pyšníme se špičkovým servisem a velmi individuálním přístupem.

Rosteme jako diví, a tak jsme se rozhodli hledat nového člena týmu na pozici React developer, který se zapojí do našeho development týmu a pomůže doručit našim zákazníkům ještě kvalitnější řešení.

Co u nás budeš dělat?

 • Pracuj s námi na specifickém produktu, který je používaný zejména v Evropě, ale míříme i dál. Budeš vytvářet nové funkce, vylepšovat uživatelské prostředí a výrazně posouvat naše produkty kupředu.
 • Budeš pracovat v malém týmu 4 – 5ti lidí a každý den uvidíš výsledky své práce. Zadání a grafické podklady připravujeme, ale můžeš se účastnit rozvoje a přinést vlastní myšlenky.
 • Tvou pracovní náplní by byla tvorba grafických komponent v rámci samostatné React aplikace. Základní design by byl předpřipravený, zaměřoval by ses na aplikační logiku a zpřístupňoval bys funkcionalitu z backendu prostřednictvím GUI.

Jak to u nás chodí?

 • Nemusíš se bát, že bys celou zkušebku řešil/a jen bug fix nebo dělal/a věci do šuplíku. Naopak - velmi brzy se dostaneš k úkolům a novým fíčurám, které reálně řešíme.
 • Budeš u všech fází vývoje – od návrhu, přes implementaci, po testování.
 • Budeš mít možnost ovlivnit konečné řešení – jak návrhy naimplementovat, přinášet nové technologie.
 • Tak trochu očekáváme, že i ty budeš nadšenec a budeš se chtít učit nové věci.
 • Pracujeme s gitem a úkoly organizujeme v ticketovacím systému.

Co u nás budeš potřebovat? 

 • Máš prokazatelné zkušenosti s JavaScript, React a Redux.
 • Výhodou je znalost Python, CSS, jQuery, TypeScript.
 • Chceš psát kvalitní a čistý kód.
 • Rozumíš a plynule se domluvíš česky, příp. slovensky.
 • Pro čtení a psaní technické dokumentace se hodí alespoň mírně pokročilá úroveň angličtiny.

Nabízíme skvělé podmínky, pohodu a budoucnost.

Dostaneš u nás dobré finanční hodnocení, notebook + telefon, až 6 týdnů dovolené, příspěvek na obědy, příspěvek na kulturu či sport (možnost Multisport karty), zkrácený/plný úvazek, podporu dalšího vzdělávání, sickdays.

Za nejzajímavější ale považujeme hlavně přátelské prostředí malé firmy (na všem se bez problémů domluvíme), férový a zcela otevřený vztah, pestrost pracovní náplně, velký potenciál spolupráce a možnost osobního růstu.

Staneš se zkrátka klíčovým členem týmu, který nám pomůže dotáhnout naše produkty k dokonalosti.

Krátkodobě si dovedeme představit fungování i na zkrácený úvazek. Nastoupit můžeš ihned, ale pokud si ještě potřebuješ něco zařídit, můžeme i chvíli počkat. 

Všichni si u nás tykáme a v našich výborně dostupných a pohodlných kancelářích v Brně panuje vždy pohodová atmosféra. Chtěl/a bys vybočit z řady a věnovat se tak zajímavým projektům jako my v DESU? Ozvi se nám! 


DESO development, s.r.o.

DESO development, s.r.o.

DESO vzniklo jako garážová firmička několika nadšených studentů, kteří chtěli přinést na svět něco nového a inovativního. A jak to dopadlo? V průběhu let se nadšení proměnilo v bohaté zkušenosti a DESO vyrostlo v nezastavitelný tým, který každý den přispívá k technologickému rozvoji prostřednictvím svých softwarů pro průmysl barev. Ano, správně, průmysl barev!

Zaujala vás tato pozice?

zjistit více